Het eerste wetenschapscentrum van de Zwarte Zee dat de dagen aftelt voor de opening

De dagen aftellen voor de opening van het eerste wetenschapscentrum in de Zwarte Zee
Het eerste wetenschapscentrum van de Zwarte Zee dat de dagen aftelt voor de opening

75 procent van de constructie van het 'Science Center en Planetarium', dat door Samsun Metropolitan Municipality naar de stad zal worden gebracht en de eerste in de Zwarte Zee zal zijn, is voltooid. President Mustafa Demir zei: "Als het centrum in gebruik wordt genomen, zal het een groot voordeel zijn voor jonge mensen die willen profiteren van de mogelijkheden van wetenschap en technologie." Jongeren en hun gezinnen, die ongeduldig wachten op de voltooiing ervan, gaven aan dat het centrum een ​​geweldige kans is voor toekomstige generaties.

De bouw gaat in volle vaart door in het eerste Science Center en Planetarium-project van de Zwarte Zee-regio, dat in samenwerking met de Wetenschappelijke en Technologische Onderzoeksraad van Turkije (TÜBİTAK) naar de stad werd gebracht op de Samsun-Ordu snelweg Gelemen. Het project van 12 duizend vierkante meter kost in totaal 27.3 miljoen TL. 75 procent van het planetarium, dat het beste in Turkije zal zijn met zijn nieuwste systeemtechnologische infrastructuur op staalconstructie, is voltooid.

IEDEREEN VAN 7 TOT 70 ZAL GENTERESSEERD ZIJN

Binnen het project, dat de regio in alle opzichten nieuw leven inblaast, is elk detail speciaal ontworpen voor jonge mensen die geïnteresseerd zijn in wetenschap, technologie en innovatie. Wanneer het in gebruik wordt genomen, zullen jongeren alle kansen krijgen om zichzelf te leren kennen, hun dromen te realiseren, te ontwerpen en te produceren in het science center, dat interessant zal zijn voor iedereen van 7 tot 70. Daarnaast zal het centrum, dat een leefruimte zal creëren zoals een botanische tuin, winkelcentrum en hotel, een grote bijdrage leveren aan het onderwijsleven van kinderen op hun eigen vakgebied, vooral in de leerzame leeftijd. Het gebouw zal ook een vergaderruimte bevatten waar trainingsseminars kunnen worden gehouden en een tentoonstellingsruimte waar binnenlandse en internationale tentoonstellingen zullen worden gehouden.

MET DE JEUGD VAN METROPOLITAN

De jongeren en hun families gaven aan dat het project de beste investering voor hen is en lieten ook weten dat ze ongeduldig wachten tot het in gebruik wordt genomen. Fatmanur Gemi, een student, zei: "Sommige dingen zien we in theorie op school, maar in de praktijk zien is iets heel anders. Dankzij deze centra denk ik dat onze horizon nog verder zal groeien. Ik denk dat het een heel goed project is voor ons jonge mensen. De metropool staat aan de kant van de jeugd. Heel erg bedankt. We kijken uit naar de opening.”

BEDANKT AAN ONZE GEMEENTE

Orçun Muhammet Çürtük en Mahmut Keşli zeiden: “We zien het overal. Samsun is de stad van de toekomst. Deze stappen voor onze toekomst zijn echt goed. We kijken uit naar de opening van het centrum. We zien het tijdens het reizen. De bouw gaat erg snel. We denken dat het onze interesse in wetenschap zal vergroten. We willen de Metropolitan Municipality bedanken", zei hij.

DE VRIJHEID VAN HET LAND IS TE danken aan de WETENSCHAP

İhsan Efe zei: "Het is een zeer goed doordacht project voor onze kinderen, die onze toekomst zijn", en sprak zijn geluk uit dat het Science Center in Samsun wordt gebouwd. Efe zei: “Het is een trotse investering voor mijn stad. Ik ben ook heel blij voor onze kinderen. Dankzij deze centra zal de horizon van onze kinderen zich meer ontwikkelen. Omdat de redding van ons land door de wetenschap is. Het maakt ons blij om daarin te investeren.”

ALLES IS BESCHOUWD VOOR DE JEUGD

Burgemeester Mustafa Demir, burgemeester van metropoliet Mustafa Demir, merkte op dat diensten voor jongeren centraal staan ​​bij alle diensten en zei:

“Een investering in toekomstige generaties is een investering in de toekomst van ons land. We voeren tal van onderzoeken uit om onze jeugd op te laten groeien en zeer succesvol te zijn op het gebied van sport, onderwijs, cultuur, kunst en wetenschap. In lijn met dit doel zetten we op elk gebied zeer belangrijke stappen en zullen we dat blijven doen. Het 'Science Center and Planetarium', het eerste in het Zwarte Zeegebied, is een van die werken. Iedereen van 7 tot 70 zal geïnteresseerd zijn in dit centrum. Het zal een andere horizon openen voor onze jeugd, kinderen en iedereen die in Samsun woont, en een fundament leggen. De bouw vordert snel. 75 procent compleet. Ons Science Center en Planetarium zullen het nieuwste systeem en het beste in Turkije zijn.”

Vergelijkbare advertenties

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen