T-shirt Coronavirus Awareness Event in Ankara

T Shirt De Voorlichtingsgebeurtenis van het coronavirus in Ankara
T Shirt De Voorlichtingsgebeurtenis van het coronavirus in Ankara

Ankara Metropolitan Municipality, om de aandacht te vestigen op de toenemende Covid-19-gevallen, op 5 punten van de hoofdstad: “Aandacht tegen Coronavirus! Het verdeelde duizenden t-shirts en maskers met de woorden "Mask-Distance-Cleaning". Burgemeester Mansur Yavaş van de Metropolitan Municipality van Ankara legde een verklaring af op de sociale media en riep op tot "Kom onze t-shirts vrijwillig bij je dragen, laten we samen onze strijd tegen de epidemie versterken".


T-shirts zijn ontworpen door Ankara Metropolitan Municipality om het bewustzijn tegen de coronavirus-epidemie te vergroten. “Opgelet tegen Coronavirus! Duizenden T-shirts met de woorden "Mask-Distance-Cleaning" werden uitgedeeld aan de inwoners van de hoofdstad.

Inwoners van Başkent toonden grote belangstelling voor de t-shirts en maskers die werden uitgedeeld voor het AŞTİ, Dikimevi ANKARAY Station, Batıkent Metro Station en voor de Hacı Bayram-ı Veli-moskee en het Güvenpark. Hoewel wordt beweerd dat de distributie van t-shirts een week zal doorgaan, legde de burgemeester van de stad Ankara Mansur Yavaş een verklaring af op de sociale media en riep op tot "Kom onze t-shirts vrijwillig dragen, laten we samen onze strijd tegen de epidemie versterken".

UITBREUKWAARSCHUWING VAN ANKARA HOOFDSTAD NAAR DE HOOFDLETTERS

Hoofd van de politie van Ankara, Mustafa Koç, die het evenement in Kızılay Güvenpark bijwoonde, verklaarde dat de strijd van de Metropolitan Municipality tegen het coronavirus intensief voortduurt.

Koç verklaarde dat ze het bewustzijn onder de burgers wilden vergroten met de uitgedeelde t-shirts, herinnerde zich dat de toename van Covid-19-gevallen een kritieke dimensie had bereikt en zei:

“Als Metropolitan Municipality van Ankara hebben we al onze maatregelen verdubbeld vanwege de toegenomen verspreiding van de epidemie. Wij voeren werkplekinspecties uit door de doktoren van onze gemeente en arbo-experts mee te nemen. We bieden masker- en ontsmettingsondersteuning aan onze burgers. Vandaag 'Attention Against Coronavirus', gebouwd door onze Metropolitan Municipality! We brengen onze t-shirts samen met de mensen van Başkent op 5 punten van Ankara. We raden onze burgers aan om drukke omgevingen te vermijden, hun maskers continu te dragen en persoonlijke hygiëne in acht te nemen. We zullen samen slagen en '6 Million One Heart' zal Ankara van deze ziekte redden "

DE CAMPAGNE HEEFT ZIJN DOEL BEREIKT

Inwoners van Başkent van alle leeftijden, van 7 tot 70 jaar, die de t-shirts droegen die ter ondersteuning van de campagne werden uitgedeeld, vestigden de aandacht op het belang van maatregelen in het pandemieproces en beleefden kleurrijke momenten met bewustmakingsactiviteiten.

De mensen van Başkent die de maskers en T-shirts kochten die werden gedistribueerd door de Metropolitan Municipality van Ankara in 5 verschillende punten van de stad waar de dichtheid van mensen hoog is, bedankten de Metropolitan voor de aanvraag. De mensen van Başkent verklaarden dat de menselijke factor een grote rol speelde bij de verspreiding van de epidemie en deelden hun gedachten met de volgende woorden:

 • Kürşat Arif Emir: “Ik vond de bewustmakingscampagne van de Metropolitan Municipality tegen de coronavirus-epidemie erg nuttig. Zeker nadat het coronavirus in Ankara aanzienlijk is toegenomen, zullen dergelijke onderzoeken de aandacht trekken. Ik ben niet van plan het T-shirt uit te doen en ik zal mijn vrienden informeren om het te kopen. Dank u."
 • Sanmak Necla: “Ik hield van de t-shirts van de Metropolitan Municipality die mensen bewust maken van de uitbraak van het coronavirus. Het aantal gevallen in Ankara is toegenomen, ik denk dat het bewustzijn zal toenemen als iedereen deze t-shirts draagt ​​en reist. "
 • Elif Aydemir: “Ik vond de t-shirts die bedoeld waren om de aandacht op het coronavirus te vestigen erg goed. Ik zal dit t-shirt in mijn dagelijks leven dragen. Ik bedank de Metropolitan Municipality. "
 • Clear Lion: “Ik zal in mijn dagelijks leven heel goed een t-shirt dragen en bijdragen aan bewustwording. Het was erg handig om maskers met hem uit te delen, bedankt. "
 • Strand van Beyza: “Ik vind de bewustmakingsstudies van de Metropolitan Municipality erg leuk. De afgelopen maanden heeft hij ook gewerkt aan het voorkomen van geweld tegen vrouwen. Ik dank onze president hartelijk voor zijn werk. "
 • Mücahit Saraçoğlu: “We zagen dat de Metropolitan Municipality t-shirts uitdeelde om het bewustzijn te vergroten, en we kochten het. Ik hou echt van het werk van de Metropolitan Municipality tegen de coronavirus-epidemie. Wij danken u."
 • Eray Şahin: “De bewustmakingswerkzaamheden van Mansur President tegen het coronavirus waren erg goed. Het wordt aan iedereen verspreid. Hartelijk dank. De Metropolitan Municipality doet haar best om te voorkomen dat de epidemie zich verspreidt. We moeten ons steentje bijdragen en gehoor geven aan de waarschuwingen tegen de epidemie. "
 • Halil Dağaşan: “Allereerst willen we onze Ankara Metropolitan Mayor Mansur Yavaş bedanken, die zo'n zinvolle campagne heeft voorbereid. We willen dat ons land zo snel mogelijk van deze problemen af ​​komt. We willen dat onze burgers aandacht besteden aan sociale afstand, hygiëne en maskerregels. "
 • Timur Varol: “Ik zag de bewustmakingscampagne die de Metropolitan Municipality van Ankara promootte bij AŞTİ. Het is echt een leuk werk. Deze campagne, die hij voorbereidde om mensen en de samenleving voor dit virus te waarschuwen, is voor ons zeer verheugend. De burgemeester van de grootstedelijke gemeente Ankara, de heer Mansur Yavaş, heeft het pandemieproces vanaf het begin zeer goed beheerd. Ik wil onze president, Mansur Yavaş, bedanken voor zijn diensten als burgers. "
 • Tülay Osmanoğulları: “Ik vond de bewustmakingscampagne van de Metropolitan Municipality van Ankara erg leuk. Mensen moeten zich bewust zijn van het coronavirus. Alle gemeenten zouden dergelijke diensten moeten verlenen. Ik wil onze president Mansur Yavaş bedanken voor zijn diensten. "
 • Sami Tek: “Ik kwam uit Erzurum. Ik volg van een afstand, Mansur president. Het was een goed werk om de bewustwording te vergroten, ik feliciteer. Een goed doordachte applicatie om mensen blij te maken. Ik draag het t-shirt nadat ik naar mijn geboorteplaats ben gegaan en ik zal het iedereen vertellen. "
 • Ali Savaş:“We bedanken de Metropolitan Municipality voor deze organisatie. Ik hoop dat het effectief zal zijn. We willen dat onze burgers gevoelig zijn. We mogen niet alles van de staat verwachten. Een klein beetje, we moeten ons verantwoordelijk gedragen. Als we ons aan deze regels houden, voorkomen we de verspreiding van het virus in een kortere tijd. "
 • Mustafa Saygili: "Ik kocht een T-shirt en was tevreden over deze service. Het is een applicatie die mensen zich zullen herinneren." Ik was ook besmet met het Covid-19-virus. Dit proces was erg moeilijk voor mij en mijn gezin. Mensen moeten de pandemie niet lichtvaardig opvatten. Ik wil onze gemeente bedanken voor het goed begeleiden van dit proces. "
 • Bahri Uysal: “Allereerst dank aan onze gemeente. Het is een goede dienst geweest om mensen te ondersteunen en de aandacht te trekken tijdens dit pandemieproces. Ik zal het ook heel liefdevol dragen en als souvenir bewaren. "
 • Gul Turkmeens: “Ik ben tevreden met deze applicatie. Onze gemeente zou dit soort werk moeten voortzetten, en het verhoogt het moreel voor de mensen. Ik denk dat mensen meer aandacht zullen besteden aan het zien van deze T-shirts. "
 • Ömer Beyazıtoğlu: “Ik hoop dat mensen deze regels zullen volgen. Als niet iedereen zich aan deze regels hoeft te houden, zal deze ziekte zich vermenigvuldigen. Onze doktoren kunnen niet meer naar huis, maar de meeste mensen hebben maskers op hun armen en kin. Daarom is deze campagne van de Metropolitan Municipality goed geweest, bedankt. "
 • Ülkünur Karadaş: “Allereerst wil ik onze Metropolitan Municipality bedanken. Iedereen moet voorzichtig zijn in dit moeilijke proces. Dit is een heel goede bewustwordingsoefening geweest. "
 • Cemalettin Özbek: “De president van Mansur en zijn team werken heel goed sinds deze uitbraak van het coronavirus. Wederom hebben ze een leuke aanvraag gedaan. Ik bedank ze. Ik wou dat andere gemeenten zo zouden werken. "
 • Fatih Arslan: “Het is een erg leuke applicatie. Vooral recentelijk is het aantal gevallen van coronavirus toegenomen en zijn sociale afstand, maskerregels niet gevolgd. Ik wil onze Metropolitan Municipality en degenen die hebben bijgedragen bedanken. "
 • Devran Eren: “Ik bedank de Metropolitan Municipality voor het opzetten van een dergelijk project. Ik denk dat het een project is dat benadrukt dat mensen actie moeten ondernemen. Bedankt voor het masker en het T-shirt. "


babbelen

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen