Sahinbeyin zal in het voorjaar in gebruik worden genomenŞahinbeyin en geniş yolu baharda hizmete girecek :Şahinbey Belediyesi tarafından kent trafiğini rahatlatmak için sürdürülen, havaalanı, Dutluk, Şahinbey Parkı ve Kilis yolunu birbirine bağlayacak olan 50 metre genişliğindeki 12 şeritli yoldaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Çalışmalarını yerinde inceleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yolun bahar mevsiminde hizmete açılacağını dile getirdi.
DOLGULAR BİTTİ
Türkiye’nin en büyük parkını içeren Yeşilvadi Projesi’nin de içinden geçecek olan yolda alt yapı çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Başkan Tahmazoğlu, “Yolda dolgu ve yol açma çalışmalarımız tamamlandı. Şu anda bizim GASKİ ile ilgili görüşmelerimiz ve onların yoldaki alt yapı çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmalarında tamamlanmasıyla birlikte, bahar mevsiminde asfaltlanmış, kaldırımları ve aydınlatması tamamlanmış halde yolumuzu halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.
TRAFİĞİ RAHATLATACAK
Yolun, şehir içi trafiğini rahatlatmak adına çok önemli bir nokta olacağını kaydeden Başkan Mehmet Tahmazoğlu, “Çevre yolu 35 metre genişliğinde, bizim yaptığımız yol ise şehir içinde olmasına rağmen 12 şeritli ve 50 metre genişliğinde olacak. Buradaki en önemli iş kamulaştırmaydı bunu da rahatlıkla yaparak çalışmaları tamamladık yakında açacağız” diye konuştu.

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsWees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.