Karaismailoğlu: 'Ons doel bij spoorwegen is 80 procent plaats'

Karaismailoğlu: 'Ons doel bij spoorwegen is 80 procent van de plaats'
Karaismailoğlu: 'Ons doel bij spoorwegen is 80 procent van de plaats'

Minister van Transport en Infrastructuur Adil Karaismailoğlu verklaarde dat ze in 18 jaar revolutionaire transportinfrastructuurinvesteringen hebben gedaan en zei: “We hebben ongeveer 907 miljard TL geïnvesteerd in transportinfrastructuur. 18 procent hiervan werd aan de spoorlijn gedaan. Hierin worden natuurlijk vooral snelweginvesteringen gedaan. Sinds september 2020 zijn investeringen in snelwegen en spoorwegen samengekomen. Met andere woorden, de verhouding van 65 procent tot 18 procent ving elkaar op ”, zei hij. Minister Karaismailoğlu verklaarde dat ze het lokaliseringspercentage van 60 procent op de spoorlijn hebben overschreden en verklaarde dat ze op het punt zijn gekomen waarop ze zich op 80 procent richten. Minister Karaismailoğlu zei: “Evenzo werden buitenlandse merken altijd gebruikt in onze metro's in de binnenstad. Bijna alle merken ter wereld zouden op al onze lijnen werken. Vanaf nu keren we terug naar lokale metroproducties ”. Karaismailoğlu merkte ook op dat een passagier die uit de trein stapt gemakkelijk de plaats kan bereiken die hij op korte afstand wil bereiken met een micromobiliteitsvoertuig en dit zal starten bij het Sirkeci Station.


Adil Karaismailoğlu, minister van Transport en Infrastructuur, reageerde op de vragen van journalist Hakan Çelik tijdens de Railway Vision Session 2023 die werd gehouden op de Turkse spoorwegtop.

jarenlang verwaarloosd nadat de spoorweg in 2002 die een serieuze investering in Turkije deed, verklaarde dat minister Karaismailoğlu, "op dit punt het comfort van burgers met toegang tot hogesnelheidstreinen verder zal toenemen", zei hij.

wegen zijn snelwegen van de investering van spoorweginvesteringen in Turkije, wat aangeeft dat te veel Karaismailoğlu, "We hebben investeringen in transportinfrastructuur-revolutionair gedaan de afgelopen 18 jaar. Hier hebben we ongeveer 907 miljard TL geïnvesteerd in transportinfrastructuur. 18 procent hiervan is spoorwegen. Hierin worden natuurlijk vooral snelweginvesteringen gedaan. Hopelijk zijn vanaf september 2020 investeringen in snelwegen en spoorwegen samengekomen. Met andere woorden, de verhouding van 65 procent tot 18 procent ving elkaar op. Ons doel is om de snelwegen wat verder te verlagen en de spoorwegen wat hoger. We vullen daar onze tekortkomingen aan, zowel logistiek als logistiek, door deze investeringen af ​​te ronden en aan te bieden aan ons land. Spoorwegen zijn erg belangrijk om zeggenschap te hebben in de wereld en om een ​​leider te zijn in de regio. Zoals u weet, maakt ons land na 2002 net kennis met hogesnelheidstreinen. Ook op de ontmoetingsplaatsen trekt het veel aandacht. In termen van comfort, snelheid en luxe ”, zei hij.

 "Ons doel in de digitaliserende wereld is nul fouten"

Hij verklaarde dat 18 procent van de investeringen die ze de afgelopen 65 jaar in transport en infrastructuur hebben gedaan, op snelwegen is gedaan, en hij merkte op dat de snelweginfrastructuur nu aanwezig is.

Turkije 6 duizend kilometer verdeeld wegennet vertelt dat de minister Karaismailoğlu tot 18 duizend kilometer in 30 jaar, zei dat ze het aantal luchthavens hebben verhoogd van 26 naar 56.

Karaismailoğlu gaf gedetailleerde informatie over het Turkse spoorwegnet en gebruikte de volgende zinnen:

“Op het spoor hebben we normaal gesproken een lijn van 12 kilometer. Duizend 800 kilometer daarvan is een hogesnelheidstrein. Ons doel is om dit aantal in 200 te verhogen tot 2023. We hebben een doel om te verhogen tot 3 duizend met normale conventionele lijnen.

We werken ook aan normale lijnen in het goederenvervoer, vooral om deze georganiseerde industriële zones en havens te verbinden met hoofdlijnen en om bij te dragen aan de ontwikkeling van de industrie en productie daar. Enerzijds hogesnelheidstreinen en anderzijds is er een globale studie met goederentreinen in elk deel van ons land. Dit doen we volgens een masterplan logistiek en masterplan transport. Integratie is ook erg belangrijk in ons transportnetwerk. Natuurlijk is ons doel in deze gedigitaliseerde wereld nu nul fouten. "

We streven ernaar het gebruik van huishoudelijke apparatuur geproduceerd door de publieke en private sector op de Turkse spoorwegen te vergroten.

Republic of Turkey State Railways (TCDD) is de dochteronderneming van Turkey Wagon Industry Inc. (TÜVASAŞ), Turkey Locomotive and Engine Industry Inc. (TÜLOMSAŞ) en Turkey Railway Machines Industry AŞ (TÜDEMSAŞ) Turkije Rail als economische staatsbedrijf door systeemtools te combineren Minister Karaismailoğlu verklaarde dat Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) werd opgericht en zei dat ze ernaar streven het gebruik van huishoudelijk gereedschap van de publieke en private sector bij de Turkse spoorwegen te vergroten.

Karaismailoğlu benadrukte dat ze het lokaliseringspercentage van 60 procent op de spoorlijn hebben overschreden en zei: “We zijn op een punt gekomen waarop we ons op 80 procent richten. Evenzo werden buitenlandse merken altijd gebruikt in onze metro's in de binnenstad. Bijna alle merken ter wereld zouden op al onze lijnen werken. Vanaf nu keren we terug naar de lokale productie van metro's, ”zei hij.

"We hebben gezorgd voor de stroom van lading uit de Zwarte Zee naar Oost-Anatolië en Zuidoost-Anatolië."

Minister Karaismailoğlu herinnerde eraan dat ze de oude lijnen vernieuwden terwijl ze nieuwe spoorweginvesteringen deden en dat ze de 1932 kilometer lange Samsun-Sivas-lijn, gebouwd in 400, volledig vernieuwden en in een elektrisch signaal veranderden. Minister Karaismailoğlu vervolgde als volgt: “Op deze manier zorgden we voor de stroom van lading uit de Zwarte Zee naar Oost-Anatolië en Zuidoost-Anatolië. Hierna werd toegang verleend tot de lijn Baku-Tbilisi-Kars, die we voltooiden. Turkije midden in de oost-west- en noord-zuidcorridors in de wereld. We hebben veel werk te doen. Wij zijn ons bewust van deze verantwoordelijkheid. Hopelijk willen we deze verantwoordelijkheid overwinnen en zeer belangrijke investeringen in ons land, onze burgers, onze jeugd en onze toekomst achterlaten. Ik hoop dat we deze zaken samen met ons team gaan aanpakken. Ik heb veel vertrouwen in zowel mijn team als mezelf. Ik hoop dat we al deze problemen zullen oplossen met de visie die onze president ons heeft gegeven. Iedereen moet er zeker van zijn. "

Karaismailoğlu verklaarde dat de door hen bestelde Eastern Express veel aandacht trok en zei dat ze nieuwe studies plannen om de diversiteit aan bestemmingen op het spoor te vergroten.

"Station Sirkeci zal voornamelijk als museum dienen."

Minister Karaismailoğlu zei dat het treinstation van Sirkeci in de komende periode als een museum zal worden beschouwd: “We streven naar een gebouw met fietspaden, sociale ruimtes en recreatiegebieden tussen het station van Sirkeci en Kazlıçeşme. Station Sirkeci wordt ook grotendeels gereviseerd en zal dienst doen als museum. We bereiden hier een studie over voor ”, zei hij.

Karaismailoğlu merkte op dat micromobiliteitsvoertuigen zoals scooters en fietsen in de nabije toekomst meer op de stations te zien zullen zijn, en besloot zijn woorden als volgt: “We hebben het gepland, we zullen het ook binnenkort introduceren. Nu zal een passagier die uit de trein stapt gemakkelijk de plaats bereiken die hij op korte afstand wil bereiken met een micromobiliteitsvoertuig. We beginnen bij Sirkeci Station. "


sohbet

Feza.Net

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen

Gerelateerde artikelen en advertenties