Doodsweg in Salihlisalihlid het pad naar de geschiedenis te worden
salihlid het pad naar de geschiedenis te worden

Manisa Burgemeester Cengiz Ergun, bezocht Salihli reikwijdte van district programma, Manisa Metropolitan verleend aan Salihli door de gemeente en de 'dood road' is dat maakte de regio Bulent Ecevit kruispunt weg genaamd Interchange Project werd ingehuldigd de eerste fase.

Manisa gemeente door Salihli bijgebracht dood wel een kruising maakte de plaats van de kruising Bulent Ecevit Interchange Project 's aan de opening van de eerste fase van Manisa Burgemeester Cengiz Ergun voeren, bezocht Salihli. President Ergun, Salihli Salihli Burgemeester Zeki inschrijving in het register, MHP-voorzitter Omer Baysal, waar de MHP en de AK-partij organisaties en dorpshoofden dichte menigte enthousiast begroet. President Ergun en zijn gevolg, ging naar de openingsceremonie, die in Salihli Plein van de Democratie zal worden gehouden, dan welkom. De ceremonie, die in Salihli Plein van de Democratie AK-partij Manisa Afgevaardigden İsmail Bilen en Tamer Akkale, Salihli burgemeester Intelligent Recording, Istanbul Metropolitan Municipality plaatsvervangend secretaris-generaal Yılmaz Gençoğlu en Mustafa Jong, Voorzitter raad van toezicht Ahmet Türkgü, de MHP Provinciale president Omar Baysal, partijen zal worden gehouden vrouwen tak hoofden, district hoofden, MANULAŞ en MAS toegetreden tot de kring van het directoraat-generaal van de voorzitters en managers.

"We leven eerst met Cengiz Chairman"
Salihli stilte tijdens de openingsceremonie bij Plein van de Democratie, en het volkslied Spreken na het lezen van de eerste Salihli burgemeester Intelligent Recording, "We hebben beloofd onze burgers we 30 aantreedt in maart. Manisa is veranderd, zullen we ook Salihli veranderen goed samen. Vandaag hebben we de eer al deze woorden te vervullen. Voorzitter Cengiz waren we in staat om met mijn eerste in Salihli. We hebben de stop-late bruggen in de geschiedenis begraven. We hebben Atatürk Sports Hall gemaakt. We hebben ook wegen, straten prestige we alles goed hebben gedaan. We hebben het probleem met het regenwater opgelost. We hebben de parkeerplaats op de markt gezegd. Onze tekortkoming was de dood van onze straat Interchange, waar we veel van onze burgers verloren. Bulent Ecevit gedaan om de nieuwe brug van de dood weg, we zijn trots om onze Crossroads openen, "zei hij.

Bedankt voor de diensten
In zijn toespraak zei AK Party Manisa plaatsvervangend Tamer Akkal, yap dat ik onze beide presidenten wil bedanken en feliciteren met hun diensten. Bülent Ecevit is genoemd naar de brug die wordt geopend. Slechts een paar weken geleden werd de kruising geopend met de naam Süleyman Demirel. In Turgutlu en Manisa wil ik alle voorzitters en leden van de raad bedanken voor de naam Başbuğ Alparslan Türkeş isa.

Li Dank u voor het voldoen aan de behoeften van Salihli "
AK Party Manisa Afgevaardigde İsmail Bilen zei in zijn toespraak: "Ik feliciteer hen en ze doen zeer goede diensten. Burgemeester van de Metropolitan Municipality of budget en de service die hij deed toen vertelde de burgemeester dat de begroting, zei hij. Toen we met de staatsbegroting zeiden, gaf hij Ankara niet zo'n behoefte of eis aan de stad. Ik feliciteer u met een dergelijke behoefte aan Salihli

Yerine Een belangrijke dag van de belofte gegeven önemli
Manisa Metropolitan burgemeester Cengiz Ergun zei dat de ceremonie was een belangrijke dag in de vervulling van zijn belofte aan Salihli, zei hij in een gigantisch project van opwinding en geluk te leven. President Ergun, la Zeki Kayda, president van het ministerie, evenals mijn mooie Salihli'le hebben we hard gewerkt om de beste diensten te bieden. Vandaag openen we de eerste fase van ons intersectieproject dat we naar onze Salihli hebben gebracht. Ik ben God dankbaar, die ons deze dagen laat zien. Het werd de weg des doods genoemd. We hebben een kruispuntproject ontwikkeld voor deze weg op de snelweg Izmir-Ankara, waar veel dodelijke ongevallen hebben plaatsgevonden. 27 We kwamen tot deze fase in dit belangrijke project, waar we in september de aanbesteding deden in 2017 en tegen het einde van 2017 begonnen we te werken. Salihli het knooppunt dat het midden van ons project verdeelt, hebben we deze manier van het gebruik van deze route ontwikkeld, we stijgen naar de top niveaus van zowel het leven en eigendommen veiligheid, hebben we hen in staat om zowel tijd en brandstof te besparen. Wanneer we deze belangrijke investering die we met een investering als 63 miljoen pond naar onze Salihli hebben gebracht, voltooien, zullen we een aangename adem halen in ons districtsverkeer. Met de beslissing die we hebben genomen in de Metropolitan Municipality, hebben we de naam van wijlen Bülent Ecevit van onze voormalige premiers gegeven. Bij deze gelegenheid ook herdenkt voormalig premier, ons respect en genade, bied ik mijn dank voor hun positieve stem, ze richting te geven aan onze overleving hier van alle leden van het parlement, de naam van Bulent Ecevit, "zei hij.

"We hebben de overstromingen en overstromingen in Salihli beëindigd"
President Ergun, spreken van de investeringen, "de belangrijkste en alle burgers die in onze Salihli onze investering in ons belang, ons werk is ongetwijfeld een van regenwater in de wijk middenlijn. 25 miljoen pond, zoals een investering in het centrum van de stad Salihli 29 kilometer stormgatlijnwerk werd voltooid in het percentage van 85. Zoals u weet, heeft onze stad in januari zware regenval gehad. Hoewel het percentage 85 al is voltooid, hebben we in Salihli geen ongemak en soortgelijke gebeurtenissen ondervonden. Dit laat zien hoe belangrijk de investering is. Fevzi Pasha Martyrs Ataturk, Menderes, Gökçepın is, militair, Garage, Keli Quarter Atilla en Fatih Straat Wijk Market Ruimte en Milieu, Kirvel Quarter industrie binnen en timmerlieden Site van het werk is voltooid. Site, gemeente, park en Kurudere Street beginnen met ons werk. Met dit belangrijke werk beëindigen we deze nachtmerrie van onze Salihli die met hevige regen en overstromingen op de agenda kwam. Ik wil graag het werk van MASKI met je delen. In het kader van ons 154-buursproject werden de infrastructuurprojecten van onze buurten voorbereid. In deze context zijn vergunningen, erfdienstbaarheid en onteigeningswerken in uitvoering en wachten we op de toewijzing van middelen voor aanbestedingswerken. In aanvulling op onze Durasıll deze buurt, Yilmaz, Gökeyüp, Mersin, panty's die in onze buurt noordoostelijke en Sardar Drinkwater en rioolleiding renovatieplannen voor zijn. In het bijzonder, aangezien Sart een historische nederzetting is, werken we samen met de Raad van Monumenten. Anderzijds is ook het aanbestedingsdossier van de Yağbasan District Drinkwaterzuiveringsinstallatie in voorbereiding.

MASKİ Investments Gewijzigd
President Ergün wees erop dat hij de investeringen van MASKI vermeldde en informatie gaf over de investeringen van de Manisa Metropolitan Municipality. President Ergun, "Onze Salihli krijgen een gezonde infrastructuur, veilig drinkwater en het bedrag van de investering die er bestaan ​​voor het bereiken van het masker te doen om zich te ontdoen van de vloed doorgegeven 65 miljoen pond. Deze prachtige diensten, die we hebben gedaan om een ​​schone Salihli aan onze kinderen over te laten, zijn indicatief voor niet alleen werken voor toekomstige verkiezingen, maar ook voor toekomstige generaties. We beëindigden de 2 in een korte tijd door 90 miljoen pond te investeren in het probleem van een halve eeuw in de bruggen Alaşehir en Gediz, die we de bruggen van de late stop noemen. In samenwerking met onze gemeente Salihli hebben we een prachtige sporthal met een olympisch binnenzwembad aan onze kinderen en jongeren toegevoegd om in onze wijk te sporten met een investering van 11 miljoen lire. We hebben deze prachtige faciliteit de naam gegeven van onze eeuwige hoofdcommandant Mustafa Kemal Atatürk, de stichter van onze republiek. Om een ​​bijdrage te leveren aan de voorschoolse educatie van onze kinderen en ervoor te zorgen dat ze als nuttige generaties groeien, hebben we het kindercultuur- en kunstcentrum naar onze wijk gebracht met de investering van 177 duizend lira's in Gümüşçayi. Ons 13-kind studeert momenteel bij 264. Om jongeren in staat te stellen naar de middelbare scholen en universiteiten te gaan die ze willen hebben en om gelijke kansen in het onderwijs te waarborgen, hebben we onze MABEM-cursussen geïmplementeerd in ons district 17. Ons 98,25-kind volgt onderwijs in onze Salihli MABEM-cursussen, die het succes naar 8 hebben gebracht en profiteren van onze 764 bin 966-jongeren in de hele provincie. Ik beloofde de Voedselbank voor onze behoeftige broeders. Food Bank in onze Salihli'da onze 693 echte behoeftige broer voordelen. We hebben brandweerkorpsen en punten in onze stad gebouwd met de gedachte dat we niet op de snelste manier moesten ingrijpen, zoals brand, ongevallen en noodsituaties. In Salihli hebben we brandpunten ingezet in Adala, Durasıllı, Poyrazdamları en Health Neighborhoods met de investering van 480 duizend lira's. 862 duizend pond investering Yilmaz Mahallesi en Gümüşçayı Edge hebben een trouwzaal 750 vierkante meter gebouwd. We hebben ook het Salihli District Coordination Center van de Manisa Metropolitan Municipality en het MABEM Building geleverd aan onze prachtige Salihli voor 5 en een half miljoen pond. Investerend op 9 miljoen lira's, hebben we Gümüşçayı-landschapsarchitectuur en Masal Forest Park in onze wijk gebracht. Salihli'ye dit prachtige project op het gebied van gezinnen en onze kinderen kunnen hun tijd doorbrengen in de prachtige gebieden van de speeltuin. Tot ziens, Salihli. We wilden dat onze prachtige Salihli op elk moment van de dag zou leven en leven en we implementeerden het prestige-straatarrangement in onze Salihli. We hebben Avar- en Şüheda-straten gemaakt met een kostprijs van ongeveer 12 miljoen pond voor een gloednieuw modern met weg, bestrating, sleuvengravers en verlichting. Met het arrangement hebben onze straten een slank uiterlijk. Met de investering van ongeveer 37 miljoen pond hebben we ons ondergrondse parkeergarage, Pazaryeri en Bedesten Bazaar-project afgerond en het aan onze burgers gepresenteerd.

"We hebben het afvalprobleem in Salihli beëindigd"
Het openbaar vervoer in de provincie-brede implementatie van Salihli President Ergun wordt ook benadrukt dat tot leven komen, "We zijn de eerste in de derde tot de vroegste die zich bezighouden met de Transportation Master Plan for Metropolitan Municipality. Met deze studies hebben we op een gegeven moment de transportnetwerken van onze provincie verzameld. Hierna hebben we moderne transportvoertuigen geïmplementeerd die zijn uitgerust met camera's, kaartsystemen en camera's voor gehandicapten. We hebben de voertuigen voor openbaar vervoer in Salihli getransformeerd met moderne voertuigen zoals 623 duizend pond. We zeiden dat modern transport op moderne wegen zou zijn. Nadat we vertrokken, vernieuwd we onze 5 jaar dienst wegen met een investering van 18 322 miljoen pond kilometer van warm asfalt en oppervlakte dressing werk. We waren hier niet tevreden mee. Onze burgers stof in de zomer, in de winter kunt zich te ontdoen van de modder zorgen, zeggende: 4 105 duizend miljoen pond hebben de 204 duizend vierkante meter gemaakt met een investering van lock straatsteen vloeren. district Yunus Emre van Manisa centrum hebben we uitgevoerd met onze moderne vast afval storten 110 miljoen pond investering en onze hele wijk, met inbegrip van Salihli onze faciliteit we een einde maken aan het afval probleem. Natuurlijk, als we één voor één tellen, moeten we hier een paar dagen doorbrengen. Wat we kunnen doen voor onze medeburgers die in Salihli en Salihli wonen, waar geen plaats is in mijn hart. Onze steun aan producenten op het platteland, begraafplaatsen, sociale bijstand, diensten voor onze gehandicapte broers, milieu-investeringen, stedelijke esthetiek is ook onze dienstverlening in onze Salihli. Alle projecten en diensten die ik heb genoemd, waren de werken die onze gemeente aan ons district heeft geleverd. Hoeveel weet u hun geldwaarde? Vol 191 miljoen pond. Wanneer we onze Algemene Directie MASKİ opnemen, bereikt dit cijfer een bedrag van 256 miljoen. Helali welkom, tot ziens. Hel

Yerine Wat we ons district beloofden, we hebben ze vervuld "
de investeringen in Salihli gemeente ook duidelijk president Ergun toespraak opmerkelijke waarnemingen van dienst bewezen wanneer toegevoegd investering vervolgde: "Gelukkig zijn zowel mijn partij, het voorhoofd, je gezicht vandaag heb ik zowel intelligent president stroom en het hoofd kan worden in een rechtopstaande wijze. Wat we ook onze provincie hebben beloofd, we hebben ze allemaal gedaan. Eind maart, wanneer de kalenders de 31 maart weergeven, gaat ons land naar de stembus om zijn lokale managers te bepalen. Manisa, onze president Recep Tayyip Erdogan en Nationalistische Beweging Partij voorzitter Devlet Bahçeli onze partij in het Metropolitan onder mijn dak Cumhur opgericht onder auspiciën van de Alliance, hebben we laten zien in Salihli president Zeki Registratie voor herverkiezing. Allereerst wil ik de heer President en de algemene president bedanken voor hun vertrouwen in ons. Als je ons opnieuw naar dit kantoor brengt, lijdt het geen twijfel dat we de taak opnieuw zullen uitvoeren met de liefde en opwinding van de eerste dag van de eerste dag. Dit is wat we doen. Jullie zijn degenen die de waardering zullen geven voor de werken, projecten en diensten die we tot nu toe hebben gepresenteerd. Met dien verstande dat service niet altijd politiek zal zijn, hebben we ons werk voortgezet zonder het onderscheid te maken dat ons geen stem gaf. Wat we tot nu toe hebben gedaan, is de garantie voor wat we hierna zullen doen. Wij eisen uw gunst. 17 in het graafschap van de Republikeinse Alliantie voor het succes van de activiteiten die we doen, we willen steunen. Omdat we in Manisa zijn, houden we van onze Salihli. We zijn er om u van dienst te zijn met een productieve gemeenteaanpak. Wij zijn geen politieke eenheid van de dag, het populistische werk dat de dag redt; We hebben geprobeerd de werken te doen die Manisa en Manisa echt nodig hadden. Niet klagen, oplossingen produceren; We handelden met een goed begrip van management dat niet handelt. Tot nu toe hebben we deze lijn niet verlaten, we zullen hier niet meer weggaan. De problemen van het 17-district van onze Manisa, het proces van het bouwproces van het 1,5-jaar, het 3,5 jaar na de rest, zoals XNUMX-jaren, zoals een tijd kan het niet doen. Wij zijn geen magiërs. Dit zijn allemaal plannen, programma's en budgetwerk. We zullen al onze burgers blijven omarmen zoals het gisteren was. We zeggen dat onze burgers tevreden zijn met een woord van God en we zullen ons enthousiasme verhogen en ons enthousiasme vergroten. In de nieuwe periode zullen we uw gunst tonen, als u ons de kans geeft om 5 jaar opnieuw te dienen, zullen we doorgaan met het produceren van de projecten die onze stad echt nodig heeft met hetzelfde principe. Aan het einde van mijn woorden hoop ik dat de lokale verkiezingen die op 31 maart zullen plaatsvinden, goed zullen zijn voor onze Salihli, Manisa, ons land en onze natie. Nogmaals wil ik jullie allemaal bedanken voor jullie deelname. Ik zou willen dat Bülent Ecevit Junction, dat binnenkort wordt geopend, nuttig zal zijn voor onze Salihli en Manisa. Dit prachtige project dat de arbeidskosten in de realisatie Get schuur zweet studies en projecten Department, onze voorzitter en medewerkers, ministerie van Wetenschap Zaken, onze voorzitter en medewerkers, wegenbouw en onderhoud afdelingshoofd en werknemers, Maski Headquarters en werknemers, aannemer waardevolle beheerders in staat om mijn medewerkers bedanken God zegene je. Het is mijn gebed van mijn Heer dat het zonder ongelukken en goede tijden kan worden gebruikt. Veel succes, ik hoop dat ik hoop, ik geef liefde en respect aan jullie allemaal

Opening van de kruising
President Ergun en zijn gevolg maakten de opening van het kruispunt na de toespraken. Het offer werd afgesneden voordat het lint werd doorgesneden en de kruising werd veroorzaakt. Na het offer voerden president Ergün, Zeki Kayda en zijn gevolg onderzoek uit op het kruispunt. President Ergün, president Kayda met de klassieke auto 64 Chevrolet Impala op de nieuwe kruising van de eerste ronde gooide ook. Cengiz Ergün, de burgemeester van Manisa Metropolitan Municipality, reageerde op de begroeting door de burgers te begroeten die zichzelf de hele reis toejuichen.

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsRailtenders van de week

22 / 04 / 2019 voor evenementenweek

Deze week navigatie

Evenementen laden
Sal 23
Geen evenementen gevonden
Cum 26
Geen evenementen gevonden
Zat 27
Geen evenementen gevonden
Sun 28
Geen evenementen gevonden

Wees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.