Grote belangstelling van studenten voor Eskişehir OSB Vocational High School

Intense interesse van studenten in eskisehir osb vocational high school
Intense interesse van studenten in eskisehir osb vocational high school

De "Private EOSB Vocational and Technical Anatolian High School", die werd geopend in het academiejaar 2019-2020 om te voldoen aan de behoefte aan gekwalificeerd personeel van de Eskişehir-industrie, is de favoriet geworden van studenten en hun gezinnen. In het nieuwe academische seizoen 2020-2021 worden 270 leerlingen toegelaten tot de school, met een vraag van rond de 200 procent tijdens de aanmeldperiode.


De "Private EOSB Vocational and Technical Anatolian High School", die werd geopend door het Eskişehir Organized Industrial Zone Directorate in het academiejaar 25-2019 om de 2020-jarige droom van de Eskişehir-industrie te realiseren, werd in korte tijd de favoriet van studenten en hun gezinnen. De school bereidt zich voor op het geven van onderwijs in het nieuwe hoofdgebouw van de campus in het academische seizoen 2020-2021 en is tijdens de inschrijvingsperiode een van de meest geprefereerde scholen geworden. 38 procent van de algemene beroepsschool in Turkije, Eskisehir, terwijl de vraag ongeveer 28 procent is, het nieuwe academische jaar, 270 studenten zullen privé EOSB Vocational and Technical Anatolian High School is een vraag van ongeveer 200 procent.

Er is ongeveer 200% vraag naar onze middelbare school voor beroepsonderwijs

De voorzitter van de georganiseerde industriële zone van Eskişehir Nadir Küpeli zei dat de school, die werd geopend in het academische seizoen 2019-2020 om te voldoen aan de behoefte aan gekwalificeerd personeel van de Eskişehir-industrie, in korte tijd een van de meest geprefereerde scholen is en zei: " Onze school, die begon in het academische seizoen 2019-2020, is in korte tijd een favoriet geworden van zowel onze studenten als ouders. Voor de nieuwe onderwijsperiode is er grote belangstelling en vraag in onze school. In Turkije heeft 38 procent van de beroepsscholen een gemiddelde belangstelling, ondanks het feit dat ongeveer 28 procent in Eskişehir een vraag was voor ongeveer 200 procent van onze school, "zei hij. Küpeli verklaarde dat er nog steeds 100 studenten worden opgeleid in het tijdelijke gebouw en dat ze 2020 nieuwe studenten zullen ontvangen in het academische seizoen 2021-270, en dat dit aantal zal toenemen met de nieuwe afdelingen die in de komende jaren worden geopend, en de eerste afgestudeerden zullen over 3 jaar beginnen te geven.

Volledig uitgeruste middelbare school voor beroepsonderwijs

President Küpeli verklaarde dat het nieuwe hoofdgebouw van de campus van 26 duizend vierkante meter klaar zal zijn in het nieuwe academische seizoen, zei president Küpeli: “Als directie en raad van toezicht werken we aan de voltooiing van de nieuwe schoolcampus in een periode van 9 maanden. In studiejaar 2020-2021 gaan onze studenten studeren in het nieuwe schoolgebouw. Onze school heeft 30 klaslokalen. Vorig jaar hebben we in ons tijdelijke pand de afdeling metaaltechniek geopend. In het academiejaar 2020-2021 zal onze grote schoolcampus, die wordt geprojecteerd met computerondersteunde smartboards, werkplaatsen en klaslokalen uitgerust met de nieuwste technologie, onderwijs bieden op drie gebieden: machinetechnologie, industriële automatiseringstechnologieën en elektrische elektronische technologie. In het studiejaar 2021-2022 worden aan deze afdelingen kunststoftechnologieën en metaaltechnologie-velden toegevoegd. In de komende jaren wordt het onderwijs voortgezet in 5 vakgebieden en 10 branches. Binnen de school hebben we ook een gymzaal, conferentiezaal, bibliotheek, werkplaatsen, tentoonstellingsruimte, laboratoria en eetzaal. We zijn van plan om in het nieuwe academische seizoen onze school, die in totaal 26 duizend vierkante meter beslaat, te openen met onze studenten, docenten, ouders en toegewijde industriëlen. "We zullen binnenkort een volledig uitgeruste middelbare school hebben waar de Eskişehir-industrie al jaren naar verlangt."

Deze school wordt een fabriek

President Küpeli zei dat ze graag een waardevol werk naar Eskişehir en de provinciale industrie kunnen brengen en zei: “Onze school zal een zeer belangrijk werk en waarde zijn van onze moderne en goed opgeleide stad. Deze school zal een soort fabriek zijn. Onze kinderen die deze school afmaken, krijgen een gouden armband. Onze jonge mensen die hier opgroeien, zullen een grote bijdrage leveren aan de innovatieve ontwikkeling en transformatie van onze branche. Onze beroeps- en technische Anatolische middelbare school zal voldoen aan de gekwalificeerde personeelsbehoeften van onze bedrijven, namelijk het personeelsbestand van de ondernemingen in onze Eskişehir georganiseerde industriële zone, met de training die wordt geboden met behulp van de nieuwste technologische systemen. Dit jaar zal onze school training aanbieden op een nieuwe campus, een verschil maken in beroepsonderwijs en in het privéonderwijs in Turkije zal het een voorbeeld zijn in hun vakgebied, "zei hij.babbelen

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen