Wegenkaarten voor de Eskişehir-industriewegenkaarten voor Eskisehir
wegenkaarten voor Eskisehir

Tijdens de bijeenkomst van het Gemengd Beroepscomité in april, gehouden in het kader van de sociale activiteiten van de Eskişehir Kamer van Industrie, werd informatie gegeven over de activiteiten van de Kamer en werden de verwachtingen van de ESO-leden onderzocht. Tijdens de bijeenkomst werden ook 5-visieverslagen, opgesteld door ESO, onthuld waarin de situatie werd onthuld waarin verschillende sectoren zich bevinden, inclusief hun problemen en hun oplossingsvoorstellen.

ESO Professional Comite na de verkiezingen aan de vergadering die een brede deelname van haar leden aan belang voor de economie gericht beleid, de noodzaak van het verwijderen van de beroepsopleiding aan de behoeften aan gekwalificeerd personeel in de industrie te waarborgen, problemen op het gebied van logistiek van Eskisehir hechten bij elkaar gebracht, de luchtvaart en de spoorsector systeem moet worden gedaan om de weg vrij te maken heeft de agenda gecreëerd .

Tijdens de opening van de vergadering verklaarde de voorzitter van de raad van bestuur van ESO Celalettin Kesikbaş dat de vergadering, waarin het professionele comité van 16 zitting heeft in de vergaderzaal, tweemaal per jaar zal worden gehouden. Nogmaals, we zullen de routekaart van gemeenschappelijke oplossingen vormen binnen de aanbevelingen van onze leden. Omdat onze problemen meer liefde en werk naar onze stad brengen, Çünkü zei hij.

5-visierapport voor de industrie
Verwijzend ze liet een jaar van ESO management Kesikbaş, "Sinds de dag dat we zijn aangekomen in Management 1 jaar zijn verstreken en we hebben in dit proces in een poging om een ​​hoop werk te doen. We nemen deel aan de binnenlandse internationale tentoonstellingen, hebben we het project ontwikkeld, trainingen hadden honger, we een ontmoeting met kopers, Wij hebben geïnterviewd door onze We zijn blij met buitenlandse delegaties en industriëlen moeten worden opgeleid, zetten we ons werk door onze toenemende behoefte om projecten te exporteren. Aan de andere kant zijn we begonnen met het opstellen van strategieën in het licht van visieverslagen voor de ontwikkeling van onze sectoren

Eskişehir hadden ze een reeks van studies in de praktijk aan het economisch potentieel van herinneren Kesikbaş, "We hebben geïdentificeerd projecten voor de behoeften bezochten bijna al onze leden en een visie hebben gemaakt voor 5 onze industrie in de eerste plaats met hun bijdrage te verhogen. We hebben de sectorale problemen en oplossingen van onze sectoren luchtvaart, spoorwegen, mijnbouw, meubels en bouwmaterialen in zekere zin geïdentificeerd door een röntgenfoto te maken. Op deze manier hebben we onze 2023-visie opgesteld. In die zin hebben we ons werk voor andere sectoren versneld.
Hun belangrijkste criteria in alle projecten die zich inzetten voor de weg vrijmaken voor de industriëlen in Eskisehir produceren Verwijzend Kesikbaş, benadrukte hij dat het belangrijkste was om de diensten van Eskişehir industrie te introduceren.
Na de toespraak van ESO-voorzitter Kesikbaş hebben de voorzitter van het professioneel comité en leden van het professioneel comité evaluaties gemaakt en hun meningen over de oplossingen gedeeld.

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsWees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.