25 duizend ton asfalt wordt op de wegen van Bornova gegoten25 duizend ton asfalt zal worden gegoten op de wegen van Bornova: Bornova Gemeente Izmir ondernam actie om de wegen in de wijk te vernieuwen. Om versleten wegen te renoveren, zal de gemeente, die de voorbereidingen heeft getroffen voor de 20 duizend ton verhard asfalt, de 15 kilometerlange weg vernieuwen met de opwarming van het weer. 5 duizend ton van een afzonderlijke veiling zal op verschillende puntenpatches worden gemaakt. De patches zullen een lengte van 4-kilometers bereiken.
De gemeente Bornova bepaalt de manier waarop asfalt een totaal van 25 duizend ton zal vinden. De eisen van de burgers en de eisen van de muhtars zullen in overweging worden genomen naast de bevindingen van de gemeentelijke teams. De nodige posten werden naar de muhtars over het onderwerp gestuurd. Bornovalilar, de straten die ze geplaveid willen maken door de hoofden te informeren, zal het verzoek worden doorgestuurd naar de gemeente Bornova. Na de evaluatie van de eisen van de bewoners en de toestand van de wegen, zullen de bestratingswerken beginnen.
Burgemeester Olgun Atila verklaarde dat Bornova een van de districten is die de last van İzmir draagt ​​en zei, in onze wijk is het een doorgangspunt voor zowel Ankara als Istanboel. We hebben een aanzienlijke verkeersdichtheid vanwege onze universiteiten, fabrieken, industriële sites en vele andere attracties. Met ons werk zullen we ervoor zorgen dat onze beide gasten die naar onze wijk komen en Bornovans comfortabeler reizen

Reklamlar

Hogesnelheidstrein NieuwsRailtenders van de week

22 / 04 / 2019 voor evenementenweek

Deze week navigatie

Evenementen laden
Sal 23
Geen evenementen gevonden
Cum 26
Geen evenementen gevonden
Zat 27
Geen evenementen gevonden
Sun 28
Geen evenementen gevonden

Wees de eerste om te reageren

Yorumlar

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Ontdek hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.