Muğla Metropolitan Municipality koopt 70 brandweerlieden

Muğla Metropolitan Municipality koopt 70 brandweerlieden
Muğla Metropolitan Municipality koopt 70 brandweerlieden

Van Muğla Metropolitan Municipality:


AANKONDIGING VAN AANKOOP VAN BRAND

Om te werken binnen de Metropolitan Municipality van Muğla, onderworpen aan de Ambtenarenwet nr. 657; Volgens de bepalingen van de Regeling Gemeentelijke Brandweer zullen ambtenaren worden aangeworven op de gespecificeerde vacante posities, mits zij beschikken over de titel, klasse, rang, nummer, kwalificaties, KPSS-type, KPSS-basisscore en andere voorwaarden.

ALGEMENE EN BIJZONDERE VOORWAARDEN: De algemene en bijzondere voorwaarden die moeten worden gevolgd bij het indienen van aanvragen voor de vacante kaders van brandweermannen van de Metropolitaanse gemeente Muğla zijn als volgt.

1. TOEPASSING ALGEMENE VOORWAARDEN

Kandidaten die zullen solliciteren om te worden benoemd tot de aangekondigde kaders voor brandweerlieden, moeten voldoen aan de volgende algemene voorwaarden vermeld in de subclausule (A) van de eerste alinea van artikel 657 van de ambtenarenwet nr. 48.

Turks staatsburger zijn,

Om niet te worden beroofd van openbare rechten,

Zelfs als de termijnen genoemd in artikel 53 van het Turkse wetboek van strafrecht zijn verstreken; Misdrijven tegen de veiligheid van de staat, zelfs als een gevangenisstraf of gratie van een jaar of langer voor een opzettelijk gepleegd misdrijf, misdrijven tegen de grondwettelijke orde en de werking ervan, verduistering, afpersing, omkoping, diefstal, fraude, fraude, misbruik van vertrouwen, frauduleus niet veroordeeld worden voor de misdaden van faillissement, manipulatie van de aanbesteding, manipulatie van de uitvoering van de handeling, witwassen van de activa die voortvloeien uit het misdrijf of smokkel,

Voor mannelijke kandidaten die geen enkele band hebben met militaire dienst, of de militaire dienstleeftijd nog niet hebben bereikt, of, indien ze de leeftijd van militaire dienst hebben bereikt, actieve of uitgestelde militaire dienst hebben vervuld of zijn overgeplaatst naar de reserveklasse,

Geen geestesziekte of lichamelijke handicap hebben waardoor hij zijn taak niet continu kan uitvoeren,

Om de andere sollicitatievereisten voor de aangekondigde posities te dragen,

2. TOEPASSING BIJZONDERE VOORWAARDEN:

Voor de aangekondigde kaders voor brandweermannen, om te voldoen aan de opleidingsvereiste vanaf de school waar ze afstudeerden en om de minimale KPSS-score te hebben van de soorten punten die zullen worden gerekruteerd uit het Public Personnel Selection Examination (KPSS) 2018 voor deze opleiding,

Wegen en meten moet minimaal 1.67 meter zijn voor mannen, minimaal 1.60 meter voor vrouwen op een lege maag, op een lege maag en minimaal 1 meter voor vrouwen, en er is geen verschil van meer dan 10 kilogram (+, -) tussen het deel met een lengte van meer dan 30 meter en het gewicht en XNUMX jonger zijn. Hoogte- en gewichtsbepalingen worden gedaan door onze gemeente,

Qua gezondheid moeten ze voldoen aan de arbeidsomstandigheden van de brandweer, mits ze geen fobieën hebben zoals gesloten ruimte, smalle ruimte en hoogte

In het bezit zijn van een rijbewijs van ten minste klasse B of C, afgegeven door de bepalingen van de wet op het wegverkeer van 13.10.1983 en genummerd 2918 en gespecificeerd in het kwalificatiegedeelte van de tabel,

Niet worden uitgesloten van openbare instellingen en organisaties waar ze eerder werkten om ongedisciplineerde of morele redenen,

3. DOCUMENTEN DIE VAN KANDIDATEN WORDEN GEVRAAGD TIJDENS DE AANVRAAG:

Tijdens de aanvraag;

Aanvraagformulier van onze instelling of gemeente http://www.mugla.bel.tr Het is beschikbaar via het internetadres.

De volgende documenten worden bij het aanvraagformulier gevoegd.

Origineel of fotokopie van identiteitskaart of identiteitskaart,

Originele of notariële kopie van het diploma of afstudeercertificaat (kopieën kunnen worden gewaarmerkt door onze gemeente, op voorwaarde dat het origineel wordt overlegd),

De originele of notariële kopie van het gelijkwaardigheidscertificaat voor afgestudeerden van buitenlandse scholen (kopieën kunnen worden gecertificeerd door onze gemeente op voorwaarde dat het origineel wordt ingediend),

Originele of notariële kopie van het rijbewijs (kopieën kunnen worden gecertificeerd door onze gemeente op voorwaarde dat het origineel wordt overlegd),

De computerafdruk van het KPSS-resultaatdocument met de verificatiecode afkomstig van de ÖSYM-site,

Schriftelijke verklaring van niet-militaire dienst voor mannelijke kandidaten,

Een verklaring dat er geen belemmering is om zijn taak continu uit te voeren,

2 foto's gemaakt in de afgelopen zes maanden (waarvan 1 op het formulier wordt geplakt),

4. TOEPASSINGSLOCATIE, DATUM, METHODE EN DUUR:

Kandidaten voor het afleggen van mondeling en praktisch examen;

Van 12.10.2020 tot het einde van de werkuren tot 16.10.2020, de afdeling Personeelszaken en Opleiding van de brandweer van Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No: 3 Menteşe / MUĞLA om lengte en gewicht te meten onder toezicht van gezondheidspersoneel, samen met de hierboven vermelde documenten. Ze zullen het aanvraagproces voltooien door persoonlijk een aanvraag in te dienen bij de aanmeldbalie van het directoraat-bijkantoor.

Aanvragen worden persoonlijk ingediend. Aanvragen die per post of op een andere manier worden ingediend, worden niet in behandeling genomen.

Aanvragen die zijn ingediend met onvolledige informatie en documenten of zonder kwalificaties, worden niet beoordeeld.

5. EVALUATIE VAN DE AANVRAGEN - AANKONDIGING VAN DE AANVRAAG AANVAARD

1- Door de compatibiliteit van hun TR ID-nummer en OSYM-records te controleren, worden de kandidaten gerangschikt op basis van hun KPSS-scores, te beginnen met de kandidaat met de hoogste score. Kandidaten worden uitgenodigd voor een mondeling en toegepast examen met een snelheid van vijf keer het aantal te benoemen vacatures,

2-Andere kandidaten die dezelfde score hebben als de laatste kandidaat die voor het examen is uitgenodigd, worden voor het examen uitgenodigd.

3- Kandidaten die in aanmerking komen om het examen af ​​te leggen, krijgen hun KPSS-scores op de website van onze gemeente op 23/10/2020. http://www.mugla.bel.tr Kandidaten hebben op dit adres toegang tot hun toegangsdocumenten voor examens.

4-Dit document wordt gepresenteerd bij de ingang van het examen. Kandidaten die niet in aanmerking komen voor het examen, worden niet op de hoogte gesteld.

6. LOCATIE, TIJD EN ONDERWERPEN VAN HET EXAMEN:

Het mondelinge en praktische examen vindt plaats tussen 02.11.2020 - 11.11.2020 op de campus van Muğla Metropolitan Municipality Fire Department in Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No: 3 Menteşe / MUĞLA. De examens beginnen om 09.00:XNUMX uur.

Indien het mondeling en praktijkexamen niet op dezelfde dag kan worden afgelegd, wordt het de volgende dag voortgezet.

Kandidaten die het examen op de aangekondigde examendatum niet afleggen en / of wegens excuus niet aanwezig kunnen zijn, worden geacht het recht op het afleggen van het examen te hebben verloren.

Mondeling examen;

1. Grondwet van Turkije,

2. Ataturk's principes en geschiedenis van de Turkse revolutie,

3. de ambtenarenwet nr. 657,

4. Basiswetgeving voor lokale besturen,

Het behandelt onderwerpen.

Praktisch examen;

Het zal worden uitgevoerd op een manier die het meten van professionele kennis en bekwaamheid met betrekking tot de titel van het personeel en het meten van kenmerken zoals autorijden en sportief uithoudingsvermogen omvat.

7. EXAMENVALUATIE - OBJECT TEGEN DE RESULTATEN:

Evaluatie in het brandweerexamen;

Mondeling examen; Grondwet van Turkije, Ataturk's principes en geschiedenis van de revolutie, 657 wet, de basiswetskwesties met betrekking tot lokaal bestuur is samengesteld uit een totaal van 25 punten, inclusief 100 punten en scoort de examencommissie-leden van het behaalde afzonderlijk verslag.

Praktisch examen; Het wordt gemaakt over 100 volledige punten en de punten toegekend door de leden van de examencommissie worden in afzonderlijke notulen vastgelegd.

Evaluatie in het examen; De examenscore wordt berekend door 40% van het mondelinge deel van het examen af ​​te nemen en 60% van het toegepaste deel, en de scores van de leden van de examencommissie worden in aparte notulen vastgelegd. Om als geslaagd te worden beschouwd voor het examen, is het noodzakelijk om minimaal 60 punten te behalen.

De successcore van de kandidaten voor benoeming wordt bepaald door het rekenkundig gemiddelde te nemen van de examenscore gemaakt door de gemeente en de KPSS-score en aangekondigd op de website van onze gemeente.

Zijn de successcores van de kandidaten gelijk, dan krijgt de hogere KPSS-score voorrang. Uitgaande van de hoogste successcore, wordt het aantal vaste kandidaten en reservekandidaten en het aantal daadwerkelijke kandidaten bepaald. De hoofd- en reservekandidatenlijsten worden op de website van de gemeente bekend gemaakt en aan de kandidaten op de lijst zal schriftelijk worden gemeld.

Examencommissie; heeft het recht om sommige of geen van de in de examenaankondiging aangekondigde informatie te ontvangen als zij de prestatiepunten laag of niet voldoende vinden van de kaders die aan het einde van het examen voor werving zijn aangekondigd.

Tijdens de sollicitaties en procedures worden de onderzoeken van degenen die valse verklaringen afleggen of de waarheid op enigerlei wijze verbergen, ongeldig geacht en worden hun opdrachten niet gemaakt. Zelfs als de benoemingen van dergelijke gevallen worden bepaald, worden hun opdrachten geannuleerd. Deze personen kunnen geen rechten claimen en zullen een strafrechtelijke klacht indienen bij de hoofdaanklager.

Tegen tentamenresultaten kan binnen zeven dagen na bekendmaking van de succeslijst op de website van de gemeente schriftelijk beroep worden aangetekend. Bezwaren worden door de examencommissie binnen zeven dagen afgehandeld en de betreffende persoon wordt schriftelijk geïnformeerd.Wees de eerste om te reageren

Beoordelingen