Martelaar Basic Buxusschip zal ervoor zorgen dat de legers van de zee houden

sehit basis afgemeerd schip zal de legers doen houden van de zee
sehit basis afgemeerd schip zal de legers doen houden van de zee

Ondanks het feit dat Ordu een kust naar de zee heeft, verklaarde de burgemeester van Ordu dat hij niet op elk platform van de zee kon profiteren. Mehmet Hilmi Güler blijft projecten die de stad vrede met de zee zal ondernemen.


In deze context voert Ordu Metropolitan Municipality, die belangrijke beslissingen heeft genomen om Ordu met de zee te integreren, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden uit om het schip genaamd Şehit Temel Şimşir naar het toerisme te brengen. The Metropolitan Municipality, die op veel plaatsen is gerehabiliteerd, van de motor naar het plafond van de elektriciteit aan de mechanische accent, van het schip, die heeft zich tot de sloop, wordt ook het herwerken van het interieur naar het schip meer bruikbaar te maken.

MULTIFUNCTIONELE PLAATSEN WORDEN GEVONDEN

Binnen het kader van het project, dat een grote bijdrage aan de maritieme toerisme zal maken en de burgers van Ordu als de zee; restaurants, cafetaria's, bruiloft zalen, een speelplaats voor de kinderen, die zal een beroep op de burgers, zoals live muziek podia te vinden in de ruimte. Op het schip met een capaciteit van 600 personen, terwijl de vergaderingen ook worden gehouden, tours kunnen ook worden georganiseerd.

"Met LEGER ZAL EEN VOORBEELD MARINE CITY"

Dat het leger worden verzoend met de uitvoering van projecten in de zin van de zee uiten Army Metropolitan burgemeester Dr. Mehmet Hilmi Guler, "Army groen, als een stad die een beroep doen mensen genot met blauwe ogen. We hebben veel variatie qua toerisme. Maar het leger had tot nu toe afgezien van het gebruik van de zee en kon niet profiteren van de toestand van de zee. Als Ordu Metropolitan Municipality voeren we projecten uit die Ordu vrede met de zee zullen bezorgen. In die zin, voorbeeldig in elk opzicht van het werk dat we toepassen, zal Army, a city, een voorbeeld zijn voor de zee, "zei hij.

"ONZE BURGERS ZORGEN VOOR VACATURES OP HET SCHIP

Burgemeester Güler merkte op dat de teams koortsachtig werk aan het gehuurde schip deden: 'We zien niet veel mobiliteit in ons leger, dat aan de kust van de Zwarte Zee ligt, of het nu winter is of niet. We willen brengen mobiliteit naar de zee en onze burgers worden betrokken bij deze mobiliteit. In deze zin, verhuren wij het schip genaamd Martelaar donderdag Municipal onze fundamentele buxus. Ons team voert koortsachtig werk uit op dit schip. Ons team doet bijna het onderhoud en de reparatie van schepen, inclusief de interieurdecoratie. Vanuit dit scheepsrestaurant ontworpen met een ander concept, zullen veel locaties plaatsvinden tot aan de trouwzaal. Schriftelijk konden onze burgers de winter dit schip gemakkelijk gebruiken. Wanneer het werk is voltooid, zullen onze burgers veel tijd doorbrengen op het schip.”

JavaScript is vereist voor deze diashow.Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen