Keçiören Amusement and Aerobatics Track werd het nieuwe adres van de jeugd

Kecioren Leisure en Aerobatic Track werd het nieuwe adres van jongeren
Keçiören Amusement and Aerobatics Track werd het nieuwe adres van de jeugd

De skateboard- en skatebaan in Keçiören Aliya İzzet Begovic Park blijft een adrenalinepunt voor jonge mensen uit vele delen van Ankara. In de hoofdstad komen de jongeren massaal naar de baan met luchttemperaturen boven de seizoensnormen, en amateuratleten presenteren spektakels aan de mensen in de buurt met leuke en acrobatische shows.

De burgemeester van Keçiören, Turgut Altınok, die zei dat de werken die in Keçiören zijn gebouwd, de wijk tot een aantrekkingspunt voor jongeren maken, zei: “We vergroten het aantal sociale versterkingsgebieden in onze stad waar onze kinderen en jongeren een plezierige tijd kunnen hebben. . We hebben onze tapijtplaatsen gratis gemaakt. Toen we kinderen waren, gingen we naar het Kuğulu-park of het jeugdpark omdat er in Keçiören geen plek was om te bezoeken. Maar de dag kwam dat we bedienden werden van Keçiören, en met de faciliteiten, parken, sportcomplexen en sociale voorzieningen die we creëerden, stelden we onze jonge mensen in staat een leukere tijd te hebben zonder de wijk te verlaten. We blijven onze jeugd bedienen met meer dan 40 sportfaciliteiten die we naar onze wijk hebben gebracht.” gezegd.

Günceleme: 24/01/2023 17:01

Vergelijkbare advertenties

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen