Toeristische treinroutes worden uitgebreid met de Karaelmas Express

Toeristische treinroutes worden uitgebreid met de Karaelmas Express
Toeristische treinroutes worden uitgebreid met de Karaelmas Express

Minister van Cultuur en Toerisme Mehmet Nuri Ersoy, de Turkse Staatsspoorwegen (TCDD) zal worden gelanceerd door de Ankara-Zonguldak Black Diamond Express-lijn Karabük die met de tijd door de hoofdstad reist.


Minister Ersoy legde een verklaring af aan de persleden die hem vergezelden in het Kalecik-district van Ankara, de eerste stop op de reis naar Çankırı en Karabük met de Karaelmas Express die vertrekt vanaf het station van Ankara.

Minister Ersoy zei dat de Eastern Express Train zeer succesvol was en dat ze besloten om het aantal van dergelijke toeristische reizen te verhogen met het ministerie van Transport en Infrastructuur.

Minister Ersoy verklaarde dat ze proberen om minstens 5 toeristische treinen te creëren, zoals de Eastern Express, en verklaarde dat ze ook aan de Van Express werken.

Minister Ersoy zei: “We maken deze treinreis om de voorheen actieve Karaelmas-lijn nieuw leven in te blazen. Ons doel is om na het verlaten van Ankara een volledige treinroute naar Kalecik, Çankırı, Çerkeş, Eskipazar, Karabük-Safranbolu en Zonguldak voor te bereiden door ons voor te bereiden op de post-pandemie met de inhoud ervan. In deze context maken we deze reis. De plaatsen die we bezoeken hebben culturele plaatsen en gastronomische privileges. We zullen de route verbinden met zijn natuur. Net als de Eastern Express zijn we begonnen met werken om zowel binnenlands toerisme als buitenlandse toeristen aan te trekken. " gebruikte de uitdrukking.

Minister Ersoy verklaarde dat ze experts van elke stad aanstelden onder het dak van Tourism Tourism Promotion and Development Agency en deze steden promootten op de GoTurkey-website, waarbij ze elke stad op zichzelf organiseerden, de inhoud versterken, de inhoud versterken en de promotie promoten op internationaal niveau met de verzamelde gegevens over hun toeristisch potentieel en wat moet worden benadrukt. benadrukte dat ze zullen doen.

Minister Ersoy zei: “We creëren verschillende routes. Een daarvan is de treinreisroute. De proeven in Oost-Anatolië waren zeer succesvol. Door Ankara te verbinden, willen we toeristische treinroutes naar veel punten verspreiden, zoals in de Eastern Express. Ons doel is om 5 routes te creëren. Deze routes hebben zo hun voordelen. Je stopt voor een korte tijd op routes, in sommige provincies. Je leert die plaatsen voor korte tijd kennen. Wanneer u het volgende reispunt neemt, kunt u het groter maken, alleen voor bezoeken aan die bestemming. Het maakt de foto's op de sociale media die je daar plaatst, opvallend. Ons doel is om het toerisme naar 81 provincies te verspreiden. We willen mensen bewust maken van het toeristisch potentieel dat iedereen heeft en ervoor zorgen dat iedereen een deel van de toerismetaart krijgt. "

Kalecik, de eerste halte van de route

Burgemeester van Kalecik Duhan Kalkan verwelkomde minister Ersoy in Kalecik, de eerste stop van de reis met de Blackelmas Express.

Tijdens de ceremonie die werd gehouden voor de opening van de openbare bibliotheek van het Kalecik District en het Cultureel Centrum, waarvan de eerste fase werd voltooid door de gemeente, zei minister Ersoy dat de hele wereld een moeilijk proces heeft doorgemaakt, veel veranderingen heeft ondergaan als gevolg van de Kovid-19-epidemie, en dat ze deze periode in de nabije toekomst zullen overwinnen door de regels nauwgezet te volgen.

Ministers Ersoy, Ministerie van Cultuur en Toerisme als maatstaf voor het maximale niveau van de detentie van enerzijds het nieuwe normaal dat ze de best mogelijke service aan Turkije blijven leveren en de bibliotheek bellen die ze hebben ingehuldigd, omdat dit dat een resultaat zal benadrukken.

"Vandaag, in 57, zijn er 1264 mobiele bibliotheken waarvan onze leesgewoonten overal in Turkije toenemen, en we werken voortdurend aan versterking om kennis toegankelijk te maken voor al onze mensen." Minister Ersoy verklaarde dat ze bibliotheken hebben ontworpen als woonruimtes waar men tijd kan besteden aan informatie, door ze uit leescentra te verwijderen.

Minister Ersoy zei het volgende: “We hebben besloten om onze Kalecik District Public Library te verhuizen naar deze nieuwe locatie met een gebruiksoppervlakte van 340 vierkante meter vanwege het feit dat het gebouw, waar het voorheen was gevestigd, ontoereikend was in termen van service. Met de voltooiing van de reparatie- en inrichtingswerkzaamheden openen we de deuren van onze bibliotheek, die 16 duizend 697 boeken telt. Ik hoop dat het nuttig zal zijn en alle Kalecik-mensen op gezonde dagen goed van dienst zal zijn. Ik ben blij dat onze gemeente vandaag de eerste fase van het cultureel centrum in gebruik heeft genomen. We zijn blij dat we ook zout in de soep hebben met de technische ondersteuning van onze Algemene Directie Cinema aan de bioscoopzaal van dit centrum. Ik feliciteer onze gemeente met het feit dat ze zo'n werk naar Kalecik heeft gebracht. Ik hoop dat het mooie kleuren zal toevoegen aan het sociale leven van Kalecik. "

Onderzoek in historische en toeristische plaatsen van Çankırı

Minister Ersoy ging na het Kalecik-programma met de Karaelmas Express naar Çankırı. Minister Ersoy, die een bezoek bracht aan de zoutgrot, die zich in het dorp Balıbağı in Çankırı bevindt en waarvan wordt gedacht dat deze voor het eerst werd geëxploiteerd tijdens de Hettitische periode, ontving informatie van de autoriteiten over de studies en toeristische projecten.

Minister Ersoy, die van Çankırı naar het Çerkeş-district verhuisde, bezocht de historische plaatsen Çerkeş, Işıklar Mansion, de 4e Murat-moskee en het Sultan Murad-bad.

Minister Ersoy, die het Işıklar-herenhuis bezocht, dat werd gebouwd in de jaren 1800 en na de onderzoeken met de restauratiewerken in het toerisme wilde worden gebracht, vroeg de burgemeester van Çerkeş, Hasan Sopacı, naar de situatie van het sultan Murad Bath, dat werd gebouwd door de sultan Murad de 4e tijdens de veldtocht in Bagdad in 1638 ontvangen informatie.

Minister Ersoy woonde de baanbrekende ceremonie van het Çerkeş Cultureel Centrum bij na een bezoek aan het Piri Sani Mustafa Çerkeşi-graf in de 4e Murad-moskee.

Eskipazar-onderzoek in de oude stad Hadrianaupolis

Minister Ersoy, die van Çerkeş naar het Eskipazar-district Karabük verhuisde, deed onderzoek in de oude stad Hadrianaupolis, die in de laat-Hellenistische, Romeinse en vroege Byzantijnse perioden als nederzetting werd gebruikt en de "Zeugma van de Zwarte Zee" werd genoemd.

Minister Ersoy, in de oude stad, die een van de rijkste mozaïekcollecties van de westelijke Zwarte Zee heeft, waar het Ministerie van Cultuur en Toerisme al 12 maanden opgravingen uitvoert, Karabük-gouverneur Fuat Gürel en Karabük University (KBU) Archeologie Afdeling Dr. Hij ontving informatie van faculteitslid Ersin Çelikbaş.

JavaScript is vereist voor deze diashow.


sohbet

Feza.Net

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen