Bewustzijnst-shirts tegen het coronavirus trekken intense belangstelling in Ankara

Bewustzijnst-shirts tegen het coronavirus trekken intense belangstelling in Ankara
Bewustzijnst-shirts tegen het coronavirus trekken intense belangstelling in Ankara

Opgesteld door de Metropolitan Municipality van Ankara om de aandacht te vestigen op de toenemende Covid-19-gevallen in de hoofdstad: “Attention Against Coronavirus! T-shirts met de woorden "Mask-Distance-Cleaning" trokken veel aandacht van de burgers. AŞTİ, Dikimevi ANKARAY Station, Batıkent Metro Station en Hacı Bayram-ı Veli-moskee en Güvenpark, die op grote schaal worden gebruikt door de mensen van de hoofdstad, na de distributie in Mamak, Pursaklar, Polatlı, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Kızılcahaml, Aşık, Aşılcaham en Gözılcahamam. T-shirts en maskers werden uitgedeeld.


T-shirts die zijn ontworpen door de Metropolitan Municipality van Ankara om het bewustzijn tegen de coronavirus-epidemie te vergroten, kregen alle punten van de Başkent-bevolking. “Opgelet tegen Coronavirus! Duizenden t-shirts met de tekst "Mask-Distance-Cleaning" AŞTİ, Dikimevi ANKARAY Station, Batıkent Metro Station, voor de Hacı Bayram-ı Veli-moskee en het Güvenpark en nu Mamak, Pursaklar, Polatlı, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Kızılcahşm, Gölcahşm en het werd verspreid in Xinjiang.

Burgers steunden de campagne ook na de oproep van burgemeester Mansur Yavaş, burgemeester van Ankara, van zijn sociale media-accounts: "Kom onze t-shirts vrijwillig bij je dragen, laten we samen onze strijd tegen de epidemie versterken".

BEWUSTMAKING T-SHIRTS ZULLEN WORDEN VERDEELD AAN ALLE DISTRICTS

Het hoofd van de politie van de Metropolitan Municipality, Mustafa Koç, verklaarde dat veel maatregelen met alle middelen zijn genomen als de Metropolitan Municipality in het kader van de bestrijding van de epidemie, en verklaarde dat ze ervoor zullen zorgen dat de gestarte bewustmakingscampagne ook alle districten zal bereiken:

“Als Metropolitan Municipality zetten we onze strijd voort op elk gebied, parallel met de toename van de verspreiding van de coronavirus-epidemie met alle middelen van de gemeente. We ontwierpen door onze gemeente t-shirts met het thema "Aandacht tegen coronavirus" om bewustwording bij onze burgers te vergroten. We hebben er duizenden verspreid in vijf centra. We hebben onze distributie op het Mamak- en Pursaklar-plein voltooid. We zullen onze andere districten bereiken van Nallıhan tot Şereflikoçhisar. We eisen dat onze burgers deze T-shirts gebruiken en hun bewustzijn iets meer vergroten. "

"WIJ NODIGEN IEDEREEN UIT OM GEVOELIG TE ZIJN"

Koç benadrukte dat de maatregel bij onszelf begint, zei dat aandacht voor persoonlijke hygiëne belangrijker is dan wat dan ook, en zei:

“We nodigen iedereen uit om menigten te vermijden, sociale afstanden aan te houden, maskers te gebruiken en gebruikte maskers op de juiste manier weg te gooien. Persoonlijke reinheid staat voorop. Als we afstand houden, zullen de afstanden ons dichterbij brengen, en als we om onze persoonlijke hygiëne geven, zullen we de verspreiding van de epidemie voorkomen. We roepen iedereen op om gevoelig te zijn. We streven ernaar dat deze t-shirts dit doel dienen en het bewustzijn vergroten. "

Veda Oğan, de directeur van het politiebureau, verklaarde dat de werken ononderbroken doorgaan tijdens het pandemieproces en gaf de volgende informatie:

“We verspreiden onze t-shirts om aandacht te trekken en zo sociaal bewustzijn te creëren in heel Ankara. We krijgen zeer goede feedback van burgers. We denken dat we dit moeilijke proces samen zullen overwinnen. "

EEN VOORBEELD VAN DE CAMPAGNE VAN METROPOLITAN KRIJGT VOLLEDIGE OPMERKING

Tevreden over de campagne en het dragen van de uitgedeelde t-shirts, van 7 tot 70, bedankten inwoners van Başkent van alle leeftijden Büyükşehir voor de bewustmakingsstudie die de aandacht vestigde op de toename van de uitbraak van het coronavirus.

De inwoners van de hoofdstad deelden hun mening over de campagne tegen de epidemie met de volgende woorden:

 • Melek Balaban: “Het was een heel goed doordacht werk. Ik ben erg tevreden. Bedankt dat je aan ons denkt. "
 • Evren Gürcan: “Het was een goed doordachte applicatie. Iedereen bedankt voor hun inspanning. "
 • Barış Aykut Gökdemir: “Ik volg het werk van de Metropolitan Municipality sinds het begin van het coronavirus. Dit was een goede bewustmakingsoefening. Ik dacht dat dat een primeur was in Turkije. Ik wil de president van Mansur en zijn team bedanken voor de projecten tegen de coronavirus-epidemie. "
 • Kutlay Sivri: “Het is een zeer succesvolle bewustmakingscampagne geweest. Ik ben taxichauffeur, ik zal dit t-shirt in mijn auto gebruiken. We danken onze president voor het geleverde werk. "
 • Gül Seher Kaçar: “Het was een uitstekend werk. Een geschikte applicatie voor bewustmaking. Mansur, ik dank onze president heel erg. We zijn een zeer gevoelige burgemeester, de stem van Ankara is de stem van ons allemaal, ik ben blij dat we dat doen. "
 • Ali Koca: “Het is een zeer succesvol werk geweest, we zijn tevreden. Iedereen moet zichzelf tegen het virus beschermen. Dank u."
 • Zeynep Temel: “Ik denk niet dat iemand zich bewust is van hoe gevaarlijk het virus is. Dit was een heel goed evenement. Op deze manier worden mensen zich bewust van de ernst van de gebeurtenis. Ik wil de Metropolitan Municipality van Ankara bedanken voor deze campagne. Ik hoop dat mensen zullen begrijpen wat er verteld moet worden. "
 • Selami Özcan:“We danken de president van Mansur. Dit bewustzijn moest worden gecreëerd. Zoals vermeld op het T-shirt zijn afstand en masker erg belangrijk. Wat ook nodig is voor onze gezondheid, we moeten samen de regels volgen. "
 • Huseyin Zeybek: “Heel erg bedankt, Metropolitan Municipality biedt geweldige service. We zijn erg blij met de Metropolitan Municipality. "
 • Furkan Kara: “Ik denk dat deze bewustmakingscampagne effectief zal zijn. Mensen moeten nu de regels van sociale afstand volgen. Ik bedank de Metropolitan Municipality heel erg. "
 • Yasemin Duran: “Het is fijn dat onze gemeente aan ons denkt. Ik denk dat deze activiteit het bewustzijn zal vergroten. Metropolitan Municipality doet zijn best voor ons, wij danken u. "
 • Staande kraan: “Het was een heel goede bewustwordingsoefening. De coronavirus-epidemie heeft zich wijd verspreid in Pursaklar. De president van Mansur heeft geweldig werk geleverd, bedankt. "
 • Gokmen Kilic: “Ik vind dat dergelijke onderzoeken op grotere schaal moeten worden uitgevoerd. Ik dank onze gemeente. "
 • Bülent Sarı: “Het was een goede applicatie. Ik woon in Duitsland. Ik heb zo'n studie niet gezien. Hartelijk dank. "
 • Anıl Olcay: “Ik ben erg blij met onze Metropolitan Mayor. Ik dank u hartelijk voor uw gevoeligheid. "
 • Mehmet Guner: “Burgers moeten voorzichtiger zijn. Deze organisatie is ook erg goed. "
 • Tuncer Açıkgöz: "Hartelijk dank. Ik waardeer de geleverde diensten. Ik hoop dat mensen er nu op zullen letten. "
 • Satı Biçer: “Het is een erg leuke applicatie. Ik denk dat het effectief zal zijn. Ik denk dat ze passen bij de sociale afstand. Met dank aan de president van Mansur. "
 • Emine Ayan: “We proberen zoveel mogelijk te helpen door onze sociale afstand te bewaren. Ik denk dat deze praktijk ook het bewustzijn zal vergroten. "
 • Anıl Olcay: “Ik ben erg blij met onze Metropolitan Mayor. Ik dank u hartelijk voor uw gevoeligheid. "
 • Mehmet Guner: “Burgers moeten voorzichtiger zijn. Deze organisatie is ook erg goed. "
 • Tuncer Açıkgöz: "Hartelijk dank. Ik waardeer de geleverde diensten. Ook mensen, als God het wil, let op. "
 • Satı Biçer: “Het is een erg leuke applicatie. Natuurlijk denk ik dat het effectief zal zijn. Ik denk dat ze passen bij de sociale afstand. Met dank aan de president, Mansur. '
 • Emine Ayan: “We proberen zoveel mogelijk te helpen door onze sociale afstand te bewaren. Ik denk dat deze praktijk ook het bewustzijn zal vergroten. "
 • Hüseyin Unal: `` Bedankt aan onze president Mansur Yavaş, die vandaag t-shirts aan ons heeft uitgedeeld. ''
 • Akif Erder:'' We moeten een masker dragen om ons te beschermen tegen de coronavirus-epidemie. Ik wil de Metropolitan Municipality van Ankara en onze burgemeester Mansur Yavaş bedanken, die een dergelijk bewustmakingsproject zijn gestart met het oog op de gezondheid van burgers en die t-shirts hebben uitgedeeld. ''
 • Macit Korkmaz:'' Ik wil de burgemeester Mansur Yavaş van Ankara bedanken, die met de gezondheid van de burgers in gedachten werkt en t-shirts heeft ontworpen om het bewustzijn tegen de coronavirus-epidemie te vergroten. Moge Allah namens ons zijn. ''
 • Yusuf Duran: 'Bedankt aan onze grootvader Mansur die ons maskers en t-shirts heeft uitgedeeld.'
 • İsmet Damar:`` Ik vond de t-shirts die Ankara Metropolitan had voorbereid om de aandacht te vestigen op de coronavirus-epidemie erg goed. Heel erg bedankt voor de maskers die voor onze gezondheid worden uitgedeeld. Ik ben erg blij met de diensten van onze Mansur-president. ''
 • Cemil Akyuz:`` Ik wil de burgemeester van Ankara, Mansur Yavaş, bedanken, die zich inzet voor de gezondheid van de burgers die dienen zonder het district te scheiden. ''
 • Orhan Dertli:`` Ik wil onze president Mansur Yavaş bedanken, die zich sinds de eerste dag van de coronavirus-epidemie inzet voor de gezondheid van de burgers en vandaag T-shirts en maskers aan ons uitdeelt. ''
 • Atilla Olcay:`` Ik vond de T-shirt-service die de Metropolitan Municipality van Ankara ontwierp en verspreidde onder burgers om het bewustzijn tegen de coronavirus-epidemie te vergroten. Ik ben erg blij met de diensten van onze president. Moge Allah ons niet teleurstellen. ''


babbelen

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen