Kabelbaanproject naar het Sera-meerAkcaabat Burgemeester Sefik Turkmen hield een persconferentie over het Isi Sera Gölü Vadisi toeristisch project lüğü in Akçaabat, gemeente Culturele en Sociale Zaken, Directoraat Vergaderzaal.

Trabzon en Akçaabat pers, evenals de leden van de Raad woonden de persconferentie bij.

President Türkmen heeft tijdens de persconferentie gezegd dat Akçaabats toerisme in de kuststreek moet worden ontwikkeld in de richting van de bergen en de hooglanden. President Türkmen verklaarde; Için Tourism is de prioritaire sector voor onze regio. Met de ontwikkeling van het toerisme is het mogelijk in korte tijd werkaanbiedingen te bieden aan de jongeren in onze regio.

Van onze kusten naar het zuiden, onze groene heuvels, bergen, plateaus, natuurlijke schoonheden, historische sites zijn onze grootste waarden voor toerisme. Akcaabat is op de voorgrond gekomen in de voedings- en drankensector.

In de afgelopen jaren onze wijk is uitgegroeid tot een van de meest belangrijke tussenstops van het toerisme. De ontwikkeling van het toerisme in Akcaabat en diverse studies worden uitgevoerd door Belediyemiz uitgevoerd voor diversificatie. De ontwikkeling in de richting van de berg en plateau toerisme geconcentreerd in de kustgebieden Akçaabat studies worden uitgevoerd. In deze context, te beginnen vanaf het strand naar de bergen en plateaus uitbreiding van een van de belangrijkste toeristische routes; wijk Star we Hill vanaf daar Ayana Sera Lake vanaf de kust, vanaf de achterkant positie in het verlengde Uçarsu Falls, Taşlıob en gevolgd door grote Oba veren Kayabaşı Plateau, Düzköy Plateau en Beypınarı het bereiken van het plateau is een toeristische route.

Hier willen we het hebben over de planning van het Sera Valley Tourism Project, dat zich uitstrekt van de kustkust van Ayana tot de Ayana-heuvel.

Deze regio ligt op de grens van de districten Akçaabat en Ortahisar (Trabzon Merkez); zeer dicht bij beide nederzettingen. Het stadsziekenhuis, dat zal worden gebouwd aan de kust van Akyazı naast het begin van de toeristische route, is een zeer belangrijke investering voor onze regio en zal ook dienen als een faciliteit voor gezondheidstoerisme. Het zal een belangrijke bijdrage leveren aan de ontwikkeling van het toerisme in onze regio. De faciliteiten van de regionale directie van de snelwegen aan de oostelijke rand van Sera Creek kunnen prospectief worden omgebouwd tot accommodatie. De regionale directie van Highways kan worden verplaatst naar een geschikte locatie in de Söğütlü-vallei.

De kustlijn van de regionale directie van de snelwegen is het dichtstbijzijnde natuurlijke kust- en strandbezit van het centrum van Trabzon. Dit gebied moet worden geëvalueerd voor strand- en sportactiviteiten. In deze regio mogen afvalwaterlozing, zuiveringsinstallatie en vergelijkbaar gebruik en faciliteiten die het beeld verstoren, niet worden gemaakt waardoor onze mensen niet van het strand en de zee kunnen profiteren.

Het gebied tussen de snelwegen en het stadsziekenhuis wordt beschouwd als een park- en recreatiegebied. De aanwezigheid van een dergelijk park naast het City Hospital, dat gasten uit de buurlanden en de Golfstaten kan bedienen, zal veel moois en waarde toevoegen. Het is niet geschikt voor lightrailsystemen zoals hangars en magazijnen die onderhoud repareren. Het kustgebied voor het park zal kunnen functioneren als sociale gebieden, wandelpaden en vissersopvang in het kader van het recreatieproject.

Aan de westkant van Sera Creek is het Military Army House Project gepland, bouwvergunningen zijn afgenomen en de bouw zal naar verwachting in de nabije toekomst starten. Het kan worden gebruikt voor toeristische doeleinden, zoals accommodatie tussen Ordu House en Sera Creek.

Sera Lake dient als een dam die de rivier reguleert. Het regime van de kreek tussen de kust en het Sera-meer is regelmatig geworden en daarom worden de overstromingen en beschadigingen die kunnen optreden als gevolg van hevige regenval beschermd. Het deel van de vallei van de kust tot het Sera-meer kan worden ingericht en tot een belangrijk toeristisch gebied worden gemaakt. Met de regelingen die over de stroom moeten worden gemaakt, kunnen accommodatiefaciliteiten, sociale eenheden en sportieve gebieden worden gecreëerd. Door de bestaande nederzettingen te vernieuwen, zullen de groene landen worden vergroot en kan het natuurlijke landschap van de regio worden herbouwd.

Sera Lake, dat opvalt met zijn natuurlijke schoonheid na Uzungöl van Trabzon, is een van de stopplaatsen van de regio geworden vanwege het unieke uitzicht en het gemakkelijke transport. Mensen uit de Golfstaten, samen met de mensen in onze regio, zoals deze plek heel veel. Verdere afspraken kunnen meer volledig worden gemaakt.

Vanaf de oostelijke rand van het meer passeert de Derecik snelweg. Vanaf de ingang van het meer kan een tunnel parallel aan de weg worden aangelegd en kan de weg worden omgezet in een recreatiegebied. Een dergelijke toepassing zal de aantrekkelijkheid van het meer vergroten en het gebruik ervan verminderen.

SERA LAKE WORDT BEKLEMTOOND DOOR TELEFERIC

Ayana Hill, gelegen op een hoogte van ongeveer 5 m, is een natuurlijk ogend terras op de hellingen van het Sera-meer. Onze gemeente, Ayana Hill, wandel- en fietsroutes, bergketens, picknick- en kampeergebieden, cruisevilla's, arrangementen voor oriëntatielopen van sport en toeristische voorzieningen zijn voortdurende planningwerkzaamheden. Het werd toegewezen aan onze gemeente met de goedkeuring van het ministerie van Voeding, Landbouw en Veeteelt en het Ministerie van Eerste Hulp.

In onze studie zijn twee alternatieve kabelbanen voorgesteld van Sera Lake naar Ayana Hill. Een van de alternatieven is 1.6 km lang en de andere is 3.2 km lang.

Als de faciliteiten en voorzieningen die zijn voorzien met het Greenhouse Valley Project worden gemaakt, zal het een grote bijdrage leveren aan de ontwikkeling van het toerisme in Trabzon en Akçaabat. "Ler Hij gebruikte de verklaringen.

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsWees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.