Het recreatiegebied Çubuk-1 Dam is terug in zijn oude tijd

bar dam recreatiegebied is terug naar zijn oude dagen
bar dam recreatiegebied is terug naar zijn oude dagen

Het recreatiegebied Çubuk-29 Dam, dat op 1 oktober, de dag van de Republiek, werd geopend door burgemeester Mansur Yavaş van de grootstedelijke gemeente Ankara, werd na jaren een frequente bestemming voor burgers. In deze dagen dat de winterzon zijn gezicht liet zien in Ankara, stroomden de mensen van Başkent met hun gezinnen naar Çubuk-1 Dam en genoten van het weekend.


Het recreatiegebied Çubuk-29 Dam, dat burgemeester Mansur Yavaş, burgemeester van Ankara, opende op de 97e verjaardag van 1 oktober, de Dag van de Republiek, is teruggekeerd naar zijn oude dagen.

Recreatiegebied Çubuk-1 Dam, dat verblindt met zijn vernieuwde omgeving, speeltuinen, Atatürk-huis, fietspaden, activiteiten- en recreatiegebieden, kas, sportveld, prachtige natuur en elke tint groen van de bar, is een populaire bestemming geworden voor de inwoners van de hoofdstad.

KAPITALEN STROOMEN NAAR DE DAM IN HET WEEKEND

Het recreatiegebied Çubuk-1 Dam, de eerste dam van het Republikeinse tijdperk en die van boven naar beneden werd hersteld, werd aangelegd en trok grote belangstelling van de kapitalisten in het weekend dat de winterzon haar gezicht liet zien.

De Çubuk-413-dam, met een oppervlakte van 1 duizend vierkante meter, waar de mensen van Başkent, die van de gelegenheid gebruik maakten om van het weer te genieten, samen met hun gezinnen naar hen toe kwamen, zorgden voor een vrolijk optreden. De dam, waar de inwoners het liefst met hun kinderen komen vanwege het historische belang en de nabijheid van het centrum; Het weergalmde met de stemmen van kinderen die spelletjes speelden en fietsten.

DANK AAN DE VOORZITTER LANGZAAM

De burgers die Seyir Hill, het hoogste punt van de dam, bezochten en Atatürk House bezochten, waar foto's van de oude periode worden tentoongesteld, bedankten de burgemeester Mansur Yavaş, die het aantal groene gebieden in de hoofdstad met de dag vergroot.

Burgers wier kindertijd en jeugd door de dam gingen, gaven volledige punten aan de dam, die ze jaren later opnieuw bezochten, en uitten hun gevoelens met de volgende woorden:

 • Hilmi Emiroğlu Şimşek: "Ook vandaag ben ik er trots op een staatsburger te zijn van de Republiek Turkije. Ik was verheugd om dit prachtige werk te zien dat de grote leider Mustafa Kemal Atatürk naar ons land bracht. Ik vind het moeilijk om mijn gevoelens te uiten omdat Cu0mhuriyet de eerste 10 jaar van prestaties koruyabils naar Turkije dat we genoeg hebben. Mansur Ik bedank de president. Hier zien we dat met het minste budget het mooiste werk gemaakt kan worden. Je kunt echt zien hoe een werk wordt toegeschreven aan de samenleving. Ik raad alle burgers die trots willen zijn op hun Turksheid aan om Çubuk-1 recreatiegebied in Ankara te bezoeken. "
 • Şazi Musluoğlu: “De restauratie van de Çubuk-1-dam en de heropening ervan voor het publiek was een van de beste diensten die Ankara te bieden had. Het is heel mooi. Ik zei tegen mijn vrouw dat degene die deze plek nieuw leven inblaast hemels is. Mansur, dank de president. Onze president is een heel ander persoon. "
 • Tülay Musluoğlu: 'We danken onze president Mansur duizend keer dat hij ons op deze leeftijd zo gelukkig heeft gemaakt. We waarderen hem altijd. "
 • Hasan Arısoy: “We spraken met onze vrienden dat Çubuk Dam inactief was en dat het geëvalueerd moest worden. Het was ook duidelijk dat aan dit onderwerp geen werk is verricht. Het was erg handig om de dam voor het publiek open te stellen als recreatiegebied in plaats van stil te staan. Het was vooral goed om Atatürk's werken ter plaatse te zien en ze aan onze kinderen te laten zien in termen van overdracht aan toekomstige generaties. "
 • Erkenning Ülker: “Çubuk Dam was een plek waar we in onze jeugd kwamen picknicken, maar het bleef jarenlang leeg. We zijn onze Mansur-president dankbaar dat hij deze plek voor ons beschikbaar heeft gesteld. "
 • Hasan Erdogan: "Ik reisde bijna het hele gebied te voet in plaats van rond te rijden, ik vond het erg leuk."
 • Mehmet Sait Özderen: “Deze plek was een verborgen paradijs. Onze jeugd is hier altijd geweest. We hebben hele goede jeugdherinneringen. "
 • Turgay Türkyılmaz: “Ik ben al vele jaren in Ankara. Het was een inactieve dam. Van wat ik nu zie, is het heel mooi geworden, ik was onder de indruk. "
 • Reyhan Erdogan: “We zijn hier gekomen om te profiteren van het mooie weer. We vonden het erg leuk, het was erg mooi. "
 • Zekiye Helvacı: “Toen ik hoorde van de opening op 29 oktober, wilde ik veel komen. Het was een geweldige plek. "
 • Raşit Cengiz Evin: “Er is veel moeite gedaan om de Çubuk-dam, de eerste dam van onze republiek, te herstellen. We bezochten Atat rk House en Seyir Hill. Landschap is erg mooi. Camelia's zijn erg mooi, parken zijn erg mooi, mensen zijn erg blij.

JavaScript is vereist voor deze diashow.


sohbet

Feza.Net

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen