Naam van YOLDER gewijzigdSpoorwegbouw en Operatie Personeel Solidariteit en Solidariteit Vereniging (YOLDER) 4. Gewone algemene vergadering, TCDD 3. Regionaal directoraat van cultureel centrum. Algemene Vergadering dat de bepaling van het nieuwe management en commissarissen van Turkije trad over 133 werken. De naam van de vereniging werd gewijzigd in de Association of Solidarity and Solidarity of Railway Maintenance Personnel met de wijziging van de statuten die in de Algemene Vergadering is aangenomen.

YNDER's 4.Algemene vergadering vond plaats op 29 september 2018 in Izmir. Een herdenkingsceremonie werd gehouden voor president Özden Polat, die onlangs stierf bij de opening van de Algemene Vergadering. Mehmet Soner Baş, die door de Algemene Vergadering tot voorzitter van de Raad werd gekozen, uitte zijn grote verdriet over het verlies van Özden Polat. Ga, en merkt op dat een belangrijke indicator van de wil van de leden van de Algemene Vergadering van de Vereniging aan eigen bijdragen om sterk te zijn, zei hij dat hij gelooft dat zal haar uiterste best doen om iedereen op de weg in een nieuw tijdperk van krachtiger. Algemene Vergadering van Turkije met meer dan 133 vakbondsleden en vertegenwoordigers van maatschappelijke organisaties deelnamen. TCDD xnumx.bölg adjunct-directeur Nizamettin Cicek, Turks Transport-Sen voorzitter Nurullah Albayrak, United Transport Workers' Union voorzitter Hasan Bektas, Turks Transport U Izmir Branch, Rail Systems Society Technology Afgestudeerden (RESTD) voorzitter Okan Çalıov, Roll Katarcı Association ( DEKAD) Izmir Branch heeft zijn beste wensen overgebracht met zijn boodschappen en bloemen. Voorzitter van de Izmir-tak Ahmet Özdemir voegde zich bij de Algemene Vergadering en wenste succes bij de nieuwe administratie.

DE NAAM VAN DE ASSOCIATIE IS GEWIJZIGD
Na de goedkeuring van YOLDER's laatste activiteitenverslag en auditverslagen unaniem in de Algemene Vergadering, werden de wijzigingen in het charter besproken.

Railway Maintenance Personnel uitwisselbaar zijn zoals Solidariteit en Aid Association van TCDD in de wederopbouw na de Association geregistreerd en mogelijk alle leden van de afdeling Onderhoud Association genoemd omdat samen onder de paraplu van Association werden in de resten met eenparigheid van stemmen aangenomen bochtige weg Algemene Vergadering is de korte naam.

Het aantal leden van de Raad met het charter amendement wordt verwijderd uit de 6 9, de Algemene Vergadering, de actualisering van de contributie van de leden als per het nieuwe tijdperk 20 nog eens met eenparigheid van stemmen.

TWEE LIJST RACE
De opwinding van de verkiezingen vond plaats tijdens de Algemene Vergadering YOLDER, die de eerste in zijn soort was in de 2-lijst sinds de dag waarop deze werd opgericht. Vereniging Sabri ging de wedstrijd door het verwijderen van de service die u wilt verplaatsen naar een betere plek Altan grond, hij zei dat ze streven ernaar om elk lid van oplossingsgericht te laten werken met een directie die ervoor zorgen dat de beursdeelname.

stem Total 131 lid in die verkiezing resulteert Shakir gebruiken Suat Kaya en won de verkiezingen in januari van lijststemmen 90. Shakir nieuw tijdperk onder het voorzitterschap van de Raad van Bestuur in januari Suat Kaya, Ferhat Smith, Ramadan Yurtseven, Fatih Sahin bestaande uit Lucky en Volharding. Ali Yilmaz, Sezgin Sevinç en Serdar Yilmaz vormden de YOLDER-raad van commissarissen. Arif Demir, Mehmet Onen, Vural Akgun, de heer Ruiter, Mustafa en Ali Unal Yöndem plaatsvervangend lid van de raad van bestuur, Tevfik dat hoorde, Akala en Hasan Ferit Yildiz werd verkozen tot plaatsvervangend lid van het auditcomité.

"WIJ STARTEN HET ONDERWATER VAN DE PIRAMIDE"
Şakir Kaya en Suat Ocak, die de slottoespraken op de Algemene Vergadering deden, bedankten alle leden van de Algemene Vergadering, de vakbond en vertegenwoordigers van het maatschappelijk middenveld en gaven informatie over hun nieuwe doelstellingen voor de termijn.

Vice-voorzitter Suat is op de weg in januari, "xnumx.olag Algemene Vergadering Ons primaire doel was om het management te voorzien van een identiteit en de houding Ik kwam onze vereniging en dat is gelukt. Veel van onze problemen, we zien niet genoeg punten. YOLDER is geen titel, een politieke mening of een groep, maar een spoorwegassociatie. Na dat, een gelijke afstand van alle adviezen en mensen die stoppen en starten gate controleurs met de manier waarop onze lijn onderhoud officer zal proberen om het probleem op te lossen op alle niveaus, "zei hij.

Voorzitter Sakir Kaya in zijn toespraak tot de Algemene Vergadering, te zeggen: "In het laatste jaar van mijn professionele leven 37 10 jaar heb ik gewerkt om Yoldere dragen net als iedereen. Ik was buiten management, maar ik nam mijn hand niet van de steen. Een nieuw tijdperk in de pogingen om waardig van de raad van bestuur van de trust als de Algemene Vergadering zal starten vanaf de bodem van de piramide in de studie. We zullen werken om het totaal van de onderhoudsafdeling te dekken. Beheer ervaren collega's van onze kennis en onze donor vrienden van onze jonge dynamische energie en zal het blussen van een geneste structuur, gecombineerd met de opwinding van onze leden. "

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsWees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.