10 naar Afyonkarahisar 118 300 Million TL per jaarafyonkarahisara voertuig per jaar
afyonkarahisara voertuig per jaar

Burgemeester Burhanettin Çoban, die de ongekende investeringen in de geschiedenis van Afyonkarahisar tekende, brak het record in de geschiedenis van de Republiek met de machines, gereedschappen en uitrusting die hij aan zijn vloot had toegevoegd.

10 jaar dienst samen net Afyonkarahisar gemeente van vandaag figuren met 88 miljoen euro 235 stukken van bouwmachines, gereedschappen en apparatuur (met uitzondering van Yüntaş) geeft de burgemeester Burhanettin Shepherd, samen met Yüntaş binnen de ontvangen 30 miljoen pond ter waarde van instrumenten ter waarde van £ 118 miljoen, ongeveer 300 presenteerde een wagenpark en bouwmaterieel ten dienste van Afyonkarahisar.

DEL LAGERE GATEN VAN DE VOERTUIGEN "

In de 2009 100 in de buurt van de gemeente Afyonkarahisar auto, verklaarde hij dat president Burhanettin Shepherd zei dat hij vond het levert het bedrijfsleven machines een aanvulling op de economische levensduur van veel van deze tools. Vorig jaar 10 235 voertuigen, materiaal en machines Afyonkahis de gemeente uit te leggen dat ze geven u de Voorzitter Burhanettin Shepherd, "betekent dat duizenden van onze gemeente had Toros Brand Unit Manager, leek het op die manier voor zes gaten cruisen. Het was in zo'n situatie. Er waren geen bouwmachines, asfaltmachines of hoogwaardige apparatuur nodig. Asfalt opgraving machine voor de eerste keer, de eerste keer dat we bulldozers, graders voor het eerst gevoelige, voor de eerste keer vorige systeem asfalteermachines, walsen, voegen we aan onze vloot. Nogmaals, voor het eerst namen we high-speed technologische voertuigen mee naar onze brandweer. We hebben al onze personenauto's vernieuwd

"VİTANJÖRUMUZ LIJK NIET"

In de 2009 nam hij kantoor Gemeente Afyonkarahisar Shepherd voorzitter wees erop dat zelfs de vervuiling voertuigen; "Ik was niet een van onze gemeentelijke riolering vrachtwagens toen ik aantrad, huurde hij uit de Organized Industrial Zone. We bevonden ons in een dergelijke situatie, vandaag heeft onze gemeente vier rioolvoertuigen. Water Sewerage Directorate heeft zeer gevoelige tools. Deze tools kunnen worden bestuurd door robotica, camerasystemen en frequenties. Stel je voor dat je op het asfalt geen goede bestratingsafwerkmachine in de hand hebt, zelfs de systemen werkten niet. Als je het asfalt bedekt met het 1980-model, wat is dan de status van de stad? Denk je. We zagen deze situatie en we ontvingen onmiddellijk drie Vögele-asfaltafwerkmachines van het laatste systeem. Alleen de tools die we aan onze gemeente hebben verstrekt, zijn 88 miljoen TL waard. De waarde van de tools die we in Yüntaş 30 miljoen TL hebben gekocht. In het afgelopen decennium hebben we 118 miljoen TL aan gereedschappen, apparatuur en bouwmachines toegevoegd aan onze gemeente. Deze cijfers zijn het record van de geschiedenis van de Republiek

"WE HEBBEN VEEL GEMEENTE IN DE REGIO"

Burgemeester Burhanettin Çoban benadrukte dat de efficiëntie en kwaliteit van het werk zijn toegenomen en dat de kosten zijn gedaald met behulp van deze gereedschappen en bouwmachines. "Op deze manier is ons werk versneld, zijn onze kosten gedaald, is onze kwaliteit toegenomen", zei hij. Momenteel Afyonkarahisar 300 voertuigen binnen de gemeente, benodigdheden, Shepherd verklaarde dat de president van de machines, wees erop dat de huidige 300 235 van hen genomen tijdens totaal van het voertuig. President Shepherd; Of alles is nu met het beeld. Mijn manager Toros merk ouderwetse storing, voice-service tool om ergens heen te gaan als er problemen zijn. Onze vrienden hebben nu 4 × 4 off-road voertuigen, bestelwagens, personenauto's. Er zijn servicetools om aan elke behoefte te voldoen. Van ingekorfde voertuigen tot de modernste voertuigen in de brandweer 'nee; We hebben apparatuur die we 'nee' kunnen zeggen. We hebben momenteel 300-voertuigen, gereedschappen en machines. We hebben 235 uit deze periode gehaald. Dit cijfer is exclusief Yuntaş-voertuigen. Zo kregen we alleen 40 bus Yüntaş de huidige waarde is $ 20 miljoen. Op deze manier zijn we ook onderscheidt zich van de vele gemeenten in onze regio. Ik hoop dat deze parafernalia na ons, onze apparatuur en onze machines Afyonkarahisar, was niet genoeg voor onze stad, onze regio zal blijven om te dienen was niet genoeg, "zei hij.

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsWees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.