Wanneer begint afstandsonderwijs? Worden persoonlijke schriftelijke examens geannuleerd? Hier zijn de details

Wanneer begint het afstandsonderwijs en worden face-to-face examens afgelast?
Wanneer begint het afstandsonderwijs en worden face-to-face examens afgelast?

In het kader van coronavirusmaatregelen kondigde president Recep Tayip Erdogan na de kabinetsvergadering aan dat afstandsonderwijs tot het einde van het jaar zou doorgaan en kondigde hij aan dat de trainingen online zouden zijn. Naar aanleiding van de verklaring van Erdogan kondigde minister van Nationaal Onderwijs Ziya Selcuk de laatste details over afstandsonderwijs aan en beantwoordde de vragen die nieuwsgierig waren. Worden face-to-face examens afgelast? Hoe en wanneer worden examens afgenomen op formele, particuliere, formele en niet-formele scholen? Welke onderwijsinstellingen zijn open? Is er een school op 31 december? hier zijn de details van het nieuws ...


De verklaring van de minister van Nationale Opvoeding Ziya Selçuk over afstandsonderwijs is als volgt; `` In overeenstemming met de aanbevelingen van het ministerie van Volksgezondheid en het Wetenschappelijk Comité van het Coronavirus om niet te worden beïnvloed door de toename van de epidemie in de wereld en in ons land, van vrijdag 20 november tot maandag 4 januari, in overeenstemming met de aanbevelingen van het ministerie van Volksgezondheid en het Wetenschappelijk Comité van het Coronavirus, We zullen alle formele, particuliere, formele en niet-formele onderwijsactiviteiten voortzetten via afstandsonderwijs.

Alle voorschoolse instellingen, kleuterscholen, basisscholen, middelbare scholen en middelbare scholen, scholen en klassen voor speciaal onderwijs, toegepaste cursussen op middelbare scholen voor beroepsonderwijs en cursussen voor speciaal onderwijs onder ons ministerie zullen ook binnen dit bereik vallen. Er zal geen face-to-face training zijn in ondersteunende en trainingscursussen en versterkingscursussen. "Individuele opleidingen" in speciaal onderwijs en revalidatiecentra in het kader van de wet op het buitengewoon onderwijs 5580 kunnen persoonlijk worden gerealiseerd.
De wekelijkse cursusroosters voor afstandsonderwijs zullen door onze leraren worden gedeeld met onze studenten en ouders, onder coördinatie van onze schooladministraties. Onze schoolbestuurders en leraren zullen de processen voor afstandsonderwijs in het nieuwe semester structureren volgens de cursusvakken en het curriculum dat ze tijdens de semesteronderbreking met hun studenten geven. Tijdens deze periode zullen we bij onze studenten zijn met onze TRT EBA-kanalen, onze live klassikale applicaties, EBA-internetplatform, gedrukte en digitale hulpbronnen.
Er worden geen examens persoonlijk of op afstand gehouden tot 31 december 2020, de planning van de examens zal afzonderlijk worden uitgevoerd volgens het verloop van het epidemische proces, en zal aan onze studenten worden bekendgemaakt via onze schooladministraties en leraren. Onze studenten zullen verantwoordelijk zijn voor het onderwijscurriculum, dat persoonlijk en met afstandsonderwijs wordt gedaan.
Met het nieuwe academische jaar zullen we de wekelijkse cursusprogramma's van TRT EBA kleuterschool / basisschool, middelbare school en middelbare school, waar 112 leraren werken in 812 vestigingen en 13 lesvideo's worden voorbereid en uitgezonden in 1.653 studio's, via sms naar de mobiele telefoons van onze 18 miljoen studenten sturen. Onze cursusuitzendingen zullen nog steeds drie keer per dag worden vertoond, zodat onze studenten dit kunnen compenseren en versterken.
Bovendien hebben we eerder met u gedeeld dat we 60 tabletcomputers hebben geleverd die via openbare instellingen en organisaties, lokale besturen, particuliere organisaties en burgerinitiatieven zijn verzonden naar onze studenten met prioritaire behoeften volgens de distributiestrategie die we hebben opgesteld in het licht van officiële gegevens. Onze distributies gaan gelijktijdig door met ondersteuningscampagnes en inkoopprocessen. We zullen binnen 30 dagen 10 duizend tablets aan onze studenten hebben bezorgd. Het aankoopproces van 500 tabletcomputers die we gaan distribueren is afgerond en zullen tegen het einde van het jaar aan onze studenten hebben geleverd. Met de steun van onze stakeholders streven we ernaar om al onze studenten in nood zo snel mogelijk te bereiken.
Live klassikale applicaties, die 23 miljoen 2020 duizend cursusuren hebben gediend sinds 49 maart 768, toen we begonnen met afstandsonderwijs, zullen actief worden gebruikt in deze periode. Met de integratie van EBA live-klaslokalen en alternatieve toepassingen in ons systeem, hebben we de capaciteit om ongeveer 2 miljoen lessen per dag te geven. Live lesuren worden door onze docenten aan onze leerlingen en ouders meegedeeld.
Ons EBA-internetportaal, dat met 9,1 miljard klikken de titel verwierf van 's werelds meest bezochte onderwijswebsite, staat ten dienste van onze studenten met meer dan 1.700 lessen en meer dan 40.000 rijke, betrouwbare en interactieve inhoud. In EBA worden video- of interactieve verhalen, oefeningen, samenvattingen, infographics, projectdocumenten, inhoud specifiek voor docenten, meer dan 5.000 boeken en meer dan 240.000 vragen voorgelegd aan onze docenten en studenten.
We blijven werken aan het aanpassen van het examencurriculum aan het afstandsonderwijs voor onze studenten die zich voorbereiden op centrale examens. Details worden volgende week met het publiek gedeeld.
Tijdens dit proces zullen onze leraren hun werk op afstand voortzetten en zullen ze naar onze scholen kunnen komen voor afstandsonderwijs en kunnen ze profiteren van hulpmiddelen zoals computers en camera's. Onze branchedocenten zullen minstens één keer per week naar onze scholen komen om het afstandsonderwijs te volgen en te coördineren. Onze docenten blijven tijdens het afstandsonderwijs extra collegegeld ontvangen.
In de Begeleidings- en Onderzoekscentra zullen persoonlijke diensten worden verleend aan degenen bij wie de diagnose voor het eerst zal worden gesteld. In dit proces worden aanvragen die tot 18 november 2020 zijn ingediend voor aanvragen voor overdracht tussen scholen in behandeling genomen en zullen nieuwe aanvragen pas op 31 december 2020 worden ontvangen.
We bevinden ons in een proces waarin we een band moeten opbouwen met onze ouders, leraren, schoolbestuurders en de hele onderwijsfamilie voor het vertrouwen, de vrede, het geluk en het succes van onze studenten. Het is onze grootste wens om onze geleidelijke overgang naar face-to-face onderwijs opnieuw op gang te brengen, waar we onze maatregelen op het hoogste niveau nemen, afhankelijk van de hygiënestandaarden, en zelfs onze contactloze spellen voor kinderen ontwerpen in schooltuinen en klaslokalen. We zouden graag willen dat we deze pauze niet zouden nemen en zelfs onze scholen met alle klassen zouden ontmoeten zoals in de overgrote meerderheid van de landen in de wereld. We moesten echter een dergelijke beslissing nemen vanwege de omstandigheden in het land. Natuurlijk stoppen we niet met het herhalen van onze oproep: "We hebben de steun van iedereen nodig, volg de regels" voor de toekomst van onze kinderen. Volgens de tabel in de laatste week van december zullen we onze geleidelijke overgangsplanning en kalender voor persoonlijk onderwijs op onze scholen delen met het publiek.
Ik wil u ook informeren dat we klaar staan ​​om alle vragen van onze burgers over afstandsonderwijs te beantwoorden met onze 7/24 EBA-assistent, MEB-assistent en 444 0 MEBİM callcenter.

 


sohbet

Feza.Net

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen

Gerelateerde artikelen en advertenties