Taxi en minibussen worden in de hoofdstad gedesinfecteerd

Taxi en dolmus worden in de hoofdstad gedesinfecteerd
Taxi en dolmus worden in de hoofdstad gedesinfecteerd

De Metropolitan Municipality, die intensief overwerkt door te vechten tegen epidemische ziekten en regelmatig desinfectiewerkzaamheden uitvoert in voertuigen voor openbaar vervoer, is begonnen met hygiënestudies in 7 duizend 701 taxi's die in de hoofdstad rijden. Terwijl de maatregelen die voorrang gaven aan de volksgezondheid één voor één werden uitgevoerd, heeft het directoraat-generaal van de EGO de diensturen als gevolg van vakanties herschikt. Terwijl de teams van de politie de schoonmaak- en sterilisatiewerkzaamheden in de hotels in Ankara inspecteerden, sloot de algemene directie van ASKİ de inzamelings- en abonnementsvestigingen tijdelijk op 2 locaties. Metropolitan Municipality heeft ook de condoleancetentdienst voor de overleden burgers onderbroken.


Ankara Metropolitan Municipality zet haar hygiëneactiviteiten door de hele stad voort.

Terwijl de Metropolitan-teams mobiliseren voor de eisen die van openbare instellingen en organisaties aan niet-gouvernementele organisaties komen, wordt er ook nauwgezet schoongemaakt in voertuigen voor openbaar vervoer die door burgers worden gebruikt. Na Metro, ANKARAY, Kabelbaan en bussen zijn de desinfectiewerkzaamheden begonnen in taxi's die in Başkent rijden.

HYGIËNE TOEPASSING IN BELASTINGEN

Terwijl de desinfectie- en sterilisatie-onderzoeken in de hoofdstad toenemen vanwege de epidemie die de wereld treft, werken de grootstedelijke schoonmaakteams, wier vergunningen worden opgeheven, 7/24 om de volksgezondheid te beschermen.

Op verzoek van de Chamber of Automakers and Drivers Tradesmen in Ankara werd actie ondernomen om desinfectie toe te passen op 7 duizend 701 taxi's in de hoofdstad. Metropolitan Municipality teams; Kızılay Storage Area voert in de eerste plaats hygiënisch werk uit op drie punten, evenals İskitler Zübeyde Hanım Mahallesi Mianka Boulevard Drivers Room Plate Workshop en Varlık Mahallesi Yayın Sokak Market Place.

De algemeen directeur van het directoraat-generaal van de politie, Veda Oğan, verklaarde dat ze regelmatig de desinfectiewerkzaamheden voor taxi's zullen controleren, en zei dat Cevdet Kavlak, vice-voorzitter van de kamer van ambachtslieden en chauffeurs van Ankara, de burgers de afgelopen dagen comfortabel op de taxi's wilde krijgen, en zei:

“Het desinfectieproces begon op 3 punten voor onze taxi's. Na deze procedures hebben we 450 gesloten taxistandplaatsen en worden ze voor hen gespoten. We willen onze grootstedelijke burgemeester Mansur Yavas bedanken, die ons heeft geholpen met dit probleem en instructies heeft gegeven voor gratis spuiten. ”

Temel Karuk verklaarde dat hij al 15 jaar taxichauffeur is en wees ook op het belang van de aanvraag voor de volksgezondheid en zei: "We danken onze president en onze gemeente voor de desinfectiewerkzaamheden die onze gemeente heeft gedaan voor taxi's." Şevket Pamukcu, Bedankt aan iedereen die geslaagd is, 'zei hij.

DESINFECTIE IN GEVULDE EN STOPT

Op grote vraag begonnen BELPLAS A.Ş.-teams onder toezicht van de afdeling Milieubescherming en Controle onder toezicht van de Politie met de desinfectiewerkzaamheden in Bentderesi en Gülbaba Dolmuş stopt voor tweeduizend 2 dolmus. Seyfettin Aslan, hoofd van de afdeling Health Affairs van de Metropolitan Municipality, verklaarde dat er zorg voor wordt gedragen dat de stoelen, ramen en handgrepen voor de interne structuur van de voertuigen worden schoongemaakt, door de informatie te geven dat de desinfectiewerkzaamheden in de hele provincie zullen worden voortgezet:

“We proberen ons routine schoonmaakprogramma niet te verstoren. We hebben ook het reinigings- en desinfectieproces van de minibussen die door de mensen van Ankara worden gebruikt, ondernomen. We werken in hetzelfde tempo voor de taxichauffeur. We blijven 7/24 bedienen. ”

Ankara Minibuscular Chamber of Merchants General Secretary Erşan Ağören benadrukte ook dat de volksgezondheid een prioriteit is en bedankte de burgemeester van de stad, Mansur Yavas, voor zijn steun.

BUSSEN DIE MET UMRED-RETOURPASSAGIERS WORDEN VERVOERD, ZIJN ONTSTAAN

3 burgers die op Ankara hoopten en uit het buitenland kwamen, verhuisden met EGO-bussen naar de slaapzalen in Gölbaşı.

Terwijl de desinfectiewerkzaamheden werden uitgevoerd door BELPLAS-teams in de slaapzalen waar de accommodatie werd gemaakt, werden 37 EGO-bussen, waar de passagiers werden vervoerd, onderworpen aan internationale desinfectie bij het 3e regionale directoraat voor busoperaties. De interne en externe reiniging van de bussen, waarvan de filters werden vernieuwd door ze te steriliseren tot het ventilatiesysteem, werd ook uitgevoerd.

Seyfettin Aslan, hoofd van de afdeling Health Affairs, die de desinfectiewerkzaamheden ter plaatse onderzocht, zei: 'We hebben onze bussen met Umrah-passagiers gedesinfecteerd en ze vervangen door pollenfilters. Als Metropolitan Municipality zetten we onze strijd tegen het coronavirus op het hoogste niveau voort. Mensen van Ankara kunnen er zeker van zijn dat deze bussen tot in het kleinste detail worden schoongemaakt. Als onze burgers zich houden aan de maatregelen die zijn aangekondigd door het ministerie van Volksgezondheid, hebben de inwoners van Ankara deze strijd met succes gevoerd. '

SERVICE UUR GEREGELD IN MASSATRANSPORT

Mustafa Geyikçi, directeur van de Algemene Directie van de EGO, zei dat de bussen die de passagiers vervoeren die uit de Umrah komen, voor de tweede keer worden gedesinfecteerd en op dinsdag 17 maart in gebruik worden genomen: “We hebben onze voorzorgsmaatregelen genomen. Al onze bussen zijn gedesinfecteerd. Mensen uit Ankara kunnen met een gerust hart onze bussen gebruiken. ”

Geyikçi zei dat het directoraat-generaal van EGO een nieuwe regeling heeft getroffen voor voertuigen voor openbaar vervoer (metro, ANKARAY en bussen) vanwege de vakantie van de scholen door het ministerie van Nationaal Onderwijs, en dat het "Semester Holiday Service Program" is gestart tussen 16 en 30 maart.

HANGER COLLECTIE EN ABONNEMENTSBANKEN OP 20 PUNTEN GESLOTEN TIJDENS DE TIJDELIJKE TIJD

Het directoraat-generaal ASKİ besloot 20 filialen te sluiten waar de inning en abonnementsverrichtingen van de waterrekening werden gedaan in het kader van de maatregelen die werden genomen om de volksgezondheid tegen epidemieën te beschermen.

Volgens de uitleg dat andere filialen in de hoofdstad diensten zullen blijven aanbieden en abonnees hun betalingen kunnen doen via PTT, internet en banken, zijn de filialen die tijdelijk geen diensten verlenen de volgende:

"Abonnementsactiviteiten Mamak en Naaihuis, Dikmen, Ayvalı, Etlik, Gazino, Andaç, Erdem, Pleven, Fatih, Yenikent, Şentepe, Karşıyaka, Newborn, Hüseyingazi, Aydınlıkevler, Mutlu, Eryaman, Güzelkent, Polatlı en Şentepe Collection Places. ”

HET HYGIENISCHE VERHAAL IN HOTELS

De desinfectiewerkzaamheden werden versneld na de waarschuwingsbrief die de politie naar alle hotels in de hoofdstad, de accommodatie en de baden had gestuurd.

Terwijl de politie van Ankara de hotels inspecteerde, werden de maatregelen voor de gezondheid van de burgers in veel hotels in de hoofdstad verhoogd. De teams van de politie van de Metropolitan Municipality, die de ter plaatse genomen maatregelen hebben onderzocht, hebben hun controles verscherpt.

Metropolitan Municipality heeft ook tijdelijk de condoleancetentdienst stopgezet die het voor de overleden burgers heeft geïmplementeerd om te voorkomen dat er zich menigten vormen en om het virus te verspreiden.

JavaScript is vereist voor deze diashow.


Spoorwegnieuws zoeken

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen