Özdağ: The Hound of Transporters CooperativeÖzdağ: Taşımacılar Kooperatifi’nin öncelikli sorunu HGS .S.S. XNUMX nolu Goodyear Taşımacılar Kooperatifi’ni ziyaret eden Murat Özdağ, esnafın sorunlarını dinledi. Kooperatif üyeleri öncelikli sorunlarının HGS sistemi olduğunu belirtti.
Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Murat Özdağ, Başiskele Kullar’da bulunan. S.S. XNUMX nolu Goodyear Taşımacılar Kooperatifi’ni ziyaret etti. Burada Başkan İsmail Özkar ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet eden Özdağ, “Var olan sorunlarınızı bize belgeleriyle gönderirseniz bu sorunların çözümü noktasında elimizden geleni yaparız” dedi. İsmail Öskar da, “Öncelikli sorunumuz HGS sisteminden kaynaklı hatalar yüzünden kamyoncu esnafına ağır cezalar geldi. Bunlar belgeleriyle elimizde bulunuyor. Biz sizden öncelikli olarak bu sorunumuzu çözmenizi isteyeceğiz” dedi. Özdağ ise bu konuyu diğer illerdeki oda başkanlarıyla görüşüp müşterek bir programla Ankara’ya sunacaklarını ve sorunun çözüme kavuşturacaklarını söyledi.
“K BELGESİ ÜÇÜNCÜ ŞAHSA DA DEVREDİLSİN”
‘K’ belgelerinin babadan oğula devredildiği gibi üçüncü şahsa da devir edilmesini isteyen kamyoncular, “Bu belge ‘P’ plaka statüsüne alınsın” dedi. Murat Özdağ bu konuyu da değerlendireceklerini söyledi. Ziyarette son konu ise zorunlu trafik sigortalarının fahiş fiyatlarla fatura edilmesi oldu. Kamyoncular, trafik sigortalarının fiyatlarının düşürülmesini istedi.

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsWees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.