Cengiz Eroldu is herkozen als voorzitter van de raad van bestuur van OSD

Cengiz Erol is herkozen als voorzitter van de raad van bestuur van OSD
Cengiz Eroldu is herkozen als voorzitter van de raad van bestuur van OSD

Automotive Industry Association (OSD), de meest gewortelde organisatie van de sector met zijn 13 grootste leden die de Turkse auto-industrie vormgeven, hield haar 48e Gewone Algemene Vergadering. Cengiz Eroldu, die vorig jaar het voorzitterschap van de raad van bestuur van de vereniging op zich nam tijdens de algemene vergadering, werd herkozen als voorzitter.

Automotive Industry Association (OSD), de meest gewortelde organisatie van de sector met zijn 13 grootste leden die de Turkse auto-industrie vormgeven, hield haar 48e Gewone Algemene Vergadering. In de Algemene Vergadering, bijgewoond door vice-minister van Industrie en Technologie Mehmet Fatih Kacır, evenals openbare vertegenwoordigers en belanghebbenden uit de sector; Belangrijke berichten over de gevolgen van de aardbevingsramp, het werk van de auto-industrie in dit proces en het belang van de bijdrage van de auto-industrie aan de economie in deze periode werden gedeeld. Terwijl Cengiz Eroldu werd herkozen als voorzitter in de nieuwe termijn van OSD, vice-voorzitter Süer Sülün, vice-presidenten Münür Yavuz, Erdoğan Şahin, Aykut Özüner en accountantslid Yusuf Tuğrul Arıkan, net als in de vorige termijn.

“We blijven onze steun aan het aardbevingsgebied voortzetten”

In zijn toespraak op de Algemene Vergadering verklaarde Cengiz Eroldu dat ze verdrietig zijn om een ​​van de grootste natuurrampen in de geschiedenis van ons land mee te maken en zei: “Net als in het verleden blijft de auto-industrie met alle kracht werken om de wonden te helen. van deze ramp. Als auto-industrie hebben we onze les geleerd van de aardbeving in Gölcük in 1999. Daarom hebben wij als auto-industrie snel gereageerd. Sinds 6 februari zetten onze leden hun verschillende ondersteuning voor de opvangbehoeften van aardbevingsslachtoffers voort, beide via de service van hun deskundige medewerkers in de regio. OSD-leden schonken tijdens dit proces meer dan 30 voertuigen aan AFAD en wezen meer dan 60 voertuigen toe voor gebruik. Bijna 129 experts, waaronder 200 zoek- en reddingsteams, boden menselijke ondersteuning. Het leverde materiaal met meer dan 72 voertuigen, waarvan 100 vrachtwagens. Helaas hebben we onze leden en medewerkers van het servicenetwerk en hun families verloren in het aardbevingsgebied. We hebben faciliteiten die zijn vernietigd, zwaar en matig beschadigd. We zetten onze steun voort om de wonden van zowel onze organisaties als al onze burgers te helen. De belangrijkste manier om deze rampen en de problemen die we ervaren te boven te komen, is dat het land doorgaat met produceren en exporteren. Het land moet waarde blijven creëren. Sterker nog, dit heeft dit jaar zelfs nog meer belangrijke verantwoordelijkheden met zich meegebracht voor onze auto-industrie.”

“Het bezit van een grote en belangrijke auto-industrie is eigenlijk onze trots”

Cengiz Eroldu, die het jaar 2022 ook evalueerde in termen van de Turkse autosector, zei: “Vorig jaar hebben we als industrie 1 miljoen 350 duizend voertuigen geproduceerd in Turkije. Dat betekent een stijging van 6 procent ten opzichte van vorig jaar. Als industrie hebben we de afgelopen 10 jaar meer dan 10 miljard dollar geïnvesteerd. Opnieuw realiseerden we een exportgroei van 1 procent met ongeveer 4 miljoen stuks. Onze totale export bedroeg 31,5 miljard dollar. Wij zijn een industrie die de afgelopen 7 jaar een overschot op de buitenlandse handel heeft gehad. We sloten het jaar 2022 af met een buitenlands handelsoverschot van 9,1 miljard. Aan de andere kant onderscheidt de auto-industrie zich natuurlijk als een industrie die ook de groei en ontwikkeling van Turkije dient. Het binnenlandse marktaandeel van binnenlandse producten geproduceerd door de Turkse auto-industrie is 39 procent in auto's, 59 procent in lichte bedrijfsvoertuigen, 65 procent in vrachtwagens, 100 procent in bussen en 90 procent in tractoren. Dit laat eigenlijk 2 dingen zien: Een daarvan is dat het aandeel van binnenlandse voertuigen in bedrijfsvoertuigen en tractoren erg hoog is, wat een zeer belangrijke waarde is. Ten tweede laat deze foto zien hoe de auto-industrie de groei van het land daadwerkelijk ondersteunt. Huishoudelijke industriëlen kunnen aan bijna alle behoeften van het land voldoen, vooral op het gebied van zware bedrijfsvoertuigen en tractoren. Dit opkomende beeld is erg moeilijk te realiseren. Hoeveel landen in Europa kunnen we vandaag de dag zo'n foto zien? Het is waarschijnlijk dat alleen een dergelijk resultaat in 2-3 landen kan voorkomen. Met andere woorden, het is onze trots om zo'n grote en belangrijke auto-industrie te hebben. Natuurlijk maakt onze auto-industrie niet alleen het verschil door het land financieel en financieel te ondersteunen, maar ook door werkgelegenheid te creëren en R&D te doen.”

Eroldu wees erop dat de auto-industrie haar directe werkgelegenheid met 2022 procent verhoogde in 9, en zei: “Aan de andere kant hebben onze leden 15 R&D-centra en bedroegen onze totale R&D-uitgaven in 2022 7 miljard TL. Daarnaast hebben we R & D-werkgelegenheid van 5 duizend 200 mensen. Deze aantallen blijven elk jaar toenemen. De komende jaren zien we een toename van de R&D-werkgelegenheid in de auto-industrie. Anderzijds slaagde de automobielsector erin om in 2022 236 patenten te bemachtigen. Dit zijn allemaal belangrijke indicatoren van hoe bereidwillig en enthousiast onze auto-industrie werkt aan R&D.”

Turkije is het 13e land ter wereld dat de meeste voertuigen produceert!

Eroldu herinnerde eraan dat Turkije zijn positie behoudt als het 2022e land dat in 13 de meeste voertuigen ter wereld produceert, en zei: “Als we kijken naar de positie van de Turkse auto-industrie in de mondiale arena, zien we dat we de leider blijven in bedrijfsvoertuigen en tractoren in de Europese Unie. Dit zijn allemaal de resultaten die de Turkse auto-industrie heeft bereikt door de afgelopen 50 jaar de ene steen op de andere te leggen. We zijn 2023 eigenlijk goed begonnen. Als we kijken; In de eerste 2 maanden is onze totale productie met 14 procent gestegen. Aan de andere kant sloten we de eerste 8 maanden af ​​met een stijging van 2 procent in onze export, en dit beeld geeft ons hoop voor 2023. De belangrijkste conditio sine qua non van de auto-industrie is de uitbreiding van de industriële productie. Onze industrie heeft al een capaciteit van 2 miljoen. We willen deze capaciteit nog verder vergroten en nog meer waarde creëren. We hebben hier drie hoofdonderwerpen. "Bescherming en ontwikkeling van de export, uitbreiding van de binnenlandse markt door rekening te houden met de handelsbalans en verjonging van het autopark", zei hij.

Het strategische doel van de sector is om tot de top 3 van landen in Europa en tot de top 10 van landen ter wereld op het gebied van autoproductie te behoren!

Tijdens de algemene vergadering zei OSD-voorzitter Cengiz Eroldu: “De grote transformatie van de auto-industrie en geopolitieke ontwikkelingen, strikte klimaatdoelstellingen en een intensivering van de handelsomgeving vormen een uitdaging voor ons allemaal. Ondanks deze moeilijkheden zijn we van mening dat we ons succes in de komende periode zullen voortzetten. Natuurlijk hebben we een conditio sine qua non voor industriëlen, we moeten altijd de lat hoger leggen. Met andere woorden, als industrieel kunnen we nooit genoegen nemen met een prestatie die achteruit of onder onze huidige prestatie ligt. Dit zit in ons DNA als branche. Daarom willen wij als auto-industrie ondanks alle moeilijkheden de lat hoger leggen. Als sector hebben we een strategisch doel om tot de top 3 van landen in Europa en de top 10 van de wereld te behoren. Deze doelen zullen een enorme impact hebben op de economie van ons land en onze mensen. In de 100ste verjaardag van onze Republiek zullen wij, als auto-industriëlen, blijven werken en deze doelen nastreven. We zullen hier nooit een stap voor terugdeinzen", zei hij.

Success Awards hebben hun eigenaren gevonden!

De Gewone Algemene Vergadering maakte ook de eigenaren bekend van de OSD Achievement Awards, die sinds de jaren negentig worden gehouden en traditioneel zijn geworden. Bij de OSD Achievement Awards, waarvan de eigenaren werden bepaald op basis van hun prestaties in 1990, werden de drie leden met de hoogste hoeveelheid export onder de OSD-leden en het lid met de hoogste procentuele stijging van hun jaarlijkse export qua bedrag, recht op de Export Achievement Award.

Terwijl 2022 OSD-leden die in 3 de meeste patenten registreerden recht hadden op de "Technology Achievement Award", werd één OSD-lid toegekend op het gebied van het Corporate Social Responsibility Project-gebied, dat voor het eerst werd geïntroduceerd in 2019 en werd bepaald als resultaat van de evaluatie van een onafhankelijke jury.

Naast de "Achievement Awards" bepaald door de evaluaties van OSD-leden in het kader van kwaliteitsbegrip, leveringsbetrouwbaarheid, competentie in technologische ontwikkeling en concurrentiecriteria, leveranciersbedrijven die onderscheidingen ontvingen in de categorieën "Technologie en innovatie" en " Bijdrage aan duurzaamheid” werden ook bepaald.

Bedrijven die recht hebben op de Export Achievement Award

Drie OSD-leden met de meeste export naar waarde in 2022;

Ford Automotive Industry Inc. (export van 6,3 miljard dollar)

Toyota Automotive Industry Turkije Inc. (export van 3,4 miljard dollar)

Oyak Renault Automobile Factories Inc. (export van 2,5 miljard dollar)

OSD-lid met hoogste stijging export op basis van waarde in 2022;

Otokar Automotive en Defence Industry Inc. (40% toename)

Bedrijven die recht hebben op de Technology Achievement Award:

Mercedes-Benz Turk A.S. (87 geregistreerde patenten)

Tofaş Turkish Automobile Factory Inc. (71 geregistreerde patenten)

Ford Automotive Industry Inc. (46 patenten geregistreerd)

Bedrijven die recht hebben op de Projectprijs Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen

Türk-tractorproject "Eén bord is genoeg".

Bedrijven die in aanmerking komen voor de Supply Industry Award;

OSD-leden met een productiecapaciteit van minder dan 100 duizend:

Boerenkool Oto Radytör San. ve Tic. Inc.

Sazcılar Otomotiv San. Handel Inc.

OSD-leden met een productiecapaciteit van meer dan 100 duizend:

TKG-automobielindustrie. ve Tic. Inc.

Alle OSD-leden:

Pimsa Automotive Inc.

Technologie- en innovatieprijs:

Coşkunöz metalen vorm San. ve Tic. Inc. "Digitale Transformatie en Engineering Development Studies"

Martur Fompak International "Verbeterde klantervaring met Digital Twin en Augmented Reality"

Bedrijven die recht hebben op de Award Bijdrage aan Duurzaamheid;

Ak-Pres Automotive Inc.

Maxion Jantaş Jant Industrie en handel. Inc.

Günceleme: 17/03/2023 14:19

Vergelijkbare advertenties