Nieuwe maatregelen om het coronavirus in Ankara te bestrijden

Nieuwe maatregelen om het coronavirus in de mand te bestrijden
Nieuwe maatregelen om het coronavirus in de mand te bestrijden

Ankara Metropolitan Municipality zet haar actieve strijd in de hoofdstad voort door nieuwe maatregelen te nemen tegen de coronavirusepidemie. Terwijl Halk Bread Factory de hygiënepraktijken op verkooppunten maximaliseert, vooral in het productiegebied, voert het het desinfectieproces zorgvuldig uit op voertuigen voor openbaar vervoer, voertuigen voor openbaar vervoer, voertuigen voor openbaar vervoer, taxi's en minibussen en voertuigen voor C Plate-service. De burgemeester van Ankara, Mansur Yavaş, heeft aangekondigd dat de gemeente zal samenwerken met niet-gouvernementele organisaties om voedsel te verstrekken aan straatdieren om te voorzien in de afnemende voedselbehoefte als gevolg van de sluiting van cafés en restaurants.


Ankara Metropolitan Municipality zet haar activiteiten 7/24 voort in het kader van de bestrijding van epidemische ziekten in de hele hoofdstad.

Vanwege de uitbraak van het coronavirus maximaliseren alle eenheden de hygiënepraktijken van de eenheden onder coördinatie van het Crisis Management Centre en introduceren ze ook nieuwe maatregelen en maatregelen.

MAMA DISTRIBUTIE NAAR KAN VRIENDEN

De burgemeester van Ankara, Mansur Yavaş, heeft aangekondigd dat ze zijn begonnen met de distributie van voedsel in samenwerking met niet-gouvernementele organisaties van de Metropolitan Municipality, in samenwerking met de cafés en restaurants die voorzien in de voedselbehoeften van straatdieren tegen het risico van epidemieën.

Ankaf Metropolitan Municipality Veterinary and Zoo Branch Manager Mustafa Şener, die verklaarde dat ze waren teruggekeerd naar de quarantaine, waar de terugkerende burgers werden vastgehouden op de Gölbaşı Campus waar ze de zwerfdieren in de Gölbaşı Shelter van de Metropolitan Municipality onderdak gaven, gaf de volgende informatie over de genomen maatregelen:

“Onder voorzitterschap van ons gouvernement van Ankara is een crisisdesk opgericht. In overeenstemming met het verzoek van ons gouverneursbureau hebben we onze 16 zwerfdieren in het quarantainegebied naar ons dierenasiel bij de gemeente Gölbaşı gebracht en met medeweten van onze vrijwilligers, om gezondheidsproblemen, met name voeding, te voorkomen, omdat onze vrijwilligers niet naar buiten kunnen. Vanaf het eerste moment dat onze dieren arriveerden, werden er door onze dierenartsen gezondheidscontroles uitgevoerd. Zes van de 16 zwerfdieren werden gesteriliseerd. We hebben contact gelegd met de vrijwilligers die naar de dieren in de regio keken. Onze vrijwilligers kunnen op elk moment komen om de dieren in ons verpleeghuis te voeren en informatie te krijgen over hun gezondheidstoestand. Nadat de quarantaine is verwijderd, worden onze dieren teruggebracht naar de omgeving waaruit ze zijn gehaald. Onze dierenliefhebbers hoeven zich hier geen zorgen over te maken, onze dieren zijn in goede gezondheid en er is geen enkel probleem met hun voeding. We zijn ook begonnen met het uitdelen van voedsel. ”

Ankara Hacı Bayram Veli University President van de gemeenschap voor natuur- en dierenbescherming Damla Karaboya zei: “Na de verklaring van de quarantainezone werden de dieren die we voedden overgebracht naar het Gölbaşı-asiel. In het begin benaderden we bevooroordeeld, maar nu kunnen we onze vrienden zien in Dierenopvang Gölbaşı. Er is geen enkel probleem. Hoewel hun gewicht erg goed is en hun gezondheid goed, "zei vrijwillige dierenvriend Tenay Yücel," kom ik al jaren naar dit asiel. In deze opvang zijn het leven en voedsel van de zielen altijd aanwezig. De sappen worden regelmatig veranderd. Er worden regelmatig vaccins gemaakt, sterilisatieprocessen worden onmiddellijk uitgevoerd. Na het aantreden van onze grootstedelijke burgemeester Mansur Yavaş was de situatie beter. Degenen die hier niet zien, spreken anders en negatief. Onze zielen zijn hier veilig. Ons leven is hier heel gezond. Niemand hoeft zich zorgen te maken. 'Hij sprak zijn gedachten uit.

HALK IS OP HET HOOGSTE HYGIËNEIVEAU

Ankara Halk Bread Factory heeft ook haar voorzorgsmaatregelen tegen coronavirus verhoogd in de winkels waar brood en bakkerijproducten worden geproduceerd, vooral in winkels, Halk Bread-buffetten en bagels.

Halk Bread Factory, die het Outbreak Protection Emergency Action Plan lanceerde, begon met het periodiek meten van koorts bij dagelijkse lichaamstemperaturen bij de aanwerving van alle werknemers. Halk Ekmek, dat het aantal ontsmettingsmiddelen verhoogde en op gesloten punten waarschuwingsposters plaatste, maakte het dragen van maskers en handschoenen verplicht. Halk Ekmek, die de cafetaria's in de Sales Stores sluit, is begonnen met het toepassen van de 1 meter-regel voor de bescherming van sociale afstand bij dagelijkse productverkoop.

Halk Ekmek General Manager Recep Mızrak verklaarde dat ze prioriteit geven aan de volksgezondheid en voedselveiligheid en kondigde aan dat ze strikte maatregelen hebben genomen:

“We hebben 23 maatregelenpakketten voorbereid. Voor de opvolging van de aanvragen hebben we een Emergency Crisis Desk gecreëerd. Aangezien onze productiefaciliteiten 3 ploegen werken, meten we de lichaamstemperatuur van onze medewerkers die bij deze dienst werken op het moment van indiensttreding. Op het hygiënepunt hebben we de noodzaak van een desinfecterend product, handschoenen en masker meegebracht. We hebben gele lijnen getekend met intervallen van 1 meter om de sociale afstand in onze Sales Store te beschermen. Op deze manier proberen we de afstand van onze inkomende burgers te beschermen. ”

DESINFECTIE IS BEGONNEN IN C-PLATE SERVICE-VOERTUIGEN

De gezondheidsdienst Seyfettin Aslan zei dat ze de reinigings- en desinfectieprocessen die verband houden met het coronavirus vanaf de eerste dag als Ankara Metropolitan Municipality hebben verdubbeld, dat voertuigen voor het openbaar vervoer elke dag aan dit proces worden onderworpen.

Aslan zei dat ze ook de C-plaat servicevoertuigen na de metro, ANKARAY, kabelbaan, bussen en taxi's en minibussen desinfecteert, “We gaan door met het reinigen en desinfecteren van alle voertuigen voor openbaar vervoer die 7/24 worden gebruikt. We hebben een ontmoeting gehad met de voorzitter van de kamer van ambachtslieden van Ankara Service Vehicle Operators en hebben een centrum opgericht. Daarna, wanneer al onze C-plaat servicevoertuigen naar het centrum komen, zal continue desinfectie worden uitgevoerd. Het hoofd van de afdeling Transport zorgt voor gecoördineerde werkzaamheden op dit gebied. Als Metropolitan proberen we 7/24 onze inspanningen voor de gezondheid van de mensen te vervullen ”. Hoofd van de afdeling Transport van Ankara Metropolitan Municipality, Ali Cengiz Akkoyunlu, benadrukte ook dat de bedrijfsvoertuigen die onder het verantwoordelijkheidsgebied van de Metropolitan Municipality rijden, 7/24 doorgaan met desinfecteren: “In totaal hebben 10 bedrijfsvoertuigen, inclusief minibussen en commerciële taxi's, gedesinfecteerd. Als het ontsmettingsproces van circa 7 duizend 300 bedrijfswagens is afgerond, zullen in totaal 17 duizend bedrijfswagens worden gereinigd. ”

Tuncay Yılmaz, voorzitter van de Kamer van Kooplieden van Ankara Service Vehicle Operators, wees op het belang van het desinfectieonderzoek van de Metropolitan Municipality: “We bevinden ons in een sector die constant personeel, arbeiders en ambtenaren in de stad vervoert, en we hebben 's ochtends en' s avonds veel verkeer. De manier om van dit gevaar af te komen is door middel van desinfectie en reiniging. In die zin levert de Metropolitan Municipality ons 7/24. Heel erg bedankt. ' Terwijl chauffeur van de C-plaatdienst İbrahim Aydirek de burgemeester van Ankara, Mansur Yavaş, bedankte, zei Fatih Yıldız: “We willen de metropool gemeente Ankara bedanken voor haar diensten. Het was een schoonmaak- en spuitwerk dat had moeten zijn ”.

DANK AAN DE VOORZITTER VAN TAXI EN GEVULDE WINKELEN

BELPLAS A.Ş. dient onder de afdeling Milieubescherming en -controle. schoonmaakteams zetten het desinfectieproces in taxi's en minibussen elke dag voort, volgens de instructies van de burgemeester van Ankara, Metropolitan burgemeester Mansur Yavaş.

Terwijl de desinfectiewerkzaamheden onder de controle staan ​​van de teams van de politie, zei Orhan Taşcı, die op het Airport Taxi Station werkt: “We danken onze burgemeester van de stad Ankara voor hun steun. We zijn erg blij om te werken aan het desinfecteren van onze voertuigen. We delen dit probleem met onze passagiers. Onze passagiers kunnen onze voertuigen met een gerust hart gebruiken. ” Hasan Hakan Tağluk, voorzitter van de raad van bestuur van de gemotoriseerde vervoerderscoöperatie Esenboğa Taxis, zei: “We profiteren van deze toepassing met de steun van onze grootstedelijke gemeente. We krijgen goede feedback van onze passagiers over het werk. We willen dat deze onderzoeken worden voortgezet. We willen onze burgemeester Mansur Yavaş bedanken voor hun steun. ”

Rıfat Çetinkaya verklaarde dat ze aan de haltes van Sincan Dolmuş dienen en zei: “Al onze voertuigen zijn gedesinfecteerd. Ik wil onze gemeente en de heer Mansur Yavaş bedanken voor hun diensten. ”De minibuschauffeurs die van de dienst hebben geprofiteerd, zeiden:

  • Niyazi Bilgiç: “We willen onze president Mansur Yavas bedanken voor deze service van de gemeente. We verwachten dat de dienstverlening wordt voortgezet. ”
  • Feyzullah Kızıltaş: 'Hartelijk dank aan onze gemeente voor deze dienst.'
  • Cadeau Taburlu: “Bedankt aan onze gemeente voor het regelen van deze zaken. We zetten onze dienstverlening op een gezonde manier voort. ”

AANVULLENDE NIEUWE MAATREGELEN

De Metropolitan Municipality, die op veel punten continue ontsmetting heeft uitgevoerd, van openbare instellingen en organisaties tot niet-gouvernementele organisaties, heeft de volgende aanvullende maatregelen genomen tegen het epidemische gevaar:

  • De door de Metropolitan Municipality op 30 maart aangekondigde "Fire Brigade Exams", dat werd aangekondigd dat de aanvraag zal worden geaccepteerd en zal worden gehouden tussen 13-17 april, zijn uitgesteld naar een latere datum.
  • Door de afname van het aantal passagiers van de handelaars die gebruik maken van de Private Public Bus (ÖHO) en Private Public Transport Vehicles (ELV) die in Ankara actief zijn, werden de lopende prijzen voor rijbewijzen en lijnen met 2 maanden vertraagd.
  • Met ingang van 4 maart 23 vervulde het gebouw van de Metropolitan Municipality van Ankara, waar 2020 personeelsleden, behalve administratieve vergunningen, dezelfde taak in het gebouw van het directoraat-generaal EGO en ASKİ, binnen het kader van de maatregelen tegen de coronavirusepidemie en in het directoraat-generaal van de Metropolitan Municipality, EGO en ASKI om de gezondheid van werknemers te beschermen. zal werken met een ploegendienst tot een tweede bestelling om ervoor te zorgen dat de openbare dienst zonder onderbreking wordt uitgevoerd.
  • Nieuwe aanvragen voor sociale bijstand aan de gemeente zullen tijdelijk worden ingediend via de telefoonnummers met nummer ((0312) 322 45 47, (0312) 322 11 33 en (0312) 507 37 00) in plaats van via het Voedselhulpcentrum om te voorkomen dat mensenmassa's het virus vormen en verspreiden.

JavaScript is vereist voor deze diashow.


Spoorwegnieuws zoeken

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen