De strijd tegen de coronaire infectie gaat door in Ankara

In Ankara wordt verder gevochten met een epidemie van het coronavirus
In Ankara wordt verder gevochten met een epidemie van het coronavirus

Ankara Metropolitan Municipality zet haar strijd tegen de coronavirusepidemie voort. De burgemeester van de stad, Mansur Yavaş, zei dat ze na hun avondklok burgers van 65 jaar en ouder, die opriepen tot "HomeKal", zullen steunen.


Burgemeester Yavaş sprak met zijn sociale media-accounts burgers van 65 jaar en ouder aan en kondigde aan dat ze motorkoeriers hadden gehuurd om in 17 markten en filialen te werken, en dat aan alle behoeften van burgers die onder deze reikwijdte vallen, zou worden voldaan. ASKİ voert vanaf dinsdag 65 maart het waterlaadproces uit voor de abonnees van 24 jaar en ouder, die een watermeter met kaart hebben. Metropolitan Municipality-teams werken 7/24 aan het veld voor de volksgezondheid, ontsmetten dagelijks in openbare ruimtes en openbare instellingen en organisaties, met name voertuigen voor openbaar vervoer.

Ankara Metropolitan Municipality zet haar strijd tegen de coronavirusepidemie voort zonder te vertragen.

Door de desinfectie-inspanningen voor de volksgezondheid te verhogen, implementeert de Metropolitan Municipality ook nieuwe maatregelen voor de behoeften van de burgers. De burgemeester van Ankara, Mansur Yavaş, kondigde in zijn verklaring op zijn sociale media-accounts aan dat de dagelijkse marktbehoeften van 65-plussers, wier avondklok was opgelegd en opriepen tot "HomeKal", zouden worden vervuld door motorrijders gehuurd door de Metropolitan Municipality.

MOTORFIETSKoeriers VERHUURD

Burgemeester Yavaş, die in de eerste plaats de lijsten van 17 markten en filialen in Ankara deelde, zowel op zijn sociale media-accounts als op de website van de Metropolitan Municipality, sprak met de burgers van 65 jaar en ouder met de volgende woorden:

'Allereerst, beste landgenoten. Ik hoop dat we deze slechte dagen samen met de hand zullen doorstaan. Zoals bekend is de avondklok geïntroduceerd op 65-jarige leeftijd. Onze onderhandelingen met de marktketens blijven voldoen aan de behoeften van de behoeftigen. Binnenkort zullen we ze allemaal publiceren met hun locatie, adresgegevens, filiaal en contactgegevens. U zult gemakkelijk kunnen krijgen wat u wilt. We hebben ook onderhandelingen met de koeriersbedrijven. Als gemeente proberen we u te helpen met uw wensen. De praktijk van onze gemeente op het gebied van woonzorggebieden gaat nog steeds door. Daarnaast gaat onze warmhoudservice door voor de 20 gezinnen die onder de hongerdrempel leven. Ik hoop dat je deze slechte dagen zonder schade zult overleven. Samen gaan we hand in hand. Ik bied respect aan jullie allemaal. '

De sociale dienst van de Metropolitan Municipality betaalt de kosten van de koeriers die zijn aangesloten bij de Federation of All Motorcycles with Motorcycles. De Metropolitan Municipality zal, met een sociale gemeentelijke aanpak, deze dienst gratis aanbieden aan burgers van 65 jaar en ouder, en zal ook werkloze koeriers voorkomen die het dagloon naar hun huis brengen.

Çağdaş Yavuz, voorzitter van de Federation of All Anatolian Motorcycles Couriers, die voor de Metropolitan Municipality bijeenkwam en verklaarde dat ze klaar zijn voor de dienst, zei:

“In de eerste plaats zullen we serveren met 100 koeriers. We zullen doorgaan met meer koeriers naarmate de vraag toeneemt. We hebben een plicht als federatie. Totdat de gedeeltelijke avondklok van 65-plussers en met chronische ziekten voorbij is, zullen we hun eten en basisbehoeften tussen 12.00-17.00 uur van de markt halen. Momenteel zijn alle restaurants en units gesloten en zijn onze motorrijders ook werkloos. Ook onze grootstedelijke burgemeester heeft deze situatie overgenomen en in ieder geval hebben onze koeriers de mogelijkheid gehad om dagelijks geld naar hun huis te brengen. We danken onze dank en danken onze president. ”

De gemeenteraad van Ankara vestigde ook de aandacht op het belang van samenwerking tussen de All Anatolian Motorcycling Couriers Federation, Local Markets Association en Retailers Association, dankzij de ondersteuning van de motorfietskoeriers van de Metropolitan Municipality in de hoofdstad, waar het opriep tot "HomeKal".

VOEDSELONDERSTEUNING VOOR PAPIERVERZAMELAARS

Na het verbod op papierinzameling in de hoofdstad in het kader van de bestrijding van de uitbraak van het coronavirus, werd voedselhulp verleend in de regio's waar deze mensen dicht wonen, in opdracht van president Yavaş.

Mustafa Koç, hoofd van de gemeentelijke politie, verklaarde dat ze desinfectie hebben uitgevoerd in het gebied waar de papierverzamelaars, die in het Şirindere-gebied van het Çiğdem-district wonen, de volgende informatie hebben verstrekt:

“Dit is een plek waar ongeveer 600 papierverzamelaars wonen. Papierverzamelaars vormen afzonderlijk de grootste risicogroep en vormen een ernstige bedreiging voor de overdracht en verspreiding van het virus. Daarom hebben we het verzamelen van papier verboden. We hebben de papierverzamelaars als gemeente gevoerd. We hebben een systeem ontwikkeld om hun eten elke dag 's ochtends en' s avonds met hun familie te ontmoeten. We zullen met hun families voedsel uitdelen aan 5 mensen in 200 verschillende regio's. We desinfecteren het gebied waarin ze zich bevinden en de verzamelde papieren elke dag. Volgens de wetenschappers staat het langst levende gebied van het virus op papier. Zolang we geen permanente oplossing hebben, voorkomen we slachtofferschap en elimineren we de risicospreiding. ”

Abdülkadir Aşık, die profiteerde van voedselhulp bereid en verdeeld in BELPA Cuisine, zei: “We gaan geen papier meer verzamelen vanwege het virus. We zijn slachtoffer als gezin, maar de gemeente dacht aan ons en liet ons niet hongerig en dorstig achter. Ik dank de Metropolitan Municipality heel erg. 'Een andere papierverzamelaar Ceylan Avcı zei:' We verzamelen geen schroot en papier meer. Gemeente brengt ons eten en sproeit regelmatig naar deze regio ”, bedankte de Metropolitan Municipality.

Seyfettin Aslan, hoofd van de afdeling Health Affairs, zei dat ze zijn begonnen met het desinfecteren in 10 regio's waar straatdieren die door vrijwillige dierenliefhebbers worden gevoed zich in de hele stad bevinden.

GEMAKKELIJK TOT 65 JAAR EN MEER BEHUIZING ABONNEES VAN ASKI

De Metropolitan Municipality, die nieuwe maatregelen heeft ingevoerd tegen de dreiging van de epidemie, begint vanaf dinsdag 65 maart met het laden van water op de kaartmeters van 24-plussers.

Als onderdeel van de service die abonnees van 65 jaar en ouder die niet kunnen uitgaan, kunnen bereiken door Başkent 153 of (0312) 616 10 00 te bereiken, zullen ASKİ-teams het waterlaadproces van de abonnees uitvoeren met behulp van de kaartwatermeter op hun adressen.

ASKI, dat haar abonnees dagelijks informeert via sms'en en waarschuwingen en 24 uur per dag werkt, heeft besloten het sluitingsproces van haar residentiële abonnees wegens epidemische aandoeningen 2 maanden uit te stellen. Het directoraat-generaal ASKİ, dat het water blijft openen voor 22 duizend residentiële abonnees die eerder hun water hebben gesloten vanwege hun onbetaalde schulden, is sinds 23 maart overgeschakeld op het benoemingssysteem voor de activiteiten in het centrum. abonnees www.aski.gov.t is Aankondigen dat je een afspraak kunt maken bij ASKI; het zal ook nieuwe abonnementen, abonnementswijzigingen, bouwabonnementen en evacuatietransacties van abonnees, annulering van abonnementen, bezwaar tegen facturen, tegenwijziging (aanvraag voor mislukte tegoeden), factuuraanvraag en betalingstransacties online uitvoeren.

MASSA-TRANSPORTVOERTUIGEN WORDEN ELKE DAG ONTSTAAN

De teams van de afdeling Milieubescherming en -controle en de afdeling Stadsesthetica, die intensief desinfectiewerk uitvoeren bij openbare instellingen en organisaties in de hele stad, desinfecteren dagelijks voertuigen van het openbaar vervoer.

Terwijl de teams van de afdeling City Aesthetics met speciale desinfecterende producten schoonmaken, vooral in de straten en hoofdwegen, vooral in stadsmeubilair en haltes, worden ANKARAY, Metro- en EGO-bussen, taxi's en minibussen dagelijks gedesinfecteerd met de instructies van president Yavaş.

Fatih Özden, die een opgezette handelaar is, zegt dat ze tevreden zijn met de desinfectiewerkzaamheden die bij de minibushaltes plaatsvinden, en zei: 'Dit virus heeft ons in het hele land grote problemen bezorgd. Onze burgemeester, de heer Mansur Yavaş, laat onze voertuigen dagelijks desinfecteren. Onze voertuigen zijn in hygiëne. Ik dank hem namens onze winkeliers. 'Ender Yılmaz zei:' We willen onze grootstedelijke burgemeester Mansur Yavas bedanken voor de desinfectieprocedures. Onze voertuigen worden dagelijks gedesinfecteerd ”, zei hij. Murat Karakoca verklaarde dat het vertrouwen van het publiek dankzij deze dienst van de Metropolitan Municipality is toegenomen en zei: “Onze mensen kunnen veilig in voertuigen rijden. We danken onze gemeente en onze burgemeester Mansur Yavas voor hun inspanningen. ”

Voortzetting van het desinfectieproces naar de taxi's in het Kızılay Güvenpark Taxi Storage-gebied, BELPLAS A.Ş. Taxi-winkeliers die de schoonmaakteams bedankten, spraken hun tevredenheid over deze service als volgt uit:

  • Dursun Göloğlu: “Als taxichauffeur willen we onze burgemeester van Ankara, Mansur Yavaş, bedanken. Onze voertuigen moeten elke dag tegen het virus worden besproeid en elke dag worden besproeid. ”
  • Ensari Güzelyurt: 'Ik hoop dat we deze dagen doorkomen. We zijn erg blij met deze service. We willen het elke dag voor onszelf en voor onze klanten doen. ”
  • Levent Altınok: “Om de mensen in Ankara beter van dienst te kunnen zijn, volgen en ondersteunen we deze beslissing van onze samenleving en de gemeente Ankara. We proberen ons best te doen als taxichauffeur-handelaar om de mensen van Ankara onder betere omstandigheden te dienen. Ik wil onze metropool gemeente Ankara bedanken voor het verlenen van deze dienst. ”

De Metropolitan Municipality, die continue desinfectiewerkzaamheden uitvoert van sportcomplexen tot gebouwen van niet-gouvernementele organisaties, gerechtsgebouwen, militaire eenheden, politie-eenheden, gemeentelijke servicegebouwen, ziekenhuizen en hoofdboulevards, voert desinfectiewerkzaamheden uit met ecologische verstuivers in Altındağ Önder Neighbourhood en sloppenwijken waar Syrische burgers intensief wonen.

JavaScript is vereist voor deze diashow.


Spoorwegnieuws zoeken

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen