55 Duizend ton asfalt gemorst in Yildirim55 Duizend ton asfalt gegoten in Yildirim: de gemeente Yildirim voerde in totaal 55 duizend ton asfalteren uit om het doel van 'bereikbaarheid' in de wijk te bereiken.
Gemeente Yıldırım, die de werkzaamheden leidt om de ideale stad Yeni Yıldırım toegankelijker te maken, gaat door met de aanleg en reparatie van wegen in de wijken. Lightning burgemeester aangeeft dat ze snel naderen bereikt het doel steden Ismail Hakki Edebali, "Maart 30 Sinds we naar het kantoor hebben we in onze wijken Science Zaken asfalt 27 41 103 duizend ton coating kwam. In onze 36-wijk werd het 12 bin 900 ton-patch asfaltwerk voltooid en werd het 28-toonrobot patchwerk voltooid in de 1892-buurt. Bovendien, ons team, waardoor 20 645 duizend vierkante meter met beton straatsteen bekledingen werden beton legt 13 742 duizend vierkante meter grenzen. Nieuwe Yildirim, de wegen die moeten worden gerepareerd door de burgers van onze provincie te vernieuwen in het kader van transportproblemen zijn erop gericht om het probleem op te lossen, 'zei hij.
Edebali, Yıldırım gemeente, waardoor de informatie die presteren 54 700 duizend ton asfalt productie-installatie, "Asfalt productie-installatie draagt ​​ook bij aan onze gemeentelijke begroting. In overeenstemming met de eisen van onze mensen, worden de asfaltbehoeften van de districten en straten van onze wijk beantwoord met het 3-team.
Onze inspanningen om ons district naar een moderner punt te brengen, worden snel voortgezet. Bliksem door de snelgroeiende bevolking van de stad als een meer leefbaar district Lightning zal in veel gebieden vernieuwingsactiviteiten blijven uitvoeren. Ons doel is om te voorkomen dat onze burgers die in onze wijk wonen problemen ondervinden bij het transport

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsRailtenders van de week

20 / 05 / 2019 voor evenementenweek

Deze week navigatie

Evenementen laden
Zat 25
Geen evenementen gevonden
Sun 26
Geen evenementen gevonden

Gratis e-mailabonnement

Uw e-mailadres:

Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.