Karatay gaat door met de voorbereidingen voor het asfaltseizoenKaratay asfalt sezonu için hazırlıklarını sürdürüyor :İlçe genelinde altyapı ve ulaşıma önem veren Karatay Belediyesi, her alanda sergilediği çalışma temposunu düşürmeyerek 2015 yılı asfalt sezonu için hazırlıklarına başladı.
Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli asfalt sezonuna girmeden Tatlıcak Asfalt Şantiyesi’nde bir dizi bakım onarım çalışmalarına başladıklarını ifade ederek hazırlık yapıldığını söyledi.
1997 yılından beri hizmet veren bitüm tanklarının işlevini kaybetmesi nedeniyle yeni tanklarla değiştirildiğinin altını çizen Hançerli, yaklaşık 50 TonXCHARXluk 2 adet yeni bitüm tankının saatte 100 ton asfalt üretimine katkı sağlayacağını belirtti.
Günlük 850 tonluk asfalt üretim kapasitesine sahip Karatay Belediyesi Asfalt Şantiyesinde çalışmaların aksamaması için bakım çalışmalarının kış döneminde aralıksız devam ettiğini kaydeden Başkan Hançerli, KaratayXCHARXa yeni bağlanan mahallelerle birlikte hizmet ağının genişlediğini bu nedenle en uzak mahalleye dahi hizmetin hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla yenileme çalışmalarının devam ettiğini vurguladı. Havaların ısınmasıyla birlikte 2015 yılı asfalt sezonun başlamasının ardından çalışma temposunun daha da hızlanacağını vurgulayan Hançerli, 100 Bin m2 lik bir alanda kurulu Karatay Belediyesi Asfalt şantiyesi tesislerinin tam teşekküllü ve donanımlı olduğunun altını çizdi.
Başkan Mehmet Hançerli, 2015 yılı asfalt stok hazırlığının da yapıldığını dile getirerek KaratayXCHARXa hizmetin en iyisini, en hızlı bir şekilde sunmanın gayreti içerisinde olduklarını sözlerine ekledi.

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsWees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.