Awareness Warning met Protect Your Distance Stickers in AŞTİ

Bewustwordingswaarschuwing bij astma
Bewustwordingswaarschuwing bij astma

De gemeente Ankara blijft burgers waarschuwen door nieuwe maatregelen te nemen om de uitbraak van het coronavirus te bestrijden. Met de nieuwe applicatie die in Başkent werd gelanceerd, werden 'bewaar afstand'-stickers in de servicegebouwen van de Metropolitan Municipality, vooral AŞTİ, geplaatst. Het hoofd van de politie van de Metropolitan Municipality Police, Mustafa Koç, zei dat ze stimulerende 'stickers' op de markt gingen brengen en zei dat ze ernaar streven de burgers bewust te maken van hun eigen gezondheid en die van anderen.


Ankara Metropolitan Municipality zet haar strijd tegen de uitbraak van het coronavirus voort door nieuwe maatregelen te nemen.

Voortbordurend op waarschuwingen via sociale media-accounts, stadsschermen en posters met de oproep van "HomeKal", heeft de Metropolitan Municipality stickers gemaakt om "afstand te houden" om het bewustzijn te vergroten.

EERSTE TOEPASSING IN AŞTİ

Het plaatsen van deze "stickers" in AŞTİ, waar het passagiersverkeer wordt ervaren, zorgt ervoor dat de gemeente ervoor zorgt dat de burgers die wachten op de wachtrij voor de kantoren van de busbedrijven op deze waarschuwing letten.

Het hoofd van de politie van de Metropolitan Municipality Police, Mustafa Koç, verklaarde dat het desinfectiewerk in AŞTİ voor de volksgezondheid doorgaat, en zei dat ze de burgers meer bewust willen maken met de kleefstoffen die op de grond zijn aangebracht, en zei:

“We geven om desinfectieonderzoeken in de strijd van onze Metropolitan Municipality tegen de verspreiding van het coronavirus. Afgezien daarvan gaan we een stap verder in deze strijd en werken we aan het creëren van bewustzijn bij onze mensen over de bescherming van sociale afstand. Het aantal passagiers is sterk afgenomen, maar in AŞTİ hebben we 'stickers' gemaakt op de wachtplaatsen voor de perrons en deze voor de liften bevestigd. De circulaire van het Ministerie van Binnenlandse Zaken van het Ministerie van Binnenlandse Zaken is in werking getreden om één persoon in dubbele zitplaatsen in bussen te laten zitten, en kruiselings op de voor- en achterstoelen te zitten. We hebben dit gemeld aan intercitybusmaatschappijen. We volgen de implementatie via de politie en bewakers. Bedrijven hebben een aanzienlijk omzetverlies. In opdracht van onze president, de heer Mansur Yavaş en met de beslissing van de raad van bestuur van BUGSAŞ, hebben we de vergoeding voor de bussen gehalveerd door de AŞTİ te verlaten. We zien een gevoeligheid bij onze burgers. Ik roep alle inwoners van Ankara op, blijf alsjeblieft thuis, houd sociale afstand als je uitgaat en voorkom verspreiding van het virus. ”

Mehmet Bingöl, die bij de kaartverkoop werkt, zei dat de nieuwe applicatie nuttig is en zei: “Sociale afstandsstickers waren erg handig. We vragen hen om met ons te praten door op de stickers te staan, zodat ze de passagiers bewust kunnen maken. De Metropolitan Municipality zet haar inspanningen voort om het virus in AŞTİ te bestrijden. Ik wil vanaf hier mijn tevredenheid overbrengen aan Mansur Yavaş. 'Faruk Çayan, die naar Denizli reisde, benadrukte het belang van waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen:' Ze plaatsten een thermische camera in de buispoort, deze applicatie trok mijn aandacht. Om de sociale afstand te beschermen, vond ik deze applicatie zeer succesvol, met stickers op de vloeren en liften. Bij het komen naar de bus, de eigenaar van het bedrijf deelde een masker uit, de Metropolitan Municipality creëerde bewustzijn bij iedereen. In de bussen blijft één stoel over voor sociale afstand. Ik denk dat als iedereen de nodige voorzorgsmaatregelen neemt, we deze moeilijke dagen zo snel mogelijk zullen overwinnen ”.

VERDEELD AAN MARKTEN

Het hoofd van de politie, Mustafa Koç, zei dat ze waarschuwingsstickers verspreiden op de markten die de burgers intensief gebruiken, en dat ze thuis een telefoontje hebben gepleegd met de posters die ze hebben gemaakt.

Koç, die met de politieteams onderzocht op de markten waar de aanvraag werd ingediend, gaf de volgende informatie:

“Bij de ingang van de markten hangen we de waarschuwingsposters 'ga naar huis als je klaar bent met winkelen' op. Een andere circulaire van ons ministerie van Binnenlandse Zaken is overgedragen aan onze gemeente. Om te voldoen aan de circulaire die het aantal klanten bepaalt dat kan worden gelokaliseerd op basis van de vierkante meters van de markten, hebben we waarschuwingen geplaatst die aangeven hoeveel klanten de ingang van de markten kunnen betreden. We plakken ook de 'bewaar afstand'-stickers op de vloer om ophoping voor de koffer te voorkomen. We willen deze onderzoeken in heel Ankara uitbreiden. ”

Tuncer Ömür zei dat hij tijdens het winkelen de stickers zag en zei: 'Er moet een afstand zijn voor de gezondheid. Een heel logische applicatie. Ik ben erg blij met de praktijk om de afstand tussen klanten te behouden bij het handelen bij de kassier. Ik wil onze president en iedereen die heeft bijgedragen bedanken. ”

STICKER VOOR LIFTEN

De stickers, die in de dienstgebouwen van de Metropolitan Municipality zijn aangebracht, worden ook in de liften aangebracht.

De Metropolitan Municipality, die de gezondheid van de werknemers prioriteit geeft met stickers met de waarschuwing om de sociale afstand te beschermen, waarschuwt 4 mensen om de liften te nemen tegen het risico van een epidemie. Başak Yılmaz van de Metropolitan-staf zei: 'Ik ben tevreden met de maatregelen die zijn genomen om de gezondheid van het personeel te beschermen. Ik wil iedereen bedanken die heeft bijgedragen, in het bijzonder onze grootstedelijke burgemeester Mansur Yavaş. 'Esra Okkalı zei:' Ik ben erg blij met de sociale afstandspraktijk die in de gemeente is ingezet '. Osman Özcan zei dat hij denkt dat de stickers met de sociale afstandswaarschuwing voor gezondheid effectief zijn, en zei: "Ik vind de praktijken van laten we de sociale afstand die door onze gemeente is geïnitieerd vanwege de epidemische ziekte beschermen".

Locatiestickers worden op de Metro- en ANKARAY-stations aangebracht, waar burgers in korte tijd dagelijks reizen.

JavaScript is vereist voor deze diashow.


Spoorwegnieuws zoeken

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen