Naar het einde van MCBU Muradiye CampusManisa Büyükşehir Belediyesi’nin, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü’ne giden yolda başlattığı çalışmalarda sona gelindi. Yürüten çalışmayla hem prestij kazanan, hem de güvenli bir görünüm kazanan yolda Büyükşehir Belediyesi, sıcak asfalt çalışmalarını önümüzdeki günlerde tamamlamayı planlıyor.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü’ne giden yolda öğrencilerin güvenli ulaşım sağlayabilmesi amacıyla başlattığı çalışmalar tamamlanmak üzere. Modern aydınlatmaları, engelli uyarıcı kılavuz karoları, bisiklet yolu, bordür ve kaldırım düzenlemeleri ile prestij kazanan yolda Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen sıcak asfalt çalışmaları önümüzdeki günlerde tamamlanacak.

Prestij kazandı

Öğrencilerin yeni eğitim döneminde modern yolda güvenli bir ulaşım sağlayacaklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,” Eski haliyle tek şeritli ve trafik akışını tehlikeye düşüren bir yol görünümde olan kampüs yolunu baştan aşağı yenileyerek Manisa’mıza yakışır hale getirdik. Aydınlatması, kaldırım düzenlemeleri ile prestij kazanan yolun son kısmında kalan sıcak asfalt çalışmamıza TEDAŞ’ın mevcut güzergahtaki çalışması nedeniyle ara vermiştik. TEDAŞ’ın çalışmasını tamamlamasıyla birlikte biz de yolda asfalt uygulamasına hızla başladık. Hava şartları el verdiği takdirde önümüzdeki günlerde asfalt çalışmamızı tamamlayacağız” dedi.

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsWees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.