ABB verzamelde de jeugd van de hoofdstad met de bekroonde kenniswedstrijd

ABB verzamelde jongeren uit de hoofdstad met de bekroonde quiz
ABB verzamelde de jeugd van de hoofdstad met de bekroonde kenniswedstrijd

De informatiewedstrijd voor gezinslevenscentra en jeugdcentra onder leden, georganiseerd door de Ankara Metropolitan Municipality (ABB), afdeling Vrouwen- en Gezinsdiensten, eindigde met de finale. 9e, 10e en 11e klas studenten van Kuşcagiz Family Life Center, Yahyalar Family Life Center, Ottoman Family Life Center en Altındağ Youth Centre streden hevig met hun rivalen om de eerste te zijn.

De studenten die deelnamen aan de Interleden Kenniswedstrijd Gezinsleven Centra en Jeugdcentra, die voor de tweede keer werd gehouden onder het motto "De hoofdstad zoekt genieën", gingen met elkaar de strijd aan om antwoord te geven op de gestelde vragen in de categorieën van algemene cultuur, Turks, wiskunde, natuurwetenschappen, geschiedenis en aardrijkskunde.

Şinasi Örün, directeur van de Family Life Centres van de afdeling Vrouwen- en Gezinsdiensten, zei dat ze willen bijdragen aan de motivatie van jongeren en kinderen door de quiz traditioneel te maken.

“We hielden de tweede quizshow die we traditioneel wilden maken onder leden van onze Centra voor gezinsleven en Jeugdcentra binnen ons directoraat. Onze leerlingen die door de voorselectie kwamen, gingen door naar de finale. We hebben een tablet gegeven aan ons team, dat de competitie met de eerste plaats heeft afgesloten. Ons doel is om de motivatie van studenten om meer te leren te vergroten. Daarna gaan we door met onze quizcompetities.”

Het team van het Ottoman Family Life Centre werd eerste in de prijswinnende quizshow, georganiseerd door het Kuşcagiz Family Life Centre en waar de teams die door de voorselectie kwamen tegen elkaar streden. Aan het einde van de finale, waar de wedstrijdmomenten werden beleefd, kregen alle leerlingen een certificaat van deelname en werd de eerste groep beloond met een tablet.

Günceleme: 05/02/2023 14:59

Vergelijkbare advertenties

Wees de eerste om te reageren

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*