Erciyes International Road and Mountain Bike Competitions begint

Erciyes International Road and Mountain Bike Competitions begint
Erciyes International Road and Mountain Bike Competitions begint

Internationale wielerfederatie van de 32 internationale weg- en mountainbike-races op de kalender vindt plaats op 3 september, Erciyes tussen 11 oktober, dat het centrum van de wielersport werd in Kayseri, Turkije. De organisatie zal 40 dagen lang getuige zijn van de strijd van meester-pedaalspelers.


Erciyes International Road and Mountain Bike Racing, Kayseri Metropolitan Municipality, Erciyes Inc., Erciyes High Altitude Sports Tourism Association, Velo Erciyes RATE Development Agency, georganiseerd door de International Cycling Union UCI (Union Cycliste Internationale) en de Turkse Cycling Federation-samenwerking en Devel Municipality Sports A. Ş zal worden gerealiseerd met de steun van Kayseri Transportation Inc., Provinciaal Directoraat van Volksgezondheid en openbare instellingen en organisaties.

Tussen 3 september en 11 oktober worden in Kayseri 12 internationale wielerwedstrijden gehouden, waaronder 2 internationale wielrenwedstrijden, 20 downhill- en 32 mountainbiken. Erciyes zal zijn stempel drukken op de wielergemeenschap door de meeste internationale races ter wereld te organiseren.

Turkije Erciyes High Altitude Camps en wielerwedstrijden over de hele wereld, inclusief andere VS, Italië, Spanje, Rusland, België, Oekraïne, China, Azerbeidzjan, Koeweit, zal het wielerteam deelnemen vanuit Colombia. 90 mannelijke en 55 vrouwelijke professionele atleten zullen deelnemen aan de wedstrijden in Erciyes.

De organisatie vindt plaats op de routes van Melikgazi, Talas, Kocasinan, Develi, Yahyalı, Hacılar, Yeilhisar, Felahiye, Özvatan, Tomarza, vooral in het stadscentrum van Kayseri, en de historische en natuurlijke schoonheden van de stad komen op de voorgrond. Mountainbike- en downhill-races vinden plaats op de Erciyes Bike Park-tracks.

De annulering van honderden raceorganisaties over de hele wereld als gevolg van de coronavirusepidemie richtte de ogen van alle professionele wielerploegen op Kayseri Erciyes Mountain. Accommodatie op 2.200 meter, de kwaliteit en diversiteit van de wegen, de nabijheid van de berg tot de luchthaven, de mogelijkheid van directe vluchten vanuit vele punten, vooral in Europa, het klimaat, de kwaliteitsservice in vergelijking met de rivaliserende bergen in Europa, en het visumvrij reizen van ons land vanuit vele landen zetten de regio op de voorgrond.

Op de persconferentie die voorafgaand aan de wedstrijden in het Erciyes MagaSaray Hotel werd gehouden; Turkije Cycling Federation President Erol Küçükbakırc, Kayseri Erciyes Inc. voorzitter Dr. Murat Cahid CINGI, secretaris-generaal van ORAN Development Agency Ahmet Emin KİLCİ, Provinciaal Directeur Jeugd en Sport Murat ESKİCİ en VELO Erciyes Organisator Mustafa Kemal CANFEDAİ namen deel.

Erciyes A.Ş, voorzitter van de raad van bestuur Dr. Murat Cahid Cıngı “U weet dat de investeringen van onze Kayseri Metropolitan Municipality in Erciyes in hoog tempo doorgaan. We begonnen de vruchten van het Erciyes Master Plan niet alleen in het winter- en skitoerisme te zien, maar ook in alle sporttakken. Sinds de dag dat we werden opgericht in 2011, hebben we bijzonder belang gehecht aan fietsen in Erciyes. We hebben onze investeringen daarop afgestemd. "We zullen fietsencentrum Erciyes in Turkije doen", brachten we een visie naar voren. We zijn al jaren bezig om Erciyes 4 seizoenen in leven te houden. Alle inspanningen van onze gemeente zijn in die richting. We hebben ons laten zien in wintersport. We hebben nu bewezen dat we een favoriet punt zijn in de wielersport ”.

Erol Erciyes Küçükbakırc, voorzitter van de Turkse wielerbond, zei ook dat het alle infrastructuur heeft om internationale races te maken. Küçükbakırcı zei dat Kayseri een van de meest geschikte steden is om te fietsen en zei: “Als er op deze locatie rijkdom is zoals Erciyes, is het geen droom om 32 internationale races te houden. Ik ben er zeker van dat Erciyes in korte tijd het onmisbare fietsadres in de wereld zal zijn ”.

Ahmet Emin Kilci, secretaris-generaal van ORAN Development Agency, zei: “Ten eerste, ORAN Development Agency, Erciyes A.Ş. Erciyes Mountain Region begon de aandacht te trekken van wielersporters in het kader van het project dat we samen met Velo Erciyes en Erciyes High Altitude Camping hebben opgezet. Vandaag zijn we begonnen de vruchten te plukken van ons werk met de te houden races ”.

Murat Eskici, provinciaal directeur van Jeugd en Sport, zei: “Het niveau dat werd bereikt met de oprichting van het kampcentrum op grote hoogte in Erciyes, de superieure inspanningen van onze gemeente en de steun van openbare instellingen is duidelijk. We zijn onze Federatie dankbaar en dankbaar. Ze toonden hun wil om het merendeel van de wedstrijden in onze stad te houden, ”zei hij.

VELO Erciyes Organisator Mustafa Kemal CANFEDAI gaf ook informatie over de races.

Het raceschema is als volgt;

3 September 2020 Racefiets Grand Prix Develi - Dames

3 september 2020 Racefiets Grand Prix Develi - Heren

4 september 2020 Grand Prix Wegwielrennen Cappadocië - Heren

4 September 2020 Grand Prix Wegwielrennen Cappadocië - Dames

5 september 2020 Racefiets Grand Prix Mount Erciyes 2.200 MT - Dames

5 september 2020 Racefiets Grand Prix Mount Erciyes 2.200 MT & amp; ndash; Mannetje

6 september 2020 Racefiets Grand Prix 's werelds beste grote hoogte - Erkek

6 september 2020 Racefiets Grand Prix 's werelds beste grote hoogte - vrouw

10 - 13 september 2020 Mountainbike Mega Saray Erciyes Hotel MTB-races - 4 dagen / 4 races

14 september 2020 Racefiets Grand Prix Velo Erciyes - Heren

14 september 2020 Racefiets Grand Prix Velo Erciyes & amp; ndash; Vrouw

15 september 2020 Grand Prix racefiets Centraal-Anatolië & amp; ndash; Vrouw

15 september 2020 Grand Prix racefiets Centraal-Anatolië - Man

17 - 20 september 2020 Mountainbike Velo Erciyes MTB-races - 4 dagen / 4 races

20 september 2020 Mountainbike Erciyes Downhill

23 september 2020 Mountain Bike Central Anatolia MTB Cup

24 september 2020 Mountainbike Kayseri MTB Cup

27 september 2020 Mountainbike Kayseri Velo Erciyes Downhill

1 oktober 2020 Mountain Bike Victory Day & amp; ndash; Victory Day MTB-beker

2 oktober 2020 Mountainbiken Mirada Del Lago Hotel MTB Cup

3 oktober 2020 Mountainbike Mt Argeus 2.200 mt MTB Cup

4 oktober 2020 Mountainbike Best High Altitude MTB Cup

8-11 oktober 2020 Mountainbike Marmonti Erciyes MTB-races - 4 dagen / 4 racesbabbelen

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen