Alasehir Bridge Interchange Project gaat snelHet Bridge Interchange and Road Implementation Project, dat werd gerealiseerd door de Metropolitan Municipality of Manisa met als doel de dodelijke en financieel beschadigde ongevallen te beëindigen, werd ook in de Alaşehir-fase benaderd. De asfalteringswerkzaamheden van de kruising begonnen. Nadat het asfalt werkt, wordt het verzonken deel van het kruispuntproject geopend voor verkeer en de mensen van Alaşehir zullen hun leven verliezen.

Manisa Metropolitan Municipality Plaatsvervangend secretaris-generaal Yılmaz Gençoğlu, samen met Fevzi Demir, hoofd van de afdeling Wegenbouw en reparatie, bezochten het Alaşehir Bridge Interchange Project. Burgemeester Ali Alaeheh burgemeester vergezelde de delegatie. De delegatie, die verklaringen aflegde tijdens de asfaltwerken in het verzonken deel van het brugproject, gaf het goede nieuws dat het project zal worden voorzien van vele projecten en investeringen in samenwerking met Manisa Metropolitan Municipality en de Alaşehir Municipality.

"Degenen die nooit eindigen, kom en zie"
Alaşehir Burgemeester Ali Uçak, Manisa Metropolitan Municipality Burgemeester Cengiz Ergun en de steun van zijn team begonnen te investeren in belangrijke investeringen in het district en zeiden dat na de projecten zal worden voortgezet. We zijn aan het einde gekomen van ons kruispuntproject. Ik wil dat mensen deze plek komen bezoeken. Manisa Metropolitan Mayor Cengiz Ergun en zijn team zouden moeten zien wat iedereen heeft bereikt. Asfaltwerken zijn over een paar dagen klaar. Dan wordt de weg geopend voor verkeer. In samenwerking zullen meer prachtige werken worden gedaan in onze wijk. De kruising van de dood is voorbij. De voertuigen zullen hier snel passeren. Hij heeft nog heel weinig werk en hij is over mij. Ik wil graag iedereen bedanken die heeft bijgedragen aan dit project

"Battı-uitvoergedeelte wordt in korte tijd geopend voor verkeer"
Fevzi Demir, hoofd van de afdeling Wegenbouw en reparaties, heeft ook een verklaring afgelegd over Alaşehir Bridge Interchange Project. Demir zei, Demir. We zijn in de laatste fase van ons brugkruisproject in Alaşehir. Het middelste werk in het midden werd hier gedaan, voetgangersleuningen werden gemaakt. We zijn nu in het asfaltstadium. Onze afwerkmachines en werkmachines staan ​​klaar. Asfalt werk begint in een korte tijd. Tijdens de volgende 10-dag hebben we het gezonken outputgedeelte geopend dat belangrijk is voor onze burgers. We zullen de zijstraten voltooien door ze zo snel mogelijk te voltooien. Ik hoop dat onze burgers het zonder ongeluk zullen gebruiken, '' zei hij.

In We werken aan de verfraaiing en modernisering van Alaşehir "
Manisa Metropolitan Municipality Plaatsvervangend secretaris-generaal Yilmaz Gencoglu zei, hee Vandaag hebben we met onze delegatie onderzoek gedaan naar de werken die gaande zijn. Hoe we bijdragen om Alaşehir onze wijk moderner en moderner te maken, we doen ons best. We voeren overleg met onze districts-burgemeester Ali Uçak. Het kruisingsproject is bijna afgelopen. Daarnaast hebben we investeringen in het centrum en de buurten. Alasehirliler geen wonder, burgemeester Cengiz Ergun van Manisa Metropolitan blijft de mooiste diensten zien. We willen dit weten, Bun zei hij.

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsWees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.