TAYSAD hield 'Electric Vehicles Day'-evenement op TOSB

TAYSAD hield een dagevenement voor elektrische voertuigen in TOSB
TAYSAD hield 'Electric Vehicles Day'-evenement op TOSB

De Automotive Supply Industry Association (TAYSAD), de overkoepelende organisatie van de Turkse automobieltoeleveringsindustrie, organiseerde de vierde van het evenement "TAYSAD Electric Vehicles Day", gehouden om de effecten van de transformatie op het gebied van elektrificatie te delen, in TOSB (Automotive Supply Industry Specialization Georganiseerde Industrial Zone). In het geval dat de risico's en kansen van het elektrificatieproces rond de autowereld werden besproken; Er werd op gewezen dat alle belanghebbenden in de toeleveringsindustrie deze transformatie zeer goed zouden moeten analyseren. In de openingstoespraak van het evenement zei TAYSAD vice-voorzitter Berke Ercan: “Het is ongeldig om te zeggen 'het volgende proces' voor elektrificatie. Het elektrificatieproces vindt nu in onze huizen plaats.” Yalçın Arsan, de oprichtende partner van Arsan Danışmanlık, ging ook in op de zich ontwikkelende oplaadeconomie met elektrische voertuigen en zei: "Als we ons realiseren dat het opladen voornamelijk thuis en op het werk plaatsvindt, en als we zien wie de belanghebbenden van dit spel zijn , begrijpen we dat we voor een beeld staan ​​vol totaal verschillende mogelijkheden en kansen."

De vierde van het evenement "Electric Vehicles Day", dat werd georganiseerd door de Vehicle Supply Manufacturers Association (TAYSAD) in Kocaeli, Manisa en Bursa, werd voor de vierde keer gehouden. In het evenement georganiseerd door TOSB (Automotive Supply Industry Specialized Organised Industrial Zone) en bijgewoond door vele experts in hun vakgebied; De titels van de transformatie in de automotive sector rondom de toeleveringsindustrie werden gedeeld. In het geval gericht op de risico's en kansen die het elektrificatieproces met zich meebrengt; Het belang van de transformatie rond de toeleveringsindustrie werd onder de loep genomen. Bovendien hadden de deelnemers tijdens het laatste evenement van de serie de mogelijkheid om bijna 2 subcomponenten van de batterij van elektrische voertuigen te onderzoeken die door A1MAC300 in de tentoonstellingsruimte waren gebracht.

“We proberen onze leden bij dit proces te betrekken”

Tijdens de openingstoespraak van het evenement, gesponsord door Vestel en Doğan Trend, benadrukte TAYSAD vice-voorzitter Berke Ercan dat het elektrificatieproces bovenaan de agenda van de Turkse auto-industrie staat. Ercan benadrukkend dat TAYSAD al zijn leden probeert aan te moedigen tot het elektrificatieproces met de werken en projecten die het uitvoert, zei Ercan: "We streven ernaar het bewustzijn over dit probleem te vergroten en technische infrastructuur en technische informatie te verstrekken. Tegelijkertijd proberen we onze leden bij dit proces te betrekken. Hiervoor heeft TAYSAD werkgroepen. We hebben R&D-werkgroepen, het Automotive Technology Platform, dat we hebben geherstructureerd met de Uludağ Automotive Industry Exporters' Association (OİB) en de Automotive Industry Association (OSD). Met onze werkgroepen streven we ernaar om de technische infrastructuur van dit proces te koesteren. We nodigen onze leden uit om zich bij deze werkgroepen aan te sluiten.”

“Het is ongeldig om te zeggen 'het volgende proces' voor elektrificatie. Ercan, die de uitdrukking "Elektrificatieproces is nu in onze huizen" gebruikte, richtte zich tot TAYSAD-leden; "Uw deelname aan deze studies en activiteiten om dicht bij het proces te blijven waarin we ons bevinden, is van groot voordeel voor zowel uw bedrijven, onze industrie als ons land", zei hij.

“80% van de elektrische voertuigen wordt thuis of op het werk opgeladen”

Yalçın Arsan, de oprichtende partner van Arsan Danışmanlık, hield ook een toespraak met de titel "The Economy of Charging". Uitleggend dat "de laadeconomie een nieuw ontwikkelende wereld voor ons is en daarom niet gemakkelijk te begrijpen", zei Arsan dat de kwestie in detail moet worden besproken. Uitleggend dat volgens wereldwijd onderzoek elektrische voertuigen voornamelijk worden opgeladen in huizen en op het werk, zei Arsan: "Er is geen onderzoek over dit onderwerp in Turkije, maar ik denk dat 80 procent van de elektrische voertuigen thuis of op het werk wordt opgeladen in ons land." Arsan verklaarde dat er een groeiende economie is ontstaan ​​op basis van de serieuze regelgeving van de staat met de productie-, R&D- en planningsstudies van de sector elektrische voertuigen, zei Arsan: "Als fabrikant, als we begrijpen dat thuis opladen van cruciaal belang is , kan een geheel nieuw perspectief voor ons worden geopend, waar we onze R&D- en productiecompetenties kunnen gebruiken. We kunnen nieuwe gebieden vinden, "zei hij.

Elektrische voertuigen die huizen verlichten en fabrieken bedienen...

Arsan zei dat het aantal van 7-8 miljoen elektrische voertuigen wereldwijd in vijf jaar 50-60 miljoen eenheden zou kunnen bereiken, en zei dat deze situatie het strategische belang van opladen thuis of op het werk ondersteunt. Wat als we deze energie terug zouden kunnen geven aan de rooster in plaats daarvan? Er worden scenario's besproken dat elektrische voertuigen op microniveau kunnen veranderen in energiecentrales. Als je netwerk beschikbaar is en je auto is aangesloten op de lader, gaan de lichten van je huis 's avonds aan op de energie van je auto. Daarom hebben we misschien het potentieel om de energie die door onze elektrische voertuigen is opgeslagen voor onze eigen behoeften te gebruiken. Hetzelfde geldt voor de piekuren van de industriële productie. Als we de problematiek vanuit dit perspectief bekijken, als we ons realiseren dat het opladen voornamelijk thuis en op de werkplek plaatsvindt, als we zien wie de stakeholders van dit spel zijn, dan begrijpen we dat we voor een beeld staan ​​vol totaal verschillende mogelijkheden en kansen. We zitten in zo'n transformatie dat we alleen de nodige stappen kunnen zetten als we de omvang, inhoud en reikwijdte ervan goed begrijpen.

Technologietrends in de wereldwijde markt voor elektrische voertuigen

Deelnemers kregen de kans om bijna 2 onderdelen van de batterij van elektrische voertuigen te onderzoeken die door A1MAC300 in de tentoonstellingsruimte werden gebracht. Halil Özdemir, ingenieur van het bedrijf A2MAC1 en vertegenwoordiger in Turkije, zei: "We zijn een van de eerste klanten van nieuw geproduceerde elektrische voertuigen. We onderzoeken deze voertuigen en hun componenten in al hun dimensies, met transparante en herhaalbare methoden in termen van technologie, kosten, prestaties en hernieuwbaarheid, en proberen de toekomst te ontcijferen.” Bovendien kregen de deelnemers in het kader van "TAYSAD Electric Vehicles Day" de gelegenheid om de elektrische producten en voertuigen van A2MAC1, Altınay Mobility, Suzuki, MG, Musoshi, Otokar, Öztorun Oto-BMW en Vestel.

Vergelijkbare advertenties

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen