Akçaray wordt uitgebreid naar Kocaeli StadiumTurkse Wereld Gemeenten Union (TDBB) en Kocaeli burgemeester İbrahim Karaosmanoğlu, de Onafhankelijke Industriëlen en Ondernemers Vereniging dat de Vereniging Kocaeli Branch President Celal Ayvaz organiseerde de 'Raadgevende Vergadering' woonden de bijeenkomst bij. Algemene en lokale kwesties werden besproken tijdens de vergadering, waar een algemene raadpleging plaatsvond. Karaosmanoğlu, die de vragen beantwoordde die over Kocaeli werden gesteld, verklaarde ook dat ze het project begonnen waren met de uitbreiding van het tramproject naar Kocaeli Stadium. Karaosmanoğlu, die bedankte aan president van MUSIAD Branch Ayvaz vóór zijn toespraak vanwege zijn uitnodiging, zei: een SISSA is een van onze favoriete instellingen. Het is een zeer belangrijke organisatie opgericht door onze broers die werken en produceren voor zijn land

AYVAZ, LAR 15 IN HET JAAR HEEFT ZEER BELANGRIJKE INVESTERINGEN AY ONTVANGEN
Uz Als MÜSİAD ontmoeten we onze leden voortdurend met de waarden van onze stad, zakenmensen en stadsmanagers Imiz Branch President Ayvaz zei: "Vandaag organiseren we onze burgemeester. In het verleden, alleen de bewegwijzering geschreven in de resterende X European City, zei dat Kocaeli, 15 door de jaren heen aanzienlijke investeringen heeft ontvangen. In dit gebied is Ibrahim een ​​grote inspanning geweest van onze president en zijn team. Wat we als MUSIAD aan onze stad kunnen doen, dragen bij aan haar bijdrage. Ik zou nogmaals de burgemeester van Metropolitan Municipality willen bedanken voor het feit dat ze een gast voor ons is.

"Turkije zal DE PRODUCTIE ONTWIKKELING"
Onze ambachtslieden, onze industriëlen en investeerders dat ze altijd ondersteunen onze "Vrienden van de Raad" bijeenkomst in Istanbul zei Metropolitan burgemeester Abraham Karaosmanoğlu, "Turkije zal ontwikkelen produceren. We moeten de beste kwaliteit bereiken in elk product en elke service die we produceren. We kunnen nooit groeien zonder te exporteren. Nadat 2004 een grootstedelijke gemeente werd, hebben we fantastische diensten geleverd aan de hele stad. We kenden de grenzen tussen het dorp en het stadscentrum niet. Als het grootste voordeel van het zijn van een grootstedelijke gemeente, hebben we diensten verleend aan elk punt van oost naar west, van zuid naar noord. We hebben altijd een ontmoeting gehad met onze industrieel, onze handelsonderneming en onze producent. Vandaag zijn we getuige van een van deze samen

"We verplaatsen deze angsten sinds 2004"
De werkgelegenheid in gekwalificeerd personeel Metropolitan Municipality als president Karaosmanoğlu tot uitdrukking gebracht dat zij de verantwoordelijkheid nemen voor de opvoeding ", die zich in de valuta van vandaag hebben we samen naar streven om in afwachting van hun manipulaties. Ik ben je dienaar. Kocaeli heeft nooit de voorkeur gegeven aan separatistische en oorlogszuchtige politiek. Gelukkig was deze stad gezegend. We zijn één geworden met onze parlementsleden, organisaties en burgemeesters en we hebben diensten ontwikkeld. Politiek is geen vechtplaats, maar een plaats van dienen. De plek om de show te doen is helemaal niet. Het is een autoriteit die moet worden gewerkt om te voldoen aan de verwachtingen van onze burgers. Gelukkig zijn we aan het bewegen en werken aan dit bewustzijn sinds 2004 Çok.

HİZMET Dient onze mensen met een kwalitatief hoogstaand servicebegrip "
Akçaray benadrukte dat Akçaray een zeer belangrijke dienst was en het was een zeer belangrijke dienst. We werken eraan om nieuwe lijnen toe te voegen aan de lijnen van onze tram die onze mensen een kwaliteitsvolle serviceaanpak biedt. Akçaray, dat zich over dit onderwerp uitstrekt naar Kuruçeşme, is begonnen met het projectwerk voor de uitbreiding van het Kocaeli-stadion in de Alikahya-regio. De bouw van ons Metro-project in onze Gebze-regio is begonnen met het voltooien van de voorbereidingen van ons aannemersbedrijf. Onze route zal vanuit Darica de Georganiseerde Industriële Zone bereiken en zal een zeer belangrijke behoefte aan transport tegemoet zien. 41 duizend mensen migreren elk jaar naar Kocaeli. Alle behoeften van de bevolking die naar onze stad migreerde werden beantwoord. Alle diensten in onze stad worden als een geheel beschouwd. In 50 hebben we een ongeplande plaats. Vooral de voorzitter van het zoneringscomité uit die periode, İlyas Şeker, heeft veel tijd aan dit onderwerp besteed.

AL WE DRAGEN BIJ AAN DE BRANDING VAN ONZE STAD "
Burgemeester Karaosmanoğlu zei dat ze, als de Metropolitan Municipality, probeerden van Kocaeli een merkstad te maken met hun historische, sociale, economische en culturele waarden. Gelukkig hebben we een belangrijke investering in onze stad aangetrokken. We hebben ondersteuning gegeven aan investeringen in de hele stad met snellere en economischere bereikbaarheid. Metropolitan Municipality jurisdictie in de aangeboden vanuit één centrum van activiteit in de serviceverlening dankzij schaalvoordelen dienstverlening voorhanden zijn bij de uitvoering, coördinatie, en we waren ook een hulpmiddel bij de opkomst van de kwaliteit ", zei hij. Milieubewust begrip van de lokale overheid in Kocaeli het uiten van een gram onbehandeld water dat ze de natuur vertrekken ligt hier, deze diensten worden onze burgers zeiden dat ze bezig waren met ons belastinggeld handelaars en onze investeerders.

İZ We dienen onze jeugd in veel hoofden OF
Steden in de economische, toeristische, commerciële samenwerking en taakverdeling ze geven veel belang aan de versterking van de MUSIAD Kocaeli Metropolitan burgemeester zei dat de Vrienden van de Vergadering Abraham Karaosmanoğlu, "jeugd voor de concurrentie met de World Turkije ons dat we niet goed groeien," zei hij "in Kocaeli Guide Met het jeugdmodel demonstreren we zeer belangrijke diensten voor generaties die goed zijn uitgerust. Wij bieden diensten in vele titels van campings tot Bilgi-huizen, van Academy tot Academy University. In deze zin blijven we werken in het licht van morele, wetenschappelijke en spirituele waarden. Ve De vergadering eindigde na wederzijdse uitwisseling.

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsRailtenders van de week

22 / 04 / 2019 voor evenementenweek

Deze week navigatie

Evenementen laden
Sal 23
Geen evenementen gevonden
Cum 26
Geen evenementen gevonden
Zat 27
Geen evenementen gevonden
Sun 28
Geen evenementen gevonden

Wees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.