Muratdagi Youth Camp bouwwerkzaamheden gaan weer naar aanbesteding

Muratdagi Youth Camp Construction is terug naar aanbesteding
Muratdagi Youth Camp bouwwerkzaamheden gaan weer naar aanbesteding

De bouwwerkzaamheden van het jeugdkamp, ​​dat gepland is om te worden gebouwd in het Muratdagi Thermal and Ski Centre in het Gediz-district van Kütahya, gaan opnieuw aanbesteden.

Burgemeester van Gediz, Muharrem Akçadurak, gaf informatie over de aanbesteding van het Jeugdkamp; “Jongerenkampproject, dat onvoltooid was vanwege de eenzijdige beëindiging van de aanbesteding door het aannemersbedrijf, wiens aanbesteding op 3 augustus 2021 werd gedaan en dat eenzijdig werd beëindigd, onze Kütahya-afgevaardigden Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, Gouverneur Ali Çelik van Kütahya, provinciepresident Mustafa Önsay, districtsvoorzitter Mehmet Als gevolg van Erkans pogingen om ons ministerie te bereiken, zal het op vrijdag 21 oktober 2022 opnieuw worden aanbesteed. In het jeugdkamp dat in het kader van het project zal worden gehouden, zal onze faciliteit met een capaciteit van 215 bedden, een amfitheater, een eetzaal, een multifunctionele sporthal voor 230 personen (badminton, volleybal, basketbal en voetbal) gunstig zijn voor onze wijk.

Degenen die hebben bijgedragen aan het brengen van het Jeugdkamp naar onze wijk en Muratdag; vooral onze president Recep Tayyip Erdoğan, en onze minister van Jeugd en Sport Dr. Aan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kütahya-plaatsvervanger Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, AK-partij Kütahya-provinciaal president Mustafa Önsay, AK-partij Gediz-districtsvoorzitter Mehmet Erkan en iedereen die persoonlijk heeft bijgedragen en Gediz Ik dank u namens de mensen.

Vergelijkbare advertenties

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen