Als er mensen zijn die zich afvragen of er een trein uit Bursa komt, ja dat is zo.

Als iemand zich afvraagt ​​of de trein uit Bursa komt, ja, hij gaat
Als iemand zich afvraagt ​​of de trein uit Bursa komt, ja, hij gaat

De trein rijdt al 105 jaar door het treinstation van Piribeyler in het district Büyükorhan, op 85 kilometer afstand van het centrum van Bursa, maar de meeste mensen in de stad weten het niet.


Hoewel de meeste mensen in Bursa niet weten dat er een trein door de stad rijdt, wordt het station aan de grens tussen Bursa en Balıkesir gebruikt door inwoners van Büyükorhan. Omringende dorpelingen en wijkbewoners gaan met de trein naar Kütahya, Balıkesir, Eskişehir, Ankara en İzmir in plaats van Bursa. De trein, die sinds 1935 in dienst is, wordt beschouwd als een grote zegen voor de inwoners van de regio. Burgers die in de regio wonen, gaan overal met de trein.

Burgemeester Büyükorhan Ahmet Korkmaz, de meeste mensen weten niet dat er een trein door Bursa rijdt, maar de trein passeert de 23 kilometer grond van Bursa. Het is gelegen in Piribeyler, binnen de grenzen van Büyükorhan, het enige treinstation in Bursa. Vanaf hier passeert de treinlijn İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Kütahya en Ankara. Met deze trein wordt vracht- en personenvervoer uitgevoerd. Dit wordt 6 keer per dag gedaan. We willen dit treinstation graag naar het landtransport van Bursa brengen. We hebben een gesprek gehad met onze minister van Verkeer. 34 kilometer tussen het station en onze wijk nemen we deze afstand tot aan het wegennet. Met de vernieuwing van de weg is er een nieuwe wegwerkzaamheden voor Bursa-Orhaneli en Büyükorhan. Op deze manier willen we profiteren van treinvervoer wanneer de weg van onze wijk naar het treinstation op hetzelfde moment eindigt. ”

 


sohbet

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen

Gerelateerde artikelen en advertenties