Verbindingsweg kost 25 miljoen lira geopend in Kayseri

De verbindingsweg in Kayseri die miljoenen lira kostte, werd opengesteld voor gebruik
De verbindingsweg in Kayseri die miljoenen lira kostte, werd opengesteld voor gebruik

Bekir Yıldız Boulevard-City Hospital Interchange-North Ring Road Connection, 25th Branch of the City Hospital Interchange, Osman Kavuncu Boulevard-Bekir Yıldız Boulevard Connection Road en Osman Kavuncu Boulevard, die werden gebouwd door de Kayseri Metropolitan Municipality en in totaal 4 miljoen TL kosten. De openingsceremonie van de Vrije Zone Verbindingsweg werd met enthousiasme gehouden in het kader van coronavirusmaatregelen.


Bekir Yıldız Boulevard-City Hospital Interchange-North Ring Road Connection, 25th Branch of the City Hospital Interchange, Osman Kavuncu Boulevard-Bekir Yıldız Boulevard Connection Road en Osman Kavuncu Boulevard, die werden gebouwd door de Kayseri Metropolitan Municipality en in totaal 4 miljoen TL kosten. De openingsceremonie van de Free Zone Connection Road werd met enthousiasme gehouden in het kader van coronavirusmaatregelen. Metropolitan burgemeester Dr. Memduh Büyükkılıç gaf goed nieuws over goed nieuws in zijn toespraak bij de opening.

De burgemeester van de Metropolitan Municipality, Dr. Naast Memduh Büyükkılıç, plaatsvervangend gouverneur van Kayseri Dr. Mehmet Hüseyin Nail Anlar, districtsgouverneur Murat Duru van Develi, provincievoorzitter van de AK-partij Şaban Çopuroğlu, KAYU rector prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Melikgazi burgemeester Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan burgemeester Ahmet Çolakbayrakdar, Talas burgemeester Mustafa Yalçın, Hacılar burgemeester Bilal Özdoğan, Develi burgemeester Mehmet Cabbar, Bünyan burgemeester Özkan Altun. Dr. Ali Ramazan Benli en hoofdarts van het stadsziekenhuis prof. Dr. İlhami Çelik en de gasten waren aanwezig.

Na een moment van stilte en het optreden van het volkslied werd een korte promotiefilm over de in gebruik genomen investeringen bekeken. De burgemeester van de Metropolitan Municipality, Dr. Memduh Büyükkılıç bedankte in zijn toespraak tijdens de ceremonie president Recep Tayyip Erdoğan en zei dat ze dankbaar waren en zei: “Als arts dank ik onze president, ik dank God. Hij schonk ons ​​het ziekenhuis met 600 bedden, wat een bron van trots is voor ons, en waarvan alle bedden tijdens de pandemische periode in een intensive care-bed veranderen als dat nodig is. We leven de zegeningen van deze solidariteit en eenheid van het verleden naar de toekomst, we zeggen niet 'ik', we zeggen 'wij'. We vervolgen onze weg en omhelzen onze 16 districtsburgemeesters. We kijken vooruit, we kijken naar ons bedrijf, we luisteren naar roddels. Er zal kleine kritiek zijn als er actie wordt ondernomen, we hebben altijd de wil getoond om betere werken te doen door ze te evalueren, en niemand mag eraan twijfelen dat we dat zullen blijven doen ”.

"BEGUNSTIGDE VAN MENSEN IS NUTTIG VOOR MENSEN"

Burgemeester Büyükkılıç zei in zijn toespraak: "De beste van de mensen is de dienaar" en vervolgde: "De mooie mensen van Kayseri beschermen ons team, onze filosofie en ons begrip sinds 1994. We gaan dag en nacht door met ons werk om dit begrip tot leven te brengen. We zijn solidair met onze dierbare ministers, parlementsleden en onze regering. Onze gewaardeerde president houdt van ons, houdt van onze Kayseri, en wij houden ook van hem, en niemand zou eraan moeten twijfelen dat we hen altijd zullen blijven beschermen. Het gunstige van de mensen is de dienaar, het goede van de mensen is het weldadige voor de mensen. We geloven dat we hier de gebeden van de patiënten ontvangen. Ik vertel het je als neuroloog. De hersenen zijn 4 minuten bestand tegen zuurstoftekort en 40 minuten suikervrij. Anders dan dat, zullen de symptomen ons leven kosten. We hebben het over een studie die in een kortere tijd een foto tot leven zal brengen en dienen waar minuten ertoe doen, door direct de eerste hulp te betreden. Continuïteit in dienstverlening is essentieel. We danken al onze burgemeesters. "

KAYSERİ ZEGT 'WIJ ZIJN HIER' IN ELK GEBIED

Büyükkılıç, benadrukkend dat Kayseri zich heeft ontwikkeld en tot bloei is gekomen met 4 universiteiten, “Het ontwikkelt en wordt mooier met onze georganiseerde industrie en vrije zone, zegt 'we zijn hier' in export, toegevoegde waarde, handel, industrie, cultuur, onderwijs, kunst, toerisme, gastronomie. we zijn binnen ', zegt hij. Kayseri, de stad van oude beschavingen met zijn 6 jaar commerciële geschiedenis, staat bekend als het onmisbare deel van dit land, deze wereld ”.

ALLE HOTELS IN KAYSERİ GEVULD

Sprekend over de bijeenkomst van het wintertoerisme die gisteren in Nevşehir werd gehouden, zei Büyükkılıç: “We hadden een efficiënte ontmoeting met onze gewaardeerde gouverneurs in Nevşehir en onze belanghebbenden uit het toerisme daar. Wat is ons doel? In de context van Cappadocië, om winst te maken voor dit land, om onze waarden zoals Erciyes samen te brengen met Cappadocië. Alle hotels in Kayseri zijn vol met reserveringen vooraf. Ik geef toe aan uw informatie, ik hoop dat deze wintertoerisme de grootste winst voor ons zal zijn met onze praktijken die we zullen doen met de genade van Allah, zonder de pandemische omstandigheden te negeren. We streven ernaar onze tekortkomingen te corrigeren en ze naar betere punten te brengen. Ik wil Mehmet Özhaseki, onze minister, bedanken voor de prachtige werken die hij daar heeft gedaan, hij creëerde een werk van wereldformaat, met meer dan 100 kilometer aan sporen en 18 mechanische voorzieningen. We streven er ook naar om de tekortkomingen te elimineren, ze naar betere punten te brengen met nieuwe toevoegingen en onze stad te winnen met marketingtechnieken. Terwijl we dit allemaal doen, moeten we een transportnetwerk hebben ”.

Hij gaf hem goed nieuws

President Memduh Büyükkılıç, die tijdens zijn toespraak tijdens de ceremonie goed nieuws over het goede nieuws gaf, vervolgde zijn woorden als volgt: “Ik hoop dat hier zaterdag nog een ceremonie zal plaatsvinden. De fundering van de tram, die zal starten vanaf de 7 kilometer lange Belsin van ons Ministerie van Transport en onze Terminal, City Hospital, Nuh Naci Yazgan University en KUMSmall, het grootste winkelcentrum van onze regio, zal bereiken, zal worden gelegd. Tegelijkertijd wordt de fundering gelegd voor het terminalgebouw van onze luchthaven. We zullen zaterdag twee keer samen genieten. Zoals u weet, is de aanbesteding van onze Recep Tayyip Erdogan National Garden gedaan, zijn de werken gestart, zullen we eraan werken om daar de basis te leggen met onze gewaardeerde minister van Milieu en Verstedelijking, en door al deze schoonheden naar onze stad te brengen, streven we ernaar om onze stad leefbaarder, groener, groener en een stad te maken die iedereen mist. Kayseri is een stad van filantropen, voordat we hier kwamen, hebben we de basis gelegd voor onze moskee en korancursus, die zal worden gegeven door onze lieve president en onze filantropen. We rennen van schoonheid naar schoonheid, van overvloed naar overvloed, we danken en houden van onze stad. "

VOOR DE EERSTE KEER AANGEKONDIGD: TALAS TRAM LINE WORDT OP 30 DECEMBER INGENOMEN

Büyükkılıç, die in zijn toespraak zei: 'Ik kondig hier voor het eerst aan', zei: “Op 30 december doen we de aanbesteding voor onze 5.5 kilometer lange tram van Talas naar Furkan Doğan Yurdum. Met andere woorden, van hieruit wordt begrepen dat we een tramnetwerk gaan aanleggen met een lengte van 48 kilometer ”.

HIER ZIJN 4 AFZONDERLIJKE INVESTERINGEN DIE UW TRANSPORT ZULLEN ONTSPANNEN

Büyükkılıç gaf ook de volgende informatie over de 4 verschillende wegen die vandaag werden geopend: “We hebben onze tekortkoming gecorrigeerd om onze 14 kilometer lange Bekir Yıldız Boulevard, beginnend vanaf Kocasinan Boulevard, te verbinden met de hoofdader die naar Zafer Caddesi leidt, dat wil zeggen, van de noordelijke ringweg naar de vrije zone. We implementeren onze weg met vertrek met drie rijstroken en aankomst met drie rijstroken. We hebben gezorgd voor een doorlopende, lichtvrije alternatieve route. Onze stad is omgeven door wegen in de vorm van een netwerk, en wanneer deze kruising is voltooid, kunnen onze mensen en ambulances het stadsziekenhuis en onze noodhulp bereiken. Een andere dienst is de Free Zone, de trots van onze stad, onze belangrijke organisatie. 4/3 en 3 procent van de export wordt gehaald uit onze vrije zone. Honderden fabrieken dienen daar als productiebasis en dragen bij aan werkgelegenheid, toegevoegde waarde en deviezen voor ons land. Op deze manier hebben we de hoofdweg van een extravert gezicht van de stad naar internationale maatstaven tot leven gewekt met zijn infrastructuur van 4 meter breed en 1 kilometer lang, waardoor het onze stad waardig is. Een andere alternatieve manier is een weg van 25 kilometer die onze Bekir Yıldız Boulevard verbindt met Osman Kavuncu Boulevard, direct naast onze Sugar Factory. Dat was ook belangrijk, toen we vorig jaar tijdens de bietenperiode naar onze suikerfabriek kwamen, zeiden onze vrachtwagenchauffeurs: 'Mijn president, we verstoren het verkeer in de stad, we zijn te schande door voor de lichten te staan, onze lading is onrustig, wat zou er gebeuren als je een helper was', zeiden we 'nee' en Ali Hasdal. a, bedankt aan het team, we hebben de instructie gegeven, we hebben die weg van 30 kilometer geïmplementeerd. In onze stad vervolgen vrachtwagens hun weg zonder het verkeer te onderbreken. Bovendien zijn de Keykubat National Garden en Keykubat Palace gemakkelijk bereikbaar. "

"WE HEBBEN KANSEN, BRONNEN EN BUDGET"

Burgemeester Büyükkılıç, die verklaarde dat deze 4 openingen, die al deze schoonheden bevatten, 25 miljoen TL kosten met hun infrastructuur en uitgaven, zei: “We danken God, we klagen niet, we hebben kansen, alhamdulillah, we hebben middelen, we hebben een budget en onze gebeden. We zeggen dat Allah ons jou waardig maakt, laat onze gebeden niet ontbreken vanuit de lucht, haal onze vlag niet van de zendingen en breng generaties op die de Turkse vlag met een halve maan beschermen, hun thuisland, natie, religie en staat. We blijven een goede toekomst voor hen voorbereiden door onze jeugd te vertrouwen met onze werken die Kayseri verlevendigen met zijn musea, bibliotheken en het sociale leven ”.

Als arts bedankte president Büyükkılıç, die nogmaals waarschuwde voor maskers, afstand en netheid, eindelijk de voorzitter van de YDA-groep Hüseyin Arslan voor hun steun bij de aanleg van het kruispunt met meerdere verdiepingen.

Adjunct-gouverneur van Kayseri Dr. Mehmet Hüseyin Nail Anlar verklaarde dat Kayseri een merkstad is, het is een van de meest vooraanstaande provincies met zijn cultuur, gezondheid, toerisme, filantropen, en de burgemeesters hebben zeer waardevolle diensten geleverd en hun dankbaarheid betoond.

DANK AAN PRESIDENT BÜYÜKKILIÇ

Stadsziekenhuis Hoofdarts Prof. Dr. İlhami Çelik verklaarde trots te zijn om te zien dat dit kruispunt met meerdere verdiepingen, dat werd gebouwd onder leiding van de burgemeester van de Metropolitan Municipality, Memduh Büyükkılıç, het transport van het ziekenhuis vergemakkelijkte en bedankte alle medewerkers en medewerkers.

ÇOLAKBAYRAKDAR: ONZE MEMDUH-PRESIDENT IS ZOWEL BRENGEN ALS ONDERSTEUNEN

Burgemeester van Kocasinan, Ahmet Çolakbayrakdar, zei in zijn toespraak tijdens de ceremonie: "Ik bedank onze president Memduh, onder zijn leiderschap, onder zijn oudere broer, hij treedt op als een oudere broer van al onze districtsgouverneurs in het centrum en in de provincies, en als we niet kunnen bereiken, ondersteunt hij ons met zijn hele team om in de behoeften te voorzien."

IN HET STADSZIEKENHUIS ZULLEN TWEE AFZONDERLIJKE MOSKES WORDEN GEBOUWD

Provinciaal Mufti Prof. Dr. Na het gebed van Şahin Güven werden vier verschillende manieren geopend door het lint door te knippen volgens het protocol. Aan het einde van de ceremonie, Provincial Health Director Assoc. Ali Ramazan Benli en provinciaal Mufti Güven gaven het goede nieuws dat er twee aparte moskeeën zullen worden gebouwd voor het stadsziekenhuis.

Passage werd gemaakt met klassieke auto's versierd met Turkse vlaggen op het kruispunt met meerdere verdiepingen dat in gebruik werd genomen.


sohbet

Feza.Net

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen

Gerelateerde artikelen en advertenties